Discutii libere SP19 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ba prietene, tu cu cine crezi ca vorbești? :))) ce-s cu amenințările astea?
Nu știam ca ești vreun Bruce Lee dar așa ca o carte de vizita te aștept la Mediaș boss.. dar sa veniți vreo 30-50 ca dacă nu e degeaba.
Smardoiule

Nu sefule. Nu am spus asta. Am raspuns doar la provocarile voastre.
Mie nu imi arde de voi si nici timp nu am pt deastea de pisoi.
Aveti nr meu. Ma sunati daca vreti ceva vreodata.
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Stimabile, aia 5-6 jucatori sunt doua triburi?
Mai lasă-ma cu "mizeriile" pe care cică noi le facem.. nu mai băgați vorbe aiurea ca oricum singurii care va cred sunt NiP, poate nici aia. Lăsați abureala și jucati acolo.
 

karlos

member
Scor reacție
0
Stimabile, aia 5-6 jucatori sunt doua triburi?
Mai lasă-ma cu "mizeriile" pe care cică noi le facem.. nu mai băgați vorbe aiurea ca oricum singurii care va cred sunt NiP, poate nici aia. Lăsați abureala și jucati acolo.
Ma doare in cot de ce crezi tu, vezi ca au mai ramas cativa playeri fara ticket. Suna un prieten!!!
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Ai mei sunt cu mine...nu e nevoie sa imi prezinte calitatile umane cineva.
La ultima intalnire am fost vreo 20 si ceva. Trebuia sa fim mai multi. L-a sunat lumea si pe DICKsie sa vina sa stea sa bea o bere cu noi dar bineinteles ca nu a vrut sa vina.
Va asteptam pe voi insa astia din Bucuresti din echipa voastra sa veniti sa spunem lucrurilor pe nume face to face. Nu pe net ca pisoii.
Smardoilor :)))

Nu-ți arde de noi și nici timp nu ai, dar de amenințat știi sa ameninți.. prințule, lasă amenințările ca nu merg și + de asta, asta e un joc. Îl iei mult prea in serios. Mai ieși și tu pe afara, mai ia o gura de aer ca pute locu sub tine.
 

karlos

member
Scor reacție
0
Doar cu BAN merge pe lumea asta ? :))) deja se duce in penibil cum este administrat acest joc , o sa luam ban si daca ne logam de 5 ori pe zi nu ? eu inteleg ca trebuie sa facem culoar unora dar totusi nu fiti asa pe fata ca o sa ramana doar cativa jucatori in curand pe RO !
Vezi cu farmul ala soko, sa nu dai in suportii jderilor ca iei ban!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu-ți arde de noi și nici timp nu ai, dar de amenințat știi sa ameninți.. prințule, lasă amenințările ca nu merg și + de asta, asta e un joc. Îl iei mult prea in serios. Mai ieși și tu pe afara, mai ia o gura de aer ca pute locu sub tine.

Bai ****** agitat :)))
Suna-ma pt orice vrei tu. Eu nu amenint ca nu am pe cine. Nu am nici o rivalitate cu tine. Tu esti un pisoias mic care in spate la monitor delireaza grav.
Suna-ma...iti repet asta. Cand esti in Bucuresti. Sa il iei si pe teslaru si pe fractu si pe dicsie si pe cine mai vrei tu sa bem o bere. Va cinstesc eu :))))
App...vin singur.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Marky.

member
Scor reacție
0
Bai prichindel agitat :)))
Suna-ma pt orice vrei tu. Eu nu amenint ca nu am pe cine. Nu am nici o rivalitate cu tine. Tu esti un pisoias mic care in spate la monitor delireaza grav.
Suna-ma...iti repet asta. Cand esti in Bucuresti. Sa il iei si pe teslaru si pe fractu si pe dicsie si pe cine mai vrei tu sa bem o bere. Va cinstesc eu :))))
App...vin singur.

Hahahaha :))) sunt chiar curios despre tine :))))))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Marky...tu nu esti in stare sa te autoapreciezi si sa te faci placul prin alte lucruri doar prin chestiile astea.
Am drumuri si in partea aia a tarii. Ai mesagerie privata.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Hary...bodo
Nu am spus ca nu a contat dk
Noi aparam si nordul cand inca erau jucatori acolo...noi aparam k55 si k54 plus marginile. Despre ce vorbiti aici?
Ce aparati voi mah ? cand tot deful din trib era la tine in sate ...m-am saturat de cate rapoarte am primit in ultima luna , cu innobilari din NIP si trupe trimise la tine .

Nici nu mai conteaza statistici sau alte chestii pt ca v-ati facut si jocul de culise exemplar cu mega tradarile din toate zonele.
Daca statisticile nu conteaza ,atunci pentru ce exista ? Si nu vorbesc de astea la sfarsit ,unde era clara treaba ,ci vorbesc de statisticile de la inceputul lumii , cand pe harta erau 4 triburi si fiecare se batea pe zona lui . Voi nu ati fost nicodata pe + .

Si de care jocuri de culise si megatradari vorbesti ? Ai ceva dovezi in aceasta privinta sau iar iti sare ***** din gura ? Singurul jucator care a venit la noi (Jok3r) ,a venit pentru ca a vrut el ,nu pentru ca l-am abordat noi . Dar voi cati jucatori ati "luat" de la noi ? Pe unii i-ati lasat si carne de tun , doar sa mai trageti de timp in speranta ca poate poate ne certam cu DTW (gen LucianLK, cip, worst ) .

Vorbesti mult si prost ,fara dovezi ,la adresa oricui iti e dusman pe harta ,ca e lumea 70 ,ca e lumea speciala ...si ca sa fac o incheiere ,cam asa ar trebui sa se rezume orice reactie impotriva ta :

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49016

Ba, tu minți cum nu mai minte nimeni.. prima data ai zis ca Dicsie n-a mai venit și acum zici ca stai ca eram cu fetele și vrăjeli.
Ba, ce sa facă omu cu tine ma? Vrei sa pari tare și mare dar te trădează fata ma.. hai ca vorbesc cu oameni de nimic și nu-mi sta in caracter.. poate ieșim așa vreodată.. vorba ta, face to face ;)

Un pic delirezi, asa ca imi permit sa clarific, sa nu mori...confuz.
Eram mai multi la bere, peste 10 oameni(din care 5 fete), l-a chemat darkboten ala si pe smardoiu de dicsie, el o da ca "nu vin, veniti voi la popesti".
Nu stiu unde ai vazut tu minciuni. E adevarat si ca n-a venit dicsie, si ca eram cu fete :))

Oricum doar comentarii stupide vad de la tine, dupa cum m-ai obisnuit. Multumesc.
 

DeletedUser48785

Un pic delirezi, asa ca imi permit sa clarific, sa nu mori...confuz.
Eram mai multi la bere, peste 10 oameni(din care 5 fete), l-a chemat darkboten ala si pe smardoiu de dicsie, el o da ca "nu vin, veniti voi la popesti".
Nu stiu unde ai vazut tu minciuni. E adevarat si ca n-a venit dicsie, si ca eram cu fete :))

Oricum doar comentarii stupide vad de la tine, dupa cum m-ai obisnuit. Multumesc.

Tu n-ai vazut ca tovarasul tau afirma ca Dicsie nici nu a vrut sa se vada cu ei?

L-a sunat lumea si pe DICKsie sa vina sa stea sa bea o bere cu noi dar bineinteles ca nu a vrut sa vina.

Cand omul tot intreaba daca va mai vedeti timp de 30 minute si voi o lungiti.. :) ..
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Tu n-ai vazut ca tovarasul tau afirma ca Dicsie nici nu a vrut sa se vada cu ei?



Cand omul tot intreaba daca va mai vedeti timp de 30 minute si voi o lungiti.. :) ..

Bai eu cred ca baronul de Dicsie v-a spus o cu totul alta poveste
Eu am zis la misto ca sa vina si el
Normal ca nu avea ce sa caute
Dadea de roben si iesea sifonat grav
Era si king cu azakaru...despre ce vorbim ? :))
Daria a dezvoltat cu el subiectul pe whatsapp sau nu stiu unde si tot i se repeta ca sa vina la noi, eram prin centru.
Eu ma saturasem sa tot aud numele lui si le-am zis sa termine si sa nu ii mai dea atata atentie la pisoi...
Apoi el ne spunea intr-una sa ne ducem la el in Popesti langa groapa de gunoi. Nimeni nu ii da atentie sporita si nimeni nu a facut altfel decat misto. Pai noi lasam distractia pentru Dicsie ?
Sa ne lasati dreaq cu alte scenarii ca nu ne arde de minciunile omului care a ajuns la 20 si ceva de ani, insurat, maine poimaine sa vina si un copil si sa fie adoptat :))

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Da ma sef, oamenii au luat-o razna rau de tot
Ala e mare smardoi pe la Medias, n-auzi ? :))))))
www.smardoiala.net :))))
Tu nu poti sa privesti,pentru o clipa in curtea ta..de ce te intereseaza ,ce tot fac altii,asta se numeste invidie..Fiecare este liber la propile..alegeri,daca dicsie nu a venit , inseamna ca stia ca nu are ce vorbii cu unii oamenii si de acea a preferat sa stea in propia ograda..
 
Sus