Discutii libere SP19 !

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai asa se fac biznisurile. iei cu 100 dai cu 500. asa m-a invatat pe mine un important om de afaceri :D:D
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Pai elite, marele conducator cum a crescut ? Numai din conturi suport și interne.
Încă stau si ma întreb cum de joaca unii cu el.
 

DeletedUser9326

pai pe voi v-am intrebat, ca noi....n-avem.. :)))

cum sa nu, ati avut si azi un miniorganizat.
da' poate ne explici tu care-i faza cu tactica asta ca nu e prima data cand o folositi.
care e principiul de baza cand atacati toti acelasi sat? la cine ramane satul, care si-a spart mai mult atac sau inca nu e stabilit ? asteptati sa aveti succes cu tactica asta prima data, nu ?

intreb din curiozitate, insistati cu tactica asta si ma gandesc ca e ceva la mijloc si noi, jucatorii de rand, nu stim.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu sunt prea mic pentru tacticile alea.
dar pot sa-ti spun ca e noua tactica a lui elite prin care invata pe toti cum sa isi sparga atacul in cel mai rapid mod :D :))
pe mine ma depasesc asemenea tactici "pro".
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
sos !!! cred ca mi-am luat backstab :| imi apare ca nu mai am sate si unde vreau sa incep iar, de ce ? DSA esti ? cineva smart sa ma ajute sa recuperez satele ? :(
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ursule, daca dormi prea mult, la viteza asta risti sa iti apara busola cand esti la al doilea vis :D
fa provizii de red bull, daca vrei sa te tii de speciala :D
 

Marky.

member
Scor reacție
0
De ce vă plângeți ca adminii vă baneaza? Înnobilați conturi suport încontinuu. Voi, cei din tribul mare doar așa ați crescut. Care 20 de triburi? Nu va mai găsiți scuze. Ati uitat ca ați avut un continent de la începutul lumii? N-ați avut nicio grija, doar v-ați crescut suporții. Noi in schimb, am avut război de la început cu Revo care au fost pe k cu noi.
Ce conturi am cumpărat? Când vă luam sate noaptea nu înseamnă ca am cumpărat conturi. Inseamna ca sunteți slabi voi. Știu ca la voi e ceva nou înnobilarea pe bonus, dar asta nu inseamna ca cumpărăm conturi. Nu suntem voi sa ne rugam de Costifx sau de mai știu eu cine ca sa câștigam. O facem și fără conturi cumparate sau mai știu eu ce.
Spor mai departe.
 

DeletedUser9326

uite inca un frustrat =)))

daca ma pun sa fac o statistica cu satele innobilate de nip, 80% sunt interne si barbare, pleaca ma de aici cu basmele si joaca acolo pe harta.


EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48785

Eu nu inteleg nimic din discutia asta daca se tot sterg comentarii si daca se tot editeaza. Apreciez efortul de a pastra topicul cat mai curat, dar totusi!!!
 
Sus