Discutii libere SP22 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
parca nu jucai serios pe lumea asta zguby :(


nu, doar am stat sitter mai mult de 3 zile pe unde erau atacuri :))



Doar atat a stat ? Nici n am apucat sa l felicit...Am auzit ca a facut ciarcane de la platforma:rolleyes:



asa se pare, in 3 zile a cazut :)) oricum ii nasol ca acuma nu mai am loc de ei la istoric :))))))) dar macar a fost o speciala frumoasa, depinde de fiecare, indiferent de rezultate, au fost razboaie in permanenta, sper sa mai fie lumi de genul, poate si cu mai multe echipe pe viitor, in rest spor la joc la care mai raman si asteptam sa vedem finala care se anunta una interesanta
 
Ultima editare:

vMaxXx

member
Scor reacție
0
oricum de cand au bagat prostia asta de poti cumpara resurse cu pp, toate scripturile astea ilegale gen vivok, auto farm, toti sunteti jucatori :))) Il mai aud si pe ala echipa mea si el are 7 academii,acum 5-6ani cand m am lasat de joc triburile de genu cu 7 academii erau de rasul curcilor, oricum pe o lume clasica fara pp-uri as manca din majoritatea de pe acest server, crescatori de sate deveniti :))

tw stats-ul ne spune ca ai fost tata barbarelor si a internelor pe o lume fara pp-uri.

bai dar unde ati disparut?

@kimosab3 , @kimosabe, @m4ry0 , @Angel Dust , @Don Vito @sersil00
????
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Felicitari samy si ukr pentru speciala asta.
Sper sa ne dati sansa la o revansa pe una din urmatoarele speciale :)
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
E gata? Felicitari castigatorilor, nu am jucat dar dupa harta a fost cred cea mai interesanta speciala din ultima vreme, harta mai mare ca pe alte lumi normale:)) GG
 

Deleted User - 743803284


"We fight as a single, impenetrable unit. That is the source of our strength."
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Felicitari pentru joc si atat nimeni nu contesta ca aveti cel mai bun si activ grup dar pentru conturile fantoma sunteti 0 si gentle a avut o mana de oameni dar am intrat cu numele noastre si numele tribului ne-am distrat am pierdut si aia a fost,daca intrati cu numele voastre erati executati din start,asta e gest de teama,daca faceati exact la fel ce ati facut dar cu numele voastre aveati respectul tuturor!
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Frumos video, GG. Ar trebui facut asa pe fiecare lume. Am jucat si noi cu Gentle 2-3 sapt, a fost amuzant, apoi am lasat satele. Intr-adevar, mereu joci frumos, oricand si de placere cu jucatorii din familie. Daca mai si castigi inseamna ca ai facut o treaba extraordinara. Si da, ramane faptul de nume, ca n-ati intrat cu numele vostru, dar asta e. Probabil ar fi fost la fel sau absolut nimic. Vom ramane cu acest dubiu totusi. Toate cele bune!
 

Deleted User - 743803284

Desi nu imi sta in caracter sa discut cu oameni de genul tau, o sa iti raspund:

Harta arata asa in 21.10.2020, in momentul in care s-a aflat ca noi suntem acolo:
harta.png


Ei bine de aici si pana la a castiga lumea, e drum lung. Nu am asteptari la tine sa intelegi asta, dar poate ceilalti care vor urmari, vor intelege.
Asta e ultimul post, dupa cum stii, noi o lasam moale cu externul, pentru noi vorbeste harta, mereu.

Succes tuturor!
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Vezi ca cu oameni de genul meu ai aparat conturi nopți, de oameni de genul meu te rugai pe speciala 17 unde v-am rupt ca să tradez că doar asa mai puteti întoarce speciala, așa că nu mai vorbii si ocolii ceea ce ti-am spus direct dragă samy, eu vă felicit si vă apreciez ca aveti cea mai activa echipă de pe ro, pentru-ca activitatea castiga lumile, jucatori sunt peste tot, dar daca intrati de la inceput cu numele voastre poate stătea altfel treaba, daca pierdeati nu stia nimeni ca sunteți voi,v-a fost frica de eșec pentru mine asta este un gest de teamă, e fix părerea mea, nu trebuie sa o iei in calcul, dar mai toata lumea are aceasta parere, succes în dragoste
 

Yang Manchun

member
Scor reacție
0
Nu ne e teama de nimeni. Niciodată nu ne-a fost teama de cineva pentru ca stim ce putem. Am intrat cu alte nume pentru ca nici noi n-am stiut ca intram. Samy a intrat în prima zi cu alt nume pentru ca nu voia să joace ci sa se distreze câteva zile. Dupa care a doua zi, după cum poti vedea am intrat noi, ceilalti. Deci n-a fost vorba de frica sau ceva de genul pentru ca daca voiam să jucam, strângeam echipa si oricum castigam.

Da, ne-ati batut pe speciala 17 dar a fost o întâmplare și am dovedit asta pe restul lumilor unde am activat iar pe speciala 19 v-am batut si pe voi si pe Revo de v-am ascultat cu urechea. Si nu ne este rusine ca am pierdut, am stiu sa ne recunoaștem infrangerea.. am scris asta si in videoclip, cum ca am pierdut.

Salut.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Poate pe urmatoarea speciala va schimbati stilul si jucati cu nume de fobii,iar numele tribului se poate numi Atichifobia
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Felicitari pentru joc si atat nimeni nu contesta ca aveti cel mai bun si activ grup dar pentru conturile fantoma sunteti 0 si gentle a avut o mana de oameni dar am intrat cu numele noastre si numele tribului ne-am distrat am pierdut si aia a fost,daca intrati cu numele voastre erati executati din start,asta e gest de teama,daca faceati exact la fel ce ati facut dar cu numele voastre aveati respectul tuturor!
Ca sa inteleg voi nu ati castigat ca nu stiati versus cine jucati? Hmm
 
Sus