Discutii libere SP21 !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
panarama de lume, ce sa joci pe ea, erau 20 sate pe continent, daca vreau speed intru pe speeduri si stim o treaba
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
panarama de lume, ce sa joci pe ea, erau 20 sate pe continent, daca vreau speed intru pe speeduri si stim o treaba

al cui sat e oare ala din poza ? 20 sate pe continent? uite cate sate are noobul ala lipite de el :)

Cand nu-ti merge bine e normal sa te plangi , pai daca intrau mai multi jucatori ce faceai? ca zici ca sunt 20 sate pe continent si te-au demolat aia putini cati sunt, daca intrau mai multi ce faceai?
 

Smurff.

member
Scor reacție
0
de fapt el nu joaca, nu au intrat la joc, de-aia si-au activat CP si AF si si-au facut TRIB in echipa cat de cat completa..Ca mai apoi sa isi schimbe numele tribului din SUICIDE SQUAD in HAHA...
Gluma de trib
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Îmi este frica de voi, de asta nu am întrat, sunteți prea periculoși sa dea draci, squad nu a întrat aici, a fost făcut la mișto, dar mai bine e o gluma decât un nimic ca și tine, mulțumesc
 
Ultima editare:

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Îmi este frica de voi, de asta nu am întrat, sunteți prea periculoși sa dea draci, squad nu a întrat aici, a fost făcut la mișto, dar mai bine e o gluma decât un nimic ca și tine, mulțumesc

1593226374572.png

:)) vad ca tu ai 2 obiceiuri de care nu te poti lasa:
1.Sa minti
2.Sa pierzi
 

Atașamente

  • 1593226374620.png
    1593226374620.png
    37,3 KB · Vizualizări: 144
Sus