Discutii libere SP22 !

PRADA

member
Scor reacție
6
.

2. Intemeietorul Gentle a dat circulara in gentle ca nu mai joaca aproape nimeni si cine vrea sa intre in power sa ne dea mesaj sau sa cedeze satele, primele sate cedate le-au luat Fratii de la MariusBr.

Alta intrebare te rog, te pot ajuta.
Vezi că parcă era mămica voastră sitter când a plecat circulara aia:))
 
Scor reacție
0
Mr.Stilp
daca va dadeam backstab in stilul in care mi-ai dat tu si trupa ta de agarici nu mai erai nici tu si nici ei pe harta, dar asta meritam poate daca ne-a pus dl. Carmen stamatescu sa dam cu voi impreuna backstab la [H] (mi-am furat-o de la voi care a-ti dat backstab la toti) .. hai acuma si latra pe aici ca tu castigi lumea in 3 oameni cand tu cam tot ce ai cucerit la inceput era pe harta albastru deschis si 0 def, cand i-am spus sa va scoatem pe toti 3 in dimineata in care am avut trenul a spus ca nu,ca jucam toti ca sunteti seriosi ca nu ne dati pe la spate. Ca sa aflam dupaia ca pe stamatescu ne jucati voi ca marionetele.. esti FAIMos tare tu ,gg

:)))))) dovada in carne si oase, daca tot esti aici sa explici tot zi-ne cum a ajuns harvey sitter in td si v-a cedat sate
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
:)))))) dovada in carne si oase, daca tot esti aici sa explici tot zi-ne cum a ajuns harvey sitter in td si v-a cedat sate
Silviu91 a ales sa cedeze satele pentru ca nu voia sa ajunga satele la voi si voia sa joace cu noi cand se deblocheaza restrictia la trib, dar intre timp a aparut ursu sa joace cu voi , de care va-ti batut joc si de el si de tribul lui si dupa cateva zile a ajuns sa joace cu voi si nu a mai fost recrutat silviu91 pentru ca nu voiam sa avem spioni prin trib.



si in legatura cu badnews880 , tribul gentle a dat backstab peste noapte tribului Hegemony , noi fiind academia lui H nu trebuia sa atacam si pe noi badnews880 din tribul gentle? sau trebuia sa ne uitam cum gentle ne ataca colegii ?

Altceva?
 

Deleted User - 743797229

:)))))) dovada in carne si oase, daca tot esti aici sa explici tot zi-ne cum a ajuns harvey sitter in td si v-a cedat sate

Vorbesc in numele Gentle. Am intrat la misto, a fost putina distractie in start si atat, stiam clar ca nu stam sa jucam mult, multi dintre noi jucam pe 78 sau 74 etc. Nu am dat satele la Power, stamatescu a lasat sitter acolo foarte repede dupa ce am decis ca nu mai jucam. Apoi fiecare a facut ce a vrut, nici nu am mai urmarit cine cui a dat satele. Eu de exemplu le-am lasat unui prieten care zicea ca e coplayer la ursu, deci in TD. O gramada de triburi si nume grele au intrat, va fi lume castigata din manevre si tradari la un nivel ce ne-ar fi depasit total(nu vorbesc de backstab, chestie permisa si foarte interesanta din punctul meu de vedere, e un joc, ci de altele, dar fiecare e liber sa faca ce vrea). Spor la joc!

Unnamed e in conducerea gentle, sau cel putin a fost pe o perioada indelungata, exemplul tau e o recrutare de pe harta.
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
cHolo, prăjita aia trimite circulare cu rețete in triburi adverse, te-ar mira să își scrie singură de pe sitter?:))

Oricum, le-ați zis oamenilor din gentle să nu atace TD-ul dacă vor invitații in power si peste noapte le-ați dat blacksțep, nu vă mai ascundeți după fluier
Pune si tu un mesaj de-al nostru zicand asta :) Asta e ultimul mesaj al meu cu voi ca deranjam ceilalti jucatori din alte triburi care chiar joaca pe harta nu ca voi, nu merita sa-mi bat capul cu voi, pe harta nu aratati nimic, jucati cu scripturi ilegale si tot adminii sunt de vina ca jucati voi ilegal si luati banuri. vorbiti numai despre platforme de o saptamana in loc sa jucati si ceva pe harta, ati inceput si cu amenintari mai nou,bombardierilor.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Pune si tu un mesaj de-al nostru zicand asta :) Asta e ultimul mesaj al meu pe extern, nu merita sa-mi bat capul cu voi, pe harta nu aratati nimic, jucati cu scripturi ilegale si tot adminii sunt de vina ca jucati voi ilegal si luati banuri. vorbiti numai despre platforme de o saptamana in loc sa jucati si ceva pe harta, ati inceput si cu amenintari mai nou,bombardierilor.

doamne cat de penibil esti, tot noi nu am aratat nimic pe harta dupa ce in ultimele 2 ore ai pus printscreenuri cum singurele 2 triburi cu care ati avut treaba "s-au lasat de joc" si v-au cedat satele, du-te si pregateste platforma ca te incurci in minciuni pe extern :)))

sa ti se faca aia mica mica rau daca mai vii cu vrajeala ieftina pe forum :)) pup si spor la pus mana pe mouse si facand ceva legal pe jocu asta :*
 

Deleted User - 743797229

doamne cat de penibil esti, tot noi nu am aratat nimic pe harta dupa ce in ultimele 2 ore ai pus printscreenuri cum singurele 2 triburi cu care ati avut treaba "s-au lasat de joc" si v-au cedat satele, du-te si pregateste platforma ca te incurci in minciuni pe extern :)))

sa ti se faca aia mica mica rau daca mai vii cu vrajeala ieftina pe forum :)) pup si spor la pus mana pe mouse si facand ceva legal pe jocu asta :*

Ne-ati invitat la dans
Screenshot_7.png
doar ca noi am pus muzica :)
Screenshot_8.png

Hai, ciocu mic si joc de glezne, striga dupa ajutor in alta parte ;).
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ce monștri sacri sunteți că luați sate de la conturi blocate pe atacabil! Binele fetele, bravo
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
E normal sa feliciti pe cei pe care ati reusit sa-i bateti si pe cei cu care inca nu ati avut contact pe harta , sunt buni TD aia ca s-au aparat pana la ultimul sat daia dupa 3 zile au iesit de pe conturi si nu mai miscau nimic ca s-au aparat pana la ultimul sat:))

Apropo , poate nu stiati : https://forum.triburile.ro/index.php?threads/colectie-scripturi-aprobate-legale.43780/

Aveti nevoie de ele, nu mai luati scripturi de la altii , jucati legal


nu au fost chiar 3 zile, sa stat aproape 2 saptamani :))

BA6ECA3D-113D-4940-A231-32698406DBBF.jpeg


au fost atacuri zilnice (demolari) si intre au fost si 2-3 organizate la care au mai participat bmb si 1337 (aici au fost doar spargeri, fara gn) razboiul sa dat bine cand erau multe sate lute noi si nu aveau inca trupe, plus ca sa stricat din atac pe gentle pe 2-3 jucatori ramasi care aveau ceva deff si nah asta este, dar nu au fost 3 zile, cel putin pe tw se vede cresterea inamicilor invinsi pe o perioada mai lunga de 3 zile, poate m4ry0 a stat 3 zile la atacuri si dupa a dat sitter :)) ca au picat repejor bajetii care aveau doar o granita mica la inceput, la un moment se vorbea ca nu pot inobila astia din ukr pe cum baga sefu interne acolo :)) era si poezie la profil pe ritm de rap anti samy care a fost stearsa intre timp, posibil din cauza negativului de manea, nu se potrivea deloc <3
 

Deleted User - 230701

Bo$$, care din alea trimite 100 de atacuri într-o secundă sau două? Întreb pentru o prietenă varză
bosss vezi ca oameni tai mi-au bagat 100 de atacuri intr-o secunda atunci cand credeau ca am eu ban iar eu eram on.
in cateva secunde am avut 500 de atacuri, mergi si plangi in alta parte :)
 
Scor reacție
0
bosss vezi ca oameni tai mi-au bagat 100 de atacuri intr-o secunda atunci cand credeau ca am eu ban iar eu eram on.
in cateva secunde am avut 500 de atacuri, mergi si plangi in alta parte :)


am reactionat in speranta ca s-a luat o masura pentru beneficiu datorita unui cont de tip push.

pe tine ce te-a deranjat mai exact? ca te atacam toti cand speram ca esti banat?

n a avut nicio legatura ce ai zis cu ultimele 15 pagini de discutie
 

Deleted User - 230701

am reactionat in speranta ca s-a luat o masura pentru beneficiu datorita unui cont de tip push.

pe tine ce te-a deranjat mai exact? ca te atacam toti cand speram ca esti banat?

n a avut nicio legatura ce ai zis cu ultimele 15 pagini de discutie
tu sti ce inseamna cont de push?iar folositi cuvinte ce nu stiti ce inseamna.

comentariul meu era exact la ce am dat citat daca pe tine nu te ajuta creierul sa intelegi ce am comentat te rog sa nu mai cauti anturaj cu mine.
salut
 

PRADA

member
Scor reacție
6
bosss vezi ca oameni tai mi-au bagat 100 de atacuri intr-o secunda atunci cand credeau ca am eu ban iar eu eram on.
in cateva secunde am avut 500 de atacuri, mergi si plangi in alta parte :)

Ei in câteva secunde.. exagerezi. Poate și la tine trece altfel timpul, că scriptul fraților de pe discord trimite 500 atacuri în .05 ms, practic toate au plecat în prima jumătate a milisecundei
 

Deleted User - 230701

Ei in câteva secunde.. exagerezi. Poate și la tine trece altfel timpul, că scriptul fraților de pe discord trimite 500 atacuri în .05 ms, practic toate au plecat în prima jumătate a milisecundei
milisutimii, nu milisecundei, cum zicea un coleg de al tau mai devreme :))))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus