Discutii libere SP22 !

Scor reacție
0
Profu,dar de unde sa ceri sprijin daca nu din trib?....Se numeste triburile jocul asta....
El are 4 prieteni.. Daca joaca toți ca el, îți dai seama ca practic n re unde sa ceara.. Profule poți fi și tu degeaba, n ai nevoie sa schimbi numele pt ca se vede clar ca ești cam degeaba.. Si vorbești degeaba, ești un degeaba la patrat
 

m4ry0

member
Scor reacție
0
Nu prea inteleg de ce implicati ProX in meme-urile respective, consider ca eu imi tratez inamicii cu respect si nu e cazul de caterinca, cu toate ca unele glume sunt funny :)
 

sersil00

member
Scor reacție
0
Majoritatea memeurilor chiar sunt amuzante. am ras.

Insa sunt 3 lucruri pe care as vrea sa le mentionez:
1. nu stiu de unde pana unde am intrat eu pe toate specialele si le-am pierdut, ca e abia a 3-a speciala pe care o joc , si 1 am castigat-o in calitate de intemeietor :))
2. sa nu uitam ca e un joc (chit ca stam cu totii non-stop pe el).
3. nu exista nicio intelegere cu prox legata de locurile de la final. nu suntem nici noi, dar nici ei in pozitia de a face promisiuni de genul. relatia noastra a fost si este una de fair-play, cum ar fi normal sa existe intre oricare 2 triburi, indiferent de relatia diplomatia dintre ele. Meme-urile cu locuri promise de prox nu-si au niciun fundament.

spor la joc ;)
 
Ultima editare:

oklama

member
Scor reacție
0
GedmwWj.jpg


să vă schimbați numele tribului în Clovnii degeaba
 
Scor reacție
0
Mama au făcut ăștia memeuri la 4 triburi vs 1, 12 sate de zici c au câștigat speciala.. Mama chiar ma duc sa beau acu, de supărare clar
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Voi aveti 1 trib si alte 2 de supporti , multumim de participare , inca astept mesaj sa goliti satele :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Voi aveti 1 trib si alte 2 de supporti , multumim de participare , inca astept mesaj sa goliti satele :)


unde vezi tu astea ?:))) la noi a fost pp si pp 2, td solo si cam atat, chill ca te caci pe tine aiurea


la voi a trebuit sa vina bmb si 1337 ca erati incapabili, ai uitat cate maciuci ti-ai luat zilele astea ?
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Sunteti asa terminati ca mi-ati bagat numa mie full la recuperare si colegii mei au luat sate iar acuma sunteti goli :)) mi-am luat eu 6 recuperari in 2 zile da voi pierdeti 3 triburi in maxim o saptaman , tot ce vad ii worth :))
 
Sus