Discutii libere SP20 !

Stâlp

member
Scor reacție
0
picturemessage_rztnbhmt.okk.png


urban 1.png


urban 2.png


Acum inteleg de unde vine numele :cool:
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Stalpule, cunosc marfa mai bine decât ceilalți, nu tre sa vii cu rapoarte, eu știu ce joc jucați voi,
Cheers.
L-am zărit și pe tantanas, aka groot, vroia sa fie undercover? :)))
Nume noi manevre vechi hahaha
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Este bine de știut, îl contactez pe bobitza să mă primească la o audiție, cine știe, poate am noroc :)))
 

DeletedUser9326

Stalpule, cunosc marfa mai bine decât ceilalți, nu tre sa vii cu rapoarte, eu știu ce joc jucați voi,
Cheers.
L-am zărit și pe tantanas, aka groot, vroia sa fie undercover? :)))
Nume noi manevre vechi hahaha

sa vezi si sa nu crezi, nu? :)))
clar trib de suporti tribul ursului, n-ai vazut cum au picat ca mustele?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Cu o rază de soare nu cred că se face primăvară, dar sa ne ascundem după perdea și să ne batem cu pumnii în piept :)), tot cu manevre o să rămâneți indiferent de cum jucați, cont de spart unu creste barbari, știu marfa, am mai văzut .
 

DeletedUser9326

uite, poate te confund si imi cer scuze anticipat daca o fac dar nu cumva ai intrat pe speciala trecuta ca si cont suport in NIP?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Am intrat la joc și mau băgat la interne pentru inactivitate.Simplu. eu nu intru suport pt nimeni.
Și nu am nevoie de 10 triburi academii și suporți sa pot câștiga o lume specială, colegii tai știu mai bine.
Succes
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Varule voi pe speciala aia de care suferi atat ati fost 5 triburi doar ca familie fara academii, toti fuziune vs noi, si si aici, care 10 triburi? Noi suntem 5. La voi daca adunam toata alianta ne dublati :)))
 
Sus