Discutii libere SP22 !

Roscky

member
Scor reacție
0
unde vezi tu astea ?:))) la noi a fost pp si pp 2, td solo si cam atat, chill ca te caci pe tine aiurea


la voi a trebuit sa vina bmb si 1337 ca erati incapabili, ai uitat cate maciuci ti-ai luat zilele astea ?
Plus ca tare greu ii sa plasezi recuperare la secunda cand dau de la 4h bravo esti mare jucator , stii si tu cat face 2+2 =))
 

TommyShelby

member
Scor reacție
0
Sunteti asa terminati ca mi-ati bagat numa mie full la recuperare si colegii mei au luat sate iar acuma sunteti goli :)) mi-am luat eu 6 recuperari in 2 zile da voi pierdeti 3 triburi in maxim o saptaman , tot ce vad ii worth :))

Vezi poate iti iei un bot sa scrie pentru tine pe extern, ca nici de asta nu esti capabil :(
 

oklama

member
Scor reacție
0
la voi a trebuit sa vina bmb si 1337 ca erati incapabili, ai uitat cate maciuci ti-ai luat zilele astea ?

bmb au dat in pp, nu in "tribul solo" td
1337 ne-au ajutat extrem de mult si le multumim pentru participare si le dorim insanatosire grabnica celor 3-4 fulluri cazute la datorie

jokări 2.0 ce sunteti
gjE6KPf.jpg
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
sa mor de am vazut copil mai fericit ca asta :))) ti-am zis odata, ce era de zis, ati dat atatea zile si nimic, eu ce sa fac daca nu am intrat cu 10 triburi pe setari unde cresc toti la fel, asta este ii normal sa castige cantitatea la un moment, iar de strategii si ale alasa sa vorbeasca cine le stie si joaca, la tine am vazut cat se poate pwp
 

Roscky

member
Scor reacție
0
Vezi poate iti iei un bot sa scrie pentru tine pe extern, ca nici de asta nu esti capabil :(
tu ce vrei ma terminatule :)) , saudhuasofnbaudolfbnauofban , gata am zis ce am avut de zis :( revin dupa ce scot TD-ul de pe harta , ursu lasa scuzele si invata sa faci split :))
 

oklama

member
Scor reacție
0
sa mor de am vazut copil mai fericit ca asta :))) ti-am zis odata, ce era de zis, ati dat atatea zile si nimic, eu ce sa fac daca nu am intrat cu 10 triburi pe setari unde cresc toti la fel, asta este ii normal sa castige cantitatea la un moment, iar de strategii si ale alasa sa vorbeasca cine le stie si joaca, la tine am vazut cat se poate pwp

bro tu ai 0 puncte

zURIPNa.png

panglicar dejaba
 
Scor reacție
0
sa mor de am vazut copil mai fericit ca asta :))) ti-am zis odata, ce era de zis, ati dat atatea zile si nimic, eu ce sa fac daca nu am intrat cu 10 triburi pe setari unde cresc toti la fel, asta este ii normal sa castige cantitatea la un moment, iar de strategii si ale alasa sa vorbeasca cine le stie si joaca, la tine am vazut cat se poate pwp
La cata bataie a luat bmb de la noi...era normal
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
tu ce vrei ma terminatule :)) , saudhuasofnbaudolfbnauofban , gata am zis ce am avut de zis :( revin dupa ce scot TD-ul de pe harta , ursu lasa scuzele si invata sa faci split :))


ai vrea tu sa iti de-a dumnezo zile cate splituri am facut pe jocu asta :))) hai fugi sa iei acadica, la final sper sa castigi altfel esti degeaba si tu :*
 

Lady Kristine

member
Scor reacție
0
Zici ca aveti 12 ani, hop top pe extern la atacuri personale.

Trist, nu vreau sa comentez acest organizat... tot ce pot spune este ca ati rezistat bine, iar noi am dat binisor (se putea mai bine, dar stiti vorba aia lenesul tot lenes ramane)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Zici ca aveti 12 ani, hop top pe extern la atacuri personale.

Trist, nu vreau sa comentez acest organizat... tot ce pot spune este ca ati rezistat bine, iar noi am dat binisor (se putea mai bine, dar stiti vorba aia lenesul tot lenes ramane)



neata domnu, invatai una alta daca tot esti la ei, cat despre joc a fost frumusel, ne-am rupt dintii la cateva sate cu 19393 recuperari si splituri, asta ii farmecu
 

Lady Kristine

member
Scor reacție
0
neata domnu, invatai una alta daca tot esti la ei, cat despre joc a fost frumusel, ne-am rupt dintii la cateva sate cu 19393 recuperari si splituri, asta ii farmecu

Ai dreptate, jocul e joc... frumos, ne-am distrat si ne distram.
Dusmani sau aliati respectul trebuie sa fie de ambele tabere.

Da probabil noi 2 stim cate zile si nopti ne-am batut, recuperat, splituit in zona aia tensionata... Greu pt ambele tabere nu zic nu.

Happy Halloween.
 
Sus