Discutii libere SP22 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
5E043813-F779-4CE7-BE52-4424B826FD33.jpeg
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
hegemony ? eu vad ca era fame :) diehard care era in gentle are si el restart :))

nu stie bafometu asta sa faca suport :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
fain cand vezi jucatori de genu ca au 182828 lumi castigate :))) iar dupa pe extern vorbesc de parca au jucat ei
 
Scor reacție
0
Eu am o întrebare pentru admini, cum de pe speciale se aplica regulamentul la sânge și orice greseala se sancționează pe bune, iar pe lumile normale, aceiasi jucători care clar ca folosesc aceleași scripturi, nu iau ban, desi dau sute de comenzi în somn?
 

navarra

member
Scor reacție
0
Eu am o întrebare pentru admini, cum de pe speciale se aplica regulamentul la sânge și orice greseala se sancționează pe bune, iar pe lumile normale, aceiasi jucători care clar ca folosesc aceleași scripturi, nu iau ban, desi dau sute de comenzi în somn?
aici cred ca au fost mii de comenzi in somn :))
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Ia gata ma cei asta, va radeti de saracii oameni care au primit ban...
#FreeRocke
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Eu am o întrebare pentru admini, cum de pe speciale se aplica regulamentul la sânge și orice greseala se sancționează pe bune, iar pe lumile normale, aceiasi jucători care clar ca folosesc aceleași scripturi, nu iau ban, desi dau sute de comenzi în somn?


Exista diferente, anumite actiuni se pot sanctiona chiar si cu excludere definitiva, altele mai "light" daca putem spune asa.
Eu sper sa va abtineti la incalcari flagrante de regulament, lumile speciale sunt "speciale", mereu acolo sanctiunile sunt mai aspre. Evident, ca atunci cand exista incalcari repetate sanctiunile pot creste, pe orice lume.

Nu stiu de unde s-a dedus ca este vorba de "aceeasi jucatori" sau "aceeasi greseala" sau de "sute de comenzi".
Fiind o lume no haul, de unde naiba "sute de comenzi" ?
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Exista diferente, anumite actiuni se pot sanctiona chiar si cu excludere definitiva, altele mai "light" daca putem spune asa.
Eu sper sa va abtineti la incalcari flagrante de regulament, lumile speciale sunt "speciale", mereu acolo sanctiunile sunt mai aspre. Evident, ca atunci cand exista incalcari repetate sanctiunile pot creste, pe orice lume.

Nu stiu de unde s-a dedus ca este vorba de "aceeasi jucatori" sau "aceeasi greseala" sau de "sute de comenzi".
Fiind o lume no haul, de unde naiba "sute de comenzi" ?
Pai tocmai asta e.. Pe o lume no haul cu un simplu botulet sa crească satu singur se poate bana.. Dar pe cele normale la 10 sate și sute de mii de sate jefuite nu se poate bana.
 
Sus