Discutii libere SP22 !

Scor reacție
0


Hai nu exagera iar ;) ai 1 sat luat si 2 pierdute in acest razboi, cel putin asa arata statistica aia pe joc, esti prea agitat si nu inteleg de ce :))) ai 10 triburi in spate, trebuie sa stai relaxat, inteleg ca sunteti incompetenti, am vazut asta primele zile, ati vazut si voi intr-un final, de aia a trebuit sa intervina si alte triburi, dar totusi stai relax ca nu ii sfarsitul lumii aici :))
 
Scor reacție
0
Am ras, am glumit, o sa continuam sa o facem indiferent daca pierdem sau daca castigam spre deosebire de tine, dar aici esti deja penibil. Atasezi poza asta in care ce ne arati?

Ai luat satele de la Unnamed si de la Gentle, unde voi erati sitter, dupa ce ati dat si cu deful din ele pe noi.
Ai recuperat 2 sate de la Kristine si Roscky care au fost luate tot din academiile tale. Sate pe care le-ai pierdut azi dupa-masa.

Mare jucator sunteti domnule covoare, nu e de mirare ca mucosii nu se ridica la nivelul maretiei tale.



Unde eram noi sitter ? Uitate mai bine cine a inceput sa inobileze sate moca pe bonus din gentle :)) Noi nu am avut academie, a fost doar TD si 2-3 triburi aliate PP Gentle si Power, cam atat, iar gentle au fost atacati, uitate la inamici invinsi ca trib si vezi cine ii pe 1 ;) Cius
 

oklama

member
Scor reacție
0
Noi nu am avut academie, a fost doar TD si 2-3 triburi aliate PP Gentle si Power, cam atat, iar gentle au fost atacati, uitate la inamici invinsi ca trib si vezi cine ii pe 1 ;) Cius

aldreaq urs covor isi face trib, dar conturile ursu dulce si zgubea si altele cu history pe twstats le pune in PP dar hey!, nu is academii, is "triburi aliate".
Triburi de suporti, asuma-ti.

Am ras, am glumit, o sa continuam sa o facem indiferent daca pierdem sau daca castigam spre deosebire de tine, dar aici esti deja penibil. Atasezi poza asta in care ce ne arati?

Ai luat satele de la Unnamed si de la Gentle, unde voi erati sitter, dupa ce ati dat si cu deful din ele pe noi.
Ai recuperat 2 sate de la Kristine si Roscky care au fost luate tot din academiile tale. Sate pe care le-ai pierdut azi dupa-masa.

Mare jucator sunteti domnule covoare, nu e de mirare ca mucosii nu se ridica la nivelul maretiei tale.
tenor.gif
 

Roscky

member
Scor reacție
0


Hai nu exagera iar ;) ai 1 sat luat si 2 pierdute in acest razboi, cel putin asa arata statistica aia pe joc, esti prea agitat si nu inteleg de ce :))) ai 10 triburi in spate, trebuie sa stai relaxat, inteleg ca sunteti incompetenti, am vazut asta primele zile, ati vazut si voi intr-un final, de aia a trebuit sa intervina si alte triburi, dar totusi stai relax ca nu ii sfarsitul lumii aici :))
Tu nu stii sa citesti statistici, alea 2 pierdute le-ati recuperat pt ca au fost luate din pp2. Data viitoare poate iti inviti si tu academiile cand iti iei razboi. daca stii pe unde sa apesi.
Si da ai dreptate razboiu nui gata inca mai am multe sate de colectat de la voi , vroiam sa iti aduc aminte sa le golesti si sa imi dai mesaj , da sunt deja goale ups...
Tot zic ca nu mai rad de voi si uite ce imi faceti .. vai vai... gata noapte buna , ma trezesc de dimineata sa pun o lumanare pentru TD
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Unde eram noi sitter ? Uitate mai bine cine a inceput sa inobileze sate moca pe bonus din gentle :)) Noi nu am avut academie, a fost doar TD si 2-3 triburi aliate PP Gentle si Power, cam atat, iar gentle au fost atacati, uitate la inamici invinsi ca trib si vezi cine ii pe 1 ;) Cius

Ce academii domnule covor? La noi nu exista academii. Doar s-a intamplat sa fim mai multi de 20 de oameni si nu am incaput intr-un trib.
Noi nu ne consideram colegii suporti, cum ati facut-o voi in paginile anterioare domnule covor.
Bombardierii, 1337 si Fratii sunt entitati separate, care doar au ajuns, de comun acord, sa joace pentru moment impreuna. Stiu ca pentru tine si pentru sleahta ta, al caror mod de joc se bazeaza pe manevre si backstab-uri poate sa para ciudat.
Eu am incheiat-o cu tine pe acest forum extern.
Seara frumoasa domnule covor.

PS: Daca simti totusi nevoie sa ma cauti, si nu ma gasesti la gaini, sunt sigur ca stii unde mai pot sa fiu cautat
 

Roscky

member
Scor reacție
0
1604132601647.png

1604132631668.png

Asta demonstreaza cat de slab esti defapt , poti sa stai sa plangi incontinuare , nimanui nui pasa , tot la 21 de pct o sa ajungi pana in data de 8
 

PRADA

member
Scor reacție
6
:))) bravo domnul covoare ai rezistat ok și azi, mai vin băieții. Totuși prea te faci pe tine cu rapoartele alea, zici că wow. ai uitat că ieri dimineață ai avut organizat sau ce s-o fi numit ăla că ați trimis vreo 6 trenuri și ați pierdut 12 sate după-amiază. Azi ai scăzut niște adeziuni și spart 6 fulluri, ești cel mai bun aproape dacă nu ai plânge de la niște memuri:))
 

Deleted User - 743756583

:))) bravo domnul covoare ai rezistat ok și azi, mai vin băieții. Totuși prea te faci pe tine cu rapoartele alea, zici că wow. ai uitat că ieri dimineață ai avut organizat sau ce s-o fi numit ăla că ați trimis vreo 6 trenuri și ați pierdut 12 sate după-amiază. Azi ai scăzut niște adeziuni și spart 6 fulluri, ești cel mai bun aproape dacă nu ai plânge de la niște memuri:))
Felicitari, haide scoateti pe astia care sunt degeaba.
 

Don Vito

member
Scor reacție
0
Noroc ca l-au blocat adminii si nu mai putem ataca....baga si el 10 ore somn apoi accepta pedeapsa si "back in the game".
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ai 94k trupe omorate la aparator pe ziua de ieri, cum ai ajuns ma la cifrele alea ? 1 full are undeva la 8-9k unitati, 94k daca imparti la 8-9k iti da undeva la maxim 10 fulluri, la cat ai zis tu aveai 250k :))) cam minciunel trosky
 
Sus