Discutii libere SP22 !

Deleted User - 743785914

Blazker distrează te cât mai ai ocazia pe speciala, nu știi când intra garda peste tine și nu te mai vedem pana se deschide lumea 130
 

PRADA

member
Scor reacție
6
xwYhgnX.gif

hHxVPoC.gif
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Am stiut ca nu pot rezista 3 jucatori din Qifsha contra tot ProX, oricum dupa ce ne scoateti mai insistam odata pe harta nu de alta dar ProX o sa aibe probleme mult mai mari decat noi =))


Cu siguranta numele tribului castigator o sa fie Qifsha , ia nomen na qifsha cary piri


sa inteleg ca ai pierdut la 24 dupa caderea protectiei ? si vorbesti despre altii ca au pierdut rusinos ? :)))))
 

Deleted User - 743785914

sa inteleg ca ai pierdut la 24 dupa caderea protectiei ? si vorbesti despre altii ca au pierdut rusinos ? :)))))
Ursule, in viata trebuie sa fi realist, zi si mie unde plm am zis ca bat ProX-ul (are cina sa ii bata) eu am venit aici sa ma distrez ,in 5 oameni nu vii sa te bati, si apropo nu stiu unde ai vazut tu ca am pierdut deja ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
da nu am zis ca ai venit sa te bati cu prox :))) ai fost la usa lor cerand invitatie la inceput si te-a bagat fractu in alt trib unde esti “ferma” iar legat de 76 ai jucat acolo ? ca nu te-am vazut :))) eu am avut un sat de 300 pct pe care ati dat organizat, daca ai facut tam tam ca vrei duel cu noi aici de ce faci acuma pe plangaciosul ?:)) vrei sa iti postez discutiile in care o dadeai in smardoiala pe la altii ? iar cand ii vorba de bataie .... ia nomen na chifka cari puri si te du, nu stiu exact cum ii motto-ul vostru dar ceva de genu oricum
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
mda .... suportii astia, fara ei sunteti ... defapt nu existati :)) bravo mai, sper sa ajungeti pana la punctul ala unde va blocheaza conturile permanent, dar din pacate pedepsele sunt prea lejere aici altfel nu ar exista atatia pokemoni liberi
 

Deleted User - 743785914

Hhaahahahaahaa, nu ati venit in 5 oameni, "erati" 19, noroc ca am deschis tichet sa va baneze cele 12 conturi support =)))))) Penibil....
da nu am zis ca ai venit sa te bati cu prox :))) ai fost la usa lor cerand invitatie la inceput si te-a bagat fractu in alt trib unde esti “ferma” iar legat de 76 ai jucat acolo ? ca nu te-am vazut :))) eu am avut un sat de 300 pct pe care ati dat organizat, daca ai facut tam tam ca vrei duel cu noi aici de ce faci acuma pe plangaciosul ?:)) vrei sa iti postez discutiile in care o dadeai in smardoiala pe la altii ? iar cand ii vorba de bataie .... ia nomen na chifka cari puri si te du, nu stiu exact cum ii motto-ul vostru dar ceva de genu oricum
Ce prost ești caprita, o dai din una în alta, cine a vrut invitație de la Pro X, voiam alianță, ca eu am intrat cu prieteni mei și o sa ies tot cu ei, noi nu ne punem capra la dușmani cum faci tu Mircea
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
pai eu am primit diplomatie de la ce trib doresc, deci nu stiu cine ii caprita ;) sper sa ne vedem pe harta nu doar asa pe extern, in scris toti sunt mari si tari, pwp pa
 

Deleted User - 743785914

pai eu am primit diplomatie de la ce trib doresc, deci nu stiu cine ii caprita ;) sper sa ne vedem pe harta nu doar asa pe extern, in scris toti sunt mari si tari, pwp pa
Cand vrei, te astept pe o runda de speed, sau o lume normala sa iti vad si aptitudinile tale pe joc, ca in gura vad ca esti prea tare, nu cu mine ,ci cu toti!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
aveai ocazia pe 76 din atatea organizate sa iei sate dar nu prea ai putut, ai ocazia aici, speeduri nu joc, prea multi scriptari pe acolo, aici sunt setarile ideale daca vrei sa arati ceva ;) oricum ai mers la prox sa le spui ca intri sa te bati cu noi, te asteptam cu mare drag, pana atunci creste satu pentru cine joaca acolo :))
 

Deleted User - 743785914

aveai ocazia pe 76 din atatea organizate sa iei sate dar nu prea ai putut, ai ocazia aici, speeduri nu joc, prea multi scriptari pe acolo, aici sunt setarile ideale daca vrei sa arati ceva ;) oricum ai mers la prox sa le spui ca intri sa te bati cu noi, te asteptam cu mare drag, pana atunci creste satu pentru cine joaca acolo :))
Pai asta a fost in mare parte obiectivul meu sa intru sa ma bat cu tine, dar era evident ca nu o pot face in 5 oameni, tu joaca acolo castigati K ca ne vedem mai tarziu :*
 
Scor reacție
0
Nu știu ce e mai trist, sa pierzi o lume asa cum tot razi de 76..sau sau spui intr o postare ca ai întrat cu prietenii iar în următoarea ca nu ai cum în 5 oameni.. Pai dacă prietenii tai pe aici inseamna 4 oameni cu tine 5, greșești undeva.. La noi doar pe o caterinca s au strâns 20 de persoane ( toate reale nu ca voi 5 + 15 suporti) asa ca se pare ca ești la fel de 0 și pe harta și în afara ei
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
vrei razboi bre ? terminam cu ppurile si dam direct pe tine daca te iei aiurea de profu. degeaba ti-ai facut trib daca sunteti academia noastra, hai pa si bafta, o sa aveti nevoie cum are si profu nevoie de suporti
 

m4ry0

member
Scor reacție
0
Organizat Magic .. pentru cine nu crede din cauza pozei, va zic eu ca asa a fost .
 

Atașamente

  • Screenshot_20201018-073520_Chrome.jpg
    Screenshot_20201018-073520_Chrome.jpg
    683,5 KB · Vizualizări: 201
Sus