Discutii libere SP19 !

DeletedUser49071

sa stii ca ne gandeam sa dam stergere cand l-am vazut, dar am ramas sa ii cresc satul iar , ca si pe sp trecuta :(
 

DeletedUser48577

Samy. e periculos rau. Bișnițaru si sotia dragastoasa Simona ii vor ceda satele ca aici nu poate creste cu pp uri.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Daca nu era banat speciala trecuta cred ca si acum erai dat disparut.

Tine capul la cutie, nu vrei sa stii cum e in alta situatie:):D

Ati avut vreun cont nebanat din tribul vostru pe acea speciala contra noastra ?
Cred ca in afara de alinutzu, toti ati fost banati.
Asa ca taci dreaq din gura, iar delirati.
Stiu, emblema voastra, Teslaru, va laudati tuturor cu el de zici ca e vreun trofeu. Dar el nu va poate castiga razboiul de unul singur...ca echipa, sunteti de toata jena. Acum taci si suporta. Du-te si mai baga niste lemne in foc ca a venit octombrie.
 

DeletedUser48577

Dicsie ai facut o pasiune pentru mine? Ai uitat cand te-a trimis lady mony la margine și apoi ai fuzionat in alias cu aceleași scopuri ca ale lui Samy? Este o vorba, spune-mi cu cine esti prieten sa-ti spun cine esti.
Marile vedete, tesla eu nu am mai auzit de el pana pe lumea asta.
Sunteti o adunătură de noobi care singura lor arma este devide empera ,iar cu mine va merge ca nu am oameni de baza, o echipa , caci altfel nu sunteti voi cine stie ce manipulatori care sa vrajiti lumea.
Cred ca v-ati cautat mult pana sa va întâlniți în jderii si leg.
Eu in locul vostru as cere sitter la toate jucătoarele si l-as bloca de acolo pe leul ca nu se știe.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dicsie ai facut o pasiune pentru mine? Ai uitat cand te-a trimis lady mony la margine și apoi ai fuzionat in alias cu aceleași scopuri ca ale lui Samy? Este o vorba, spune-mi cu cine esti prieten sa-ti spun cine esti.
Marile vedete, tesla eu nu am mai auzit de el pana pe lumea asta.
Sunteti o adunătură de noobi care singura lor arma este devide empera ,iar cu mine va merge ca nu am oameni de baza, o echipa , caci altfel nu sunteti voi cine stie ce manipulatori care sa vrajiti lumea.
Cred ca v-ati cautat mult pana sa va întâlniți în jderii si leg.
Eu in locul vostru as cere sitter la toate jucătoarele si l-as bloca de acolo pe leul ca nu se știe.

Tu și Puma09 doar cu asta o țineți, L59, și după ce m-am gândit de ce tot insistați cu asta, mi-am dat seama ca lumea aia a fost singura lumea in care am fost scos pe bune ( de
Menționat ca am fost scos prin backstab, seara pna dimineața la 7 9-10 atacuri pe mine ). Mai este L61 unde acolo practic am renunțat ( decizia multor altor colegi ) și pana in momentul stegerii am fost pe plus pe toată durata războiului.
P.S: pe L59 aveam doar un sat in momentul trădării iar fata de Puma mi-am luat revanșa cu vârf și îndesat pe L64. Check tw stats

Eu zic ca după 11 ani de joc, sa fiu scos doar odată e o realizare. Sa mai Menționez după ca am dat început nou și Puma09 a dispărut de pe harta, și tie ți-am “eliminat” tribul doar printr-un mesaj? Mno, tu niciodată n-ai putea sa desfintezi un trib unde joc eu doar printr-un mesaj, iar asta iar trebuie sa îți dea de gândit.

Pana una alta, eu am lumi câștige cu diverse triburi, am condus sau ajutat mai multe triburi la a câștiga o lume, iar tu...nu mai zic nimic ca nu meriți atenție.
Dar îți mulțumesc ca mi-ai arătat acesta realizare de care sincer nu eram conștient și nu o realizasem :]]

Am intrat aici tot provocat de cineva, așa ca, asta e șansa ta sa ne arati ca noi suntem noobi iar tu nu.

EDITAT DE TT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48577

puma imi este inamic la fel ca si tine, probabil acum joacă cu( n-ai tu treaba ) sau ceva de genul. Eu nu va stiu povestea, eu doar iti pot arata cum ai ajuns la margine batut de
Lady dulce.
E o realizare mare sa scoti multiconturile din alias, off... cata putere incredibilă iti trebuie.
Ai mai fost lider de atunci? Eu nu cred, asa si as putea fugi in nip si sa castig. Nu ma intereseaza sa castig cu orice preț și nu intenționez să fug nicăieri, dar tu oricum vei pierde dacă nu vei cere îndurare. Ai uitat ca Dk nu a vrut sa te primeasca cu felul tău de a fi?
Informația asta mi-a dat-o contesa dispărută de la satul meu:)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu știu ce balmajesti tu acol, dar îți Aduc aminte și poți verifica faptul ca am jucat cu DK pe L60 :]]] deci deja o dai in bălării și povesti cu contese.

De atunci, de la L59 am condus Roma pe partea de atac pe L61 și L64. Iar acum pe 72 un alt trib, in limita timpului pe care îl am.

Eu zic sa îți vezi de joc și sa lași poveștile astea de adormit copilași.

Sa îmi scot suporti? Din ce știu eu, eu nu am avut ban de vreo câțiva ani pe cont...odată pe 64 dar nu pt ca am folosit ceva ilegal, și pt ca am dat numărul de telefon al cuiva prin mesaj.

Nu mai te da atotștiutor pe aici, și joaca le harta.

Ca fapt divers sunt atât de anti-talent încât intra shawncarter sa îmi instaleze sau downloadeze tot felul de chestii pt ca nu ma pricep.

Jucând prin diverse triburi am strâns tot felul de Scripturi dubioase sau faimoasa platforma.

Dar eu zic ca ește o diferența între a testa și a o folosii pe joc.
 
Ultima editare:

DeletedUser48577

Voi juca domnule de unul singur împotriva lumii ca pana acum ca la ce imperiu aveti mai aveti si acum conturi la mine, însă când vei scoate trupele la un backtime si il vei retrimite in aceleasi milisutimi 958 cum pot face eu , split etc ...atunci imi voi scoate pălăria în fața ce mare magician esti. Ps. Milisutimile nu sunt secunde :) vreau sa vad fix la 8 ;)
 

DeletedUser48577

Ne întâlnim pe harta si vedem atunci de ce esti in stare.


EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48577

Așa tare se simte? Imi cer scuze, m-am lăsat dus de val :)
 

DeletedUser48577

Care esti pe joc necunoscutule caci eu nu voi avea mila?!
 
Sus