Discutii libere SP19 !

Black is Back

member
Scor reacție
1
De cand n-am mai intrat pe-aici ,am si uitat cum e sa fi IN VACANTA ! Pe unde va mai dau astia bilete ? Au mai schimbat destinatia sau tot la CARACAL ? ! Noi astia care ne-am scolarizat pe vremuri la Caracal ,am facut studii aprofundate cu Domnu Dinca ....hahaha
Voi ati vazut ce idioti sunt astia la televizor ? Cand vorbesc de mos ii spun Domnu Dinca . De parca ar fi vreun VIP :D
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
in clipul de jos vi-l prezint pe vuun facand declaratii dupa vinderea catunelor
Te tot văd aici zi de zi jignind diferiți jucători, aduci acuze fara dovezi si multe altele,prima dat accepta acolo pedeapsă,asumati innobilarile de suporți si data viitoare sa fii mai atent. Zi faină:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
De cand n-am mai intrat pe-aici ,am si uitat cum e sa fi IN VACANTA ! Pe unde va mai dau astia bilete ? Au mai schimbat destinatia sau tot la CARACAL ? ! Noi astia care ne-am scolarizat pe vremuri la Caracal ,am facut studii aprofundate cu Domnu Dinca ....hahaha
Voi ati vazut ce idioti sunt astia la televizor ? Cand vorbesc de mos ii spun Domnu Dinca . De parca ar fi vreun VIP :D

mah nebunule, greu da lumea de tine.
lasa-l pe dinca .
eu pregatesc alta manevra, sa numeste operatiunea raducu. o sa iti placa nebunule :D :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
hai bre, ca nu e chiar asa rau...ne acomodam si cu asta :D
in loc sa fiti multumiti ca minunatii astia vin cu tot felul de lucruri noi si cool , voi ce faceti? :D
 

DeletedUser49016

Te tot văd aici zi de zi jignind diferiți jucători, aduci acuze fara dovezi si multe altele,prima dat accepta acolo pedeapsă,asumati innobilarile de suporți si data viitoare sa fii mai atent. Zi faină:)
hihi ami place nume-le tau ami aduce aminte de numaru-l 70
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Vad ca iar ati deschis aceasta polemica deloc construtiva si o sa fac si eu cateva precizari inainte sa redeschid topicul. Cu mentiune ca orice comentariu ulterior pe aceasta tema sa va sanctiona direct cu ban.

Unii de pe aici, adesea dintre cei cu gura cea mai mare uita sa precizeze numarul de supporti cu care au intrat pe lumea aceasta (sute!) sau scripturile absolut nesimtite de farm. Cand ati fost prinsi, unii ati venit cu tot felul de explicatii de tot rasul, altii au admis din prima.
Exista foarte multi jucatori care joaca cinstit, nu stiu cum se face de mereu sunt aceeasi jucatori cu gura mare.
In mare parte tot aceeasi sunt cei care au un istoric la banarilor mai lung decat pomelnicul de la Biserica. Inainte sa aruncati vina pe cei care administreaza acest joc, incercati sa jucati corect. Inteleg ca poate nu aveti timp de joc, dar asta nu inseamna ca trebuie sa va bagati scripturi de farm interzise sau veri, frati, prieteni care sa va creasca sate.
Absolut nicio blocare nu s-a facut fara dovezi consistente, nu mai puneti la indoiala acest lucru. Nimeni nu are nimic cu nimeni. Jucati corect!
Cum e cu "scripturile alea nesimtite de farm""?
Am fost "farmati" de la ora 4:00 la ora 7:51 la fiecare 4 minute de catre Team-Triburile pe lumea 72. Vad ca nimeni nu mai zice nimic. Pai e frumos asa? Si sa nu ma luati cu vrajeala, am fost super admin pe alte jocuri si stiu cum functioneaza scripturile si platformele.
 

Atașamente

  • Screenshot_20191025-054414_Chrome.jpg
    Screenshot_20191025-054414_Chrome.jpg
    279,7 KB · Vizualizări: 114

DeletedUser49016

Cum e cu "scripturile alea nesimtite de farm""?
Am fost "farmati" de la ora 4:00 la ora 7:51 la fiecare 4 minute de catre Team-Triburile pe lumea 72. Vad ca nimeni nu mai zice nimic. Pai e frumos asa? Si sa nu ma luati cu vrajeala, am fost super admin pe alte jocuri si stiu cum functioneaza scripturile si platformele.

Greseala e omeneasca :)) Atata timp cat e doar un mesaj repetat, si nu greseli care ne impacteaza jocul, mai bine ne bucuram de ea ca se intampla si la case mai mari :cool:
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Greseala e omeneasca :)) Atata timp cat e doar un mesaj repetat, si nu greseli care ne impacteaza jocul, mai bine ne bucuram de ea ca se intampla si la case mai mari :cool:
Cum nu iti impacteaza jocul? Sa-ti sune telefonul la fiecare 4 minute de la ora 4 pana la 7:51, nu-ti impacteaza jocul? Sa farmeze automat programul ca mitraliera in timp ce doarme si altii se chinuie sa adune resurse nu impacteaza jocul?
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Cum poti sa ataci zeci de mii de sate in 24 ore?
 

Atașamente

  • Screenshot_20191025-115000_Tribal Wars.jpg
    Screenshot_20191025-115000_Tribal Wars.jpg
    1.009,2 KB · Vizualizări: 128

DeletedUser48423

atencion, aici suntem pe sp19, doleantele de pe l72 nu-si au locu aici...aici tre sa se planga just elite si curcile lui.
 
Sus