Discutii libere SP22 !

badnews880

member
Scor reacție
0
Penibil, ah stai, nici macar nu esti pe harta, scuza-ma ca te-am bagat in seama.

Mr.Stilp
daca va dadeam backstab in stilul in care mi-ai dat tu si trupa ta de agarici nu mai erai nici tu si nici ei pe harta, dar asta meritam poate daca ne-a pus dl. Carmen stamatescu sa dam cu voi impreuna backstab la [H] (mi-am furat-o de la voi care a-ti dat backstab la toti) .. hai acuma si latra pe aici ca tu castigi lumea in 3 oameni cand tu cam tot ce ai cucerit la inceput era pe harta albastru deschis si 0 def, cand i-am spus sa va scoatem pe toti 3 in dimineata in care am avut trenul a spus ca nu,ca jucam toti ca sunteti seriosi ca nu ne dati pe la spate. Ca sa aflam dupaia ca pe stamatescu ne jucati voi ca marionetele.. esti FAIMos tare tu ,gg
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Vezi ca ai pus o cratima in plus.
Si cum puteai tu sa-i scoti pe toti 3 daca n-ai fost in stare nici sa-ti ti satul cand te-au atacat ei?
In plus vorbesti de backstab cand tu fix asta voiai sa faci, apoi te miri ca ti-ai furat-o.
 

badnews880

member
Scor reacție
0
Vezi ca ai pus o cratima in plus.
Si cum puteai tu sa-i scoti pe toti 3 daca n-ai fost in stare nici sa-ti ti satul cand te-au atacat ei?
In plus vorbesti de backstab cand tu fix asta voiai sa faci, apoi te miri ca ti-ai furat-o.
aveam 4 nobili si 4/5 full intre ale lor 3 sate cu 0 def, imi lua relativ 2 ore pe bonus de noapte sa fac asta cu niste def din trib. dar nu sa vrut... tare imi e ca de la inceput sa jucat din FAME pe dl. carmen stamatescu. recunosc ca nu ar trebuii sa am frustrari din cauza asta dar am.. sunt doar unul dintre toti ceilalti, nu reactionez bine la backstab.
Imi pare rau ca nivelul meu de limba Romana nu se ridica la asteptarile voastre/tale, nu este limba mea natala, e a3a limba ce am reusit sa o 'invat'
 

badnews880

member
Scor reacție
0
also sa nu uitam ca au fost banati 3 sferturi din 'power' , i-am-groot-stalp-whistle nu mai scrie pe extern do what you do best si daca dupa atatea manevre nu castigi lumea iti trimit eu 100 de pp pana la salar
 

Deleted User - 230701

woman-eating-popcorn-1296x728-header.jpg
 
Scor reacție
0
Interesanta speciala asta, pacat ca s-a lasat cu banuri a carui severitate este nejustificata (sau justificata intern dupa preferinte), in timp ce playerilor cu mai multe sate le sunt barbarizate 4-5 sate (aprox 7%), noi primim pedepse de 17 sate de persoana (aprox 30%). Daca ma intrebati pe mine, severitatea e cam invers proportionala, stim cu totii fiecare ce a facut. Cu parere de rau pentru noptile nedormite si timpul dedicat!

Frustrarile au aparut si ele odata cu aceste lucruri, zeci de tickete cu dovezi facute degeaba, usor usor jucatorii cedeaza, nu prea poti controla treaba asta, apar injurii, etc.

Imi pare rau ca nu am apucat sa ne luptam cu ProX, veneam cu forte noi dupa clasica, poate data viitoare!

Felicitari UKR pentru perfomanta reusita, felicitari TD pentru ca au jucat si s-au aparat pana la ultimul sat, felicitari 1337 si BMB pentru ajutor si punctul in care au ajuns, la fel si pentru Magic (pacat de treburile care s-au intamplat intern, sigur era un razboi mult mai interesant!), dar si pentru ProX.

Pentru [H], Power, Fame sau cum vor ei sa se numeasca, respectul este 0, de la inceput pentru tentativa pe care au avut-o, iar marlaniile au continuat si in timp ce celelalte triburi se luptau pentru cresterea in puncte, conturile suport si cedarile erau in voga pentru ei si sunt nepedsibile dar pentru un script te baneaza pe iti ia 30% din sate. Restul dovezilor au fost prezentate de colegii mei in ultimele pagini, nu mai are rost sa incep cu trancaneala pe aici, se stie exact ce si cum, o sa las frustrarile pentru alta data.


Speciala nu s-a terminat, succes in continuare triburilor care trag sa castige cat mai corect!
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Interesanta speciala asta, pacat ca s-a lasat cu banuri a carui severitate este nejustificata (sau justificata intern dupa preferinte), in timp ce playerilor cu mai multe sate le sunt barbarizate 4-5 sate (aprox 7%), noi primim pedepse de 17 sate de persoana (aprox 30%). Daca ma intrebati pe mine, severitatea e cam invers proportionala, stim cu totii fiecare ce a facut. Cu parere de rau pentru noptile nedormite si timpul dedicat!

Frustrarile au aparut si ele odata cu aceste lucruri, zeci de tickete cu dovezi facute degeaba, usor usor jucatorii cedeaza, nu prea poti controla treaba asta, apar injurii, etc.

Imi pare rau ca nu am apucat sa ne luptam cu ProX, veneam cu forte noi dupa clasica, poate data viitoare!

Felicitari UKR pentru perfomanta reusita, felicitari TD pentru ca au jucat si s-au aparat pana la ultimul sat, felicitari 1337 si BMB pentru ajutor si punctul in care au ajuns, la fel si pentru Magic (pacat de treburile care s-au intamplat intern, sigur era un razboi mult mai interesant!), dar si pentru ProX.

Pentru [H], Power, Fame sau cum vor ei sa se numeasca, respectul este 0, de la inceput pentru tentativa pe care au avut-o, iar marlaniile au continuat si in timp ce celelalte triburi se luptau pentru cresterea in puncte, conturile suport si cedarile erau in voga pentru ei si sunt nepedsibile dar pentru un script te baneaza pe iti ia 30% din sate. Restul dovezilor au fost prezentate de colegii mei in ultimele pagini, nu mai are rost sa incep cu trancaneala pe aici, se stie exact ce si cum, o sa las frustrarile pentru alta data.


Speciala nu s-a terminat, succes in continuare triburilor care trag sa castige cat mai corect!
E normal sa feliciti pe cei pe care ati reusit sa-i bateti si pe cei cu care inca nu ati avut contact pe harta , sunt buni TD aia ca s-au aparat pana la ultimul sat daia dupa 3 zile au iesit de pe conturi si nu mai miscau nimic ca s-au aparat pana la ultimul sat:))

Apropo , poate nu stiati : https://forum.triburile.ro/index.php?threads/colectie-scripturi-aprobate-legale.43780/

Aveti nevoie de ele, nu mai luati scripturi de la altii , jucati legal
 
Scor reacție
0
E normal sa feliciti pe cei pe care ati reusit sa-i bateti si pe cei cu care inca nu ati avut contact pe harta , sunt buni TD aia ca s-au aparat pana la ultimul sat daia dupa 3 zile au iesit de pe conturi si nu mai miscau nimic ca s-au aparat pana la ultimul sat:))

Apropo , poate nu stiati : https://forum.triburile.ro/index.php?threads/colectie-scripturi-aprobate-legale.43780/

Aveti nevoie de ele, nu mai luati scripturi de la altii , jucati legal


Dupa cum spuneam, frustratii apar imediat:)) Da ai timp sa fii activ pe forum cand joaca javascriptu pe cont de rupe :)))

Deci n-am dreptul sa felicit pe nimeni? Bro, am felicitat pana si ProX-ul de la care am mancat bataie, chiar asa de frustrat poti sa fii, ia o gura de aer poate-ti dai seama la vorbe:))))

Daca domnul Harvey Specter a stat sitter la Silviu91 si a cedat sate in fame nu inseamna ca TD nu a luptat, la noi s-au facut splituri pana la ultima trupa, stiu ca la voi au stat lucrurile altfel, dar nu toti avem norocul asta :))))


Si lasa discutia cu scripturile, ca devine jenant... pe bune acum, macar nu mai aduce subiectul asta in discutie ca va faceti de ras :)))))))
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Bo$$, care din alea trimite 100 de atacuri într-o secundă sau două? Întreb pentru o prietenă varză
Nu stiu, intreaba-ti colegii , noi folosim scriptul legal de trimis fakeuri , puteti face tickete sa se uite si adminii daca au fost trimise 100 atacuri intr-o secunda, este usor de vazut acest lucru.
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Dupa cum spuneam, frustratii apar imediat:)) Da ai timp sa fii activ pe forum cand joaca javascriptu pe cont de rupe :)))

Deci n-am dreptul sa felicit pe nimeni? Bro, am felicitat pana si ProX-ul de la care am mancat bataie, chiar asa de frustrat poti sa fii, ia o gura de aer poate-ti dai seama la vorbe:))))

Daca domnul Harvey Specter a stat sitter la Silviu91 si a cedat sate in fame nu inseamna ca TD nu a luptat, la noi s-au facut splituri pana la ultima trupa, stiu ca la voi au stat lucrurile altfel, dar nu toti avem norocul asta :))))


Si lasa discutia cu scripturile, ca devine jenant... pe bune acum, macar nu mai aduce subiectul asta in discutie ca va faceti de ras :)))))))

Pai vs voi nu prea e mare lucru de facut pe cont si poti sa dormi cate 10 ore pe zi , nu e nevoie de "javascriptu"

 

Deleted User - 743797229

Dupa cum spuneam, frustratii apar imediat:)) Da ai timp sa fii activ pe forum cand joaca javascriptu pe cont de rupe :)))

Deci n-am dreptul sa felicit pe nimeni? Bro, am felicitat pana si ProX-ul de la care am mancat bataie, chiar asa de frustrat poti sa fii, ia o gura de aer poate-ti dai seama la vorbe:))))

Daca domnul Harvey Specter a stat sitter la Silviu91 si a cedat sate in fame nu inseamna ca TD nu a luptat, la noi s-au facut splituri pana la ultima trupa, stiu ca la voi au stat lucrurile altfel, dar nu toti avem norocul asta :))))


Si lasa discutia cu scripturile, ca devine jenant... pe bune acum, macar nu mai aduce subiectul asta in discutie ca va faceti de ras :)))))))

Unde s-a zis ca nu ai voie sa feliciti? tot timpul intelegeti numai ce vreti :)) iar de frustrari, tie ti se pare ca noi suntem frustrati? suntem bine mane, singurii frustrati sunt fratiorii.

Apropo, ati incercat varza aia?
 
Scor reacție
0
E chiar amuzant cum vii si faci instrumentu mare pe extern cand puti a scripturi ilegale :)))

Sa-ti aduc aminte ca esti un nimeni care n-a realizat nimic speciala asta :)) Faimosul stalp care supravietuieste din 2 backstabburi :)))

Ciocu' mic si joc de glezne ca miroase urat pe langa tine :(
 
Scor reacție
0
Faimosul stalp vrea sa stie ce backstaburi a dat, ne poti ajuta ?


bro ti-am zis sa iei o gura de aer mai devreme poate intelegi lucrurile mai bine, dar deja incep sa cred ca nu faci pe prostutul :))

gata ca sunteti plictisitori, am vrut doar sa spun cateva cuvinte despre lumea asta dar ti-am zis ca pe cat de multe manevre faceti pe atat de frustrati sunteti si nu puteti sa acceptati nimic (ceea ce e de inteles) si din fericire multa lume are aceeasi parere.

intre timp sa-ti faci si un cont poate apari pe harta :* gata cu spam-ul
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
bro ti-am zis sa iei o gura de aer mai devreme poate intelegi lucrurile mai bine, dar deja incep sa cred ca nu faci pe prostutul :))

gata ca sunteti plictisitori, am vrut doar sa spun cateva cuvinte despre lumea asta dar ti-am zis ca pe cat de multe manevre faceti pe atat de frustrati sunteti si nu puteti sa acceptati nimic (ceea ce e de inteles) si din fericire multa lume are aceeasi parere.

intre timp sa-ti faci si un cont poate apari pe harta :* gata cu spam-ul
Vezi ca nu stii ce backstaburi a dat? de ce vi pe extern si deschizi gura fara sa stii nimic? du-te spala-te pe dinti
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
1. Jucatorii din Hegemony nu mai jucau si nu mai conducea nimeni tribul si daia s-a facut tribul Power.

2. Intemeietorul Gentle a dat circulara in gentle ca nu mai joaca aproape nimeni si cine vrea sa intre in power sa ne dea mesaj sau sa cedeze satele, primele sate cedate le-au luat Fratii de la MariusBr.

Alta intrebare te rog, te pot ajuta.
 
Sus