Discutii libere SP22 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu dar am fost colegi si unele conturi au fost folosite pe ici colo :)) plus ca diehard era in gentle cu planul sa inobileze satele alea moca :) vrei si mesajul de confirmare ? :)))
 

navarra

member
Scor reacție
0
noi suntem aia nestiutori si incapabili oricum ...daca erati sau nu voi aia...oricum nu mai existati...spor in continuare !
 

Dilau

member
Scor reacție
0
1602521433596.png

Nici speciala trecuta nu l-am vazut, dar erai mare smecher aici ca ne-ai rupt.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Vezi atașament 3456
Nici speciala trecuta nu l-am vazut, dar erai mare smecher aici ca ne-ai rupt.
Pai esti slab gen, ati luat bataie in timp record:)) Si aici faci figuri degeaba ca echipa voastra ia bataie de la minim alte 3 de pe harta, te bucuri ca au luat ban altii in loc sa plangi ca iei bataie tu:)) Frustrarea asta, ca daca va iau mesajele de pe grup in care ziceati ca fame-s buni da sunteti mult mai multi si poate aveti sanse...
Ultima speciala cand ai jucat cu noi ai luat ban chiar tu, ai rupt sau ai supt?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Pai esti slab gen, ati luat bataie in timp record:)) Si aici faci figuri degeaba ca echipa voastra ia bataie de la minim alte 3 de pe harta, te bucuri ca au luat ban altii in loc sa plangi ca iei bataie tu:)) Frustrarea asta, ca daca va iau mesajele de pe grup in care ziceati ca fame-s buni da sunteti mult mai multi si poate aveti sanse...

Ultima speciala cand ai jucat cu noi ai luat ban chiar tu, ai rupt sau ai supt?


o sigura speciala am intrat cu revo, nu cu voi si nu am luat ban :))) am luat bataie de la jderi tot pe lume de asta parca, cred ca am discutiile de acolo daca le caut :) deci cauta alta replica :*
 

Deleted User - 743785914

Am stiut ca nu pot rezista 3 jucatori din Qifsha contra tot ProX, oricum dupa ce ne scoateti mai insistam odata pe harta nu de alta dar ProX o sa aibe probleme mult mai mari decat noi =))

Tot QIFSHA va fi la final, deci spor la discuții pe forum.


NoTry? 2008-2020
Cu siguranta numele tribului castigator o sa fie Qifsha , ia nomen na qifsha cary piri
 
Sus