DIscutii libere SP26 !

Scor reacție
0
ACEL MOMENT CAND NICI MACAR NU AI INTRAT PE SPECIALA, DAR FRAIERII AU PUS BOTU ( OGRADA,SUTGOL,PACAT,SCANDAL)

SUNT SUBIECT DE DISCUTIE PE FORUM SI DISCORD xD xD xD

SUNTETI PREA MICI, USOR DE MANIPULAT/ DOAR PRIN SCRIS

V-AM PUPAT!

PACE SI POSPERITATE

H!GHMAN



Vezi ca esti drogat si ai pierdut contactu cu realitatea :)))



1644410274249.png

1644410058818.png



1644410125905.png





Def pe speed si crescator de sate pe speciala, cum spuneam :)))
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Deci :

1. La capitolu SPEED pliscu mic, ca va prindeti degetele in tastatura sunteti palete !
2. Eu nici nu am jucat pe speciala, coplayer u meu a intrat dar a pierdut satu dupa protectie :(
3. Am intrat pe DISCORD cu voi, doar sa va manipulez, m am jucat cu voi cum am vrut eu =))) ( pana v-ati luat maxim si m-ati dat afara)
4. Eu zic sa incercati SPECIALA urmatoare ca pe asta va da SHOCK u cu harta n cap !
5. Vad ca ati prins aripi si v-ati luat grade ca ati castigat acolo pe TOURNAMENT !

P.S la ce ati fost mai buni doar la facut MEME uri =)))))

USOR CA E GRELE


PACE SI PROSPERITATE

H I G H M A N
 
Scor reacție
0
Decat sa alegi setarile la speciala no-haul si fara innobilat de barbare mai bine iti bagi un bat in c*r



Vezi atașament 4610
Vezi atașament 4611
Vezi atașament 4612
Vezi atașament 4613



"e buni" si baietii lu rzn si highman sa faca def pe speed si sa creasca sate pe speciale


@admini ne sesizam si noi la magariile astea de 2 lei facute aici? De-abia s-a ridicat protectia :)))


UP aici, e mai important decat ce scrie highman drogat dintr-un sant :))
 

Semhar

member
Scor reacție
0
SA NU JOCI PE SPECIALA SI SA FI SUBIECT DE DISCUTIE PE FORUM SI DISCORD

ASTA INSEAMNA SA FI "MAFEOT"

E GRELE MA CU "haiman" asta


PACE SI PROSPERITATE

H I G H M A N

 
Scor reacție
0
de ce te lauzi ca nu joci daca contul tau e activ si mai e si push :)))

crezi ca are relevanta ca joci tu personal sau varu? e vorba de cont in sine nu de cine e in spatele lui.

da' cat sa te duca si pe tine capu', spamezi manele pe aici, e foarte inteligent, bravo :))
 

Semhar

member
Scor reacție
0
de ce te lauzi ca nu joci daca contul tau e activ si mai e si push :)))

crezi ca are relevanta ca joci tu personal sau varu? e vorba de cont in sine nu de cine e in spatele lui.

da' cat sa te duca si pe tine capu', spamezi manele pe aici, e foarte inteligent, bravo :))

Poate sa fie activ, poate omu vrea sa mai bage o fisa, totusi i-a luat satu dupa protectie, e prea dureros :(

Ce relevanta are ? Sunt subiect de discutie pe FORUM si pe DISCORD un cont ce are 300 de puncte acum

Printesa mea nu stiu pe care a dus capu si pe cine nu :))) te las pe tine sa deduci...

Sa nu mai vorbesc de tichete =))))

PACE SI PROSPERITATE

HIGHMAN
 

PRADA

member
Scor reacție
6
asa zic toti ca au jucat la pp-uri sau a intrat coplayu :))

si pe discord tot coplayu'

Screenshot 2022-02-09 at 15.56.52.png

Screenshot 2022-02-09 at 15.57.27.png



esti subiect ca esti primu' iesit din pokeminge, ne-ai dat material de memā.
app, sa stai cu sharescreen si sa scrii ce-ti dicteaza altii pe care ieri-alaltaieri ii scuipai.. imi pare rau sa-ti zic baiatu' meu dar tu esti ala manipulat:)))

bafta
 

Dilau

member
Scor reacție
0
Deci :

1. La capitolu SPEED pliscu mic, ca va prindeti degetele in tastatura sunteti palete !
2. Eu nici nu am jucat pe speciala, coplayer u meu a intrat dar a pierdut satu dupa protectie :(
3. Am intrat pe DISCORD cu voi, doar sa va manipulez, m am jucat cu voi cum am vrut eu =))) ( pana v-ati luat maxim si m-ati dat afara)
4. Eu zic sa incercati SPECIALA urmatoare ca pe asta va da SHOCK u cu harta n cap !
5. Vad ca ati prins aripi si v-ati luat grade ca ati castigat acolo pe TOURNAMENT !

P.S la ce ati fost mai buni doar la facut MEME uri =)))))

USOR CA E GRELE


PACE SI PROSPERITATE

H I G H M A N

1. Highman, stateai pe voce si te rugai de mine sa joace brazilienii speed cu tine ca nu stii engleza sa le ceri tu.
Au zis baietii ca nici sa le faci def nu are rost sa joace cu tine.
2. Acum 2 seri lingeai funduri dupa scripturi si cereai sfaturi de dezvoltare, si tu zici ca nu joci.
3. Ai intrat pe discord cu noi si ne faceai share screen sa intrebi cum sa folosesti scripturi si unde sa dai click ca habar n-ai.
Ce manipulare ma Highman? Tu stai ars la *** ca te ia garda pentru 0.7, intrii pe speeduri iti iei backstab si vorbesti de manipulare.
4. Spor la shock, dar cu jucatori ca tine in echipa va bate chelu.
5. Nu mai zic nimic aici, lasam lumea sa joace si vedem ce se intampla.

Eu nu stiu ce e in capul tau fratioare. Iti urez spor si sper sa inveti data viitoare sa lasi loc de buna ziua.
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Frate de unde sa ies daca eu nici macar nu am jucat SPECIALA asta, voi sunteti cu CAPU ?

NICI VOI NU MAI STITI UNDE SA SCRIETI CA JOC ba in SHOCK ba in SN... SI EU NICI MACAR NU JOC

Suferiti prea mult de la un joc sincer....

si faza cu app exact ce spuneam v-am dat momeala ca stau pe confa cu baietii si ca ei imi spun ce sa scriu si vad ca TU ai muscat-o primu =)))

Dar va inteleg ca sunteti frunstati ca va da SHOCK u cu harta-n cap

PRADA CEL MAI SLAB CONDUCATOR ( vorba lui DINU )


PACE SI PROSPERITATE

H!GHMAN
 

PRADA

member
Scor reacție
6
parca vad ca tre sa-i platesc si astuia pensie d'acu,
prea s-a imprietenit cu chelios trebuia sa-mi dau eu seama))
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Popcorn time
 

Atașamente

  • screenshoteasy (1).png
    screenshoteasy (1).png
    136,8 KB · Vizualizări: 175
  • screenshoteasy (2).png
    screenshoteasy (2).png
    118,8 KB · Vizualizări: 186
  • screenshoteasy (3).png
    screenshoteasy (3).png
    147,3 KB · Vizualizări: 166
  • screenshoteasy.png
    screenshoteasy.png
    135,1 KB · Vizualizări: 170

Semhar

member
Scor reacție
0
Loc Nume Trib Puncte Sate Puncte pe sat
1 Captain Jack ShocK 19.449 6 3242


bineee mafyyy
 
Sus