Discutii libere SP19 !

DeletedUser48423

=))))) ba mai un pic transformam forumu in conferinta noastra, ca astia-s morti toti...si la propriu si la figurat...
 

DeletedUser49255

Ba eu n-am crezut cand mi-au zis astia ca petrul a intemeiat jderii...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ursule, am pp uri sa-mi ajunga pana mor :)))
mi-ai stricat tu combinatia pe 72, ca altfel faceam sa las si la nepoti cateva :))
 

DeletedUser9326

Zise ferma care si-a înnobilat suportul și când a fost prins cu mâța în sac a renunțat la joc :)))))

Radem, glumim acum dar ce se întâmplă ? Noobster out, tractoru' out, gata ? Fugiți ? Nici măcar nu am apucat sa facem un organizat cum trebuie și voi ați dispărut.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Marky.

member
Scor reacție
0
Nici măcar n-o stat băieții la joaca o luna :)) și ei au pretenții.. ce pretenții sa ai de la Nip? :)) arogante, vorbe dar in rest nimic.
 
Ultima editare:

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Pai la ce altceva va asteptati?

Elituta si-a indeplinit scopul, a adunat echipa mare ca sa gaseasca pe cineva de la care sa arda si el niste coco, si gata, a disparut din peisaj.
Ati uitat deja ca omu' e saracie, nu jucator de triburile :rolleyes:
 

DeletedUser49255

Ba nip, dati ma stergere ca ati facut concurenta la barbare si speciala asta...
 

DeletedUser48423

eu zic ca speciala viitoare sa infintam noi NIP sa spalam putin rusinea...
 

DeletedUser49403

Pacat, pacat de cei din nip care chiar sunt oameni faini si nu merita asa conducere si asa colegi. Mi s-a promis dupa esecul 70 ca pe speciala va fi altfel, ca aici intram multi, ca batem ca nu stiu ce. Nu pot sa spun ca sunt dezamagit, pentru ca nu sunt surprins. Tribul asta nu are si nu a avut niciodata conducatori competenti ceea ce s-a vazut pe fiecare lume unde a activat. Atatia oameni faini, atat potential pierdut si atata ura intre jucatori. Pentru ce?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu stiu la ce te referi : )))


unu cu "e dulce" asa cum ai tu nick ul mi-a luat satul pe 72 ...nu mai stiu daca erai tu sau altul :))

SatPuncteVechiul ProprietarNoul ProprietarDată/Timp
red.png
Clanul NEGRU (474|553) K543,355Gabyy89 [Kill-g]DonQuijote*e*Dulce [4GLORY]2019-10-13 12:11:11
 
Sus