Discutii Libere SP29 !

Scor reacție
98
1676280402432.png



S-a blocat drujba ?
 

Lothriel

member
Scor reacție
0
Aveti grija la sitter, se pare ca regulile speciale sunt dupa placul anumitor persoane, mi s a comunicat ca nu ai voie sa stai sitter o zi sau 2 chiar daca este permis prin regulament, 2 zile sitter esti plecat cu treaba-stergere cont. reguli foarte speciale .
@Rakanishu este corect nu? Sitter pentru mai mult de 24h nu ai voie. este interzis
 

Marmo

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Best world ever, setari de cacao, admini de cacao. Si unde sunt cei care ziceau "SA VINA LUMEA, SA JUCAM CU BISERICA, CU RANDOM". Unde e lumea sefilor? Ca tot aia 50 jucati (bine nici macar aia 50).
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Randomizare comenzi +-1 secunda ( fiecare comanda va fi decalata random cu intre -1 si +1 secunda ) * poate sa ajunga si la ora dorita.

Neaparat trebuie si o lume cu -1 si + 1 zi dar sa nu ajunga niciodata in ziua dorita...
 

phesix

member
Scor reacție
0
Asta de ce are ora de bonus schimbata ? E strain ? Mergem toti dupa meridianul 0 si ora serverului sau strainii au protectie de la NASA ?
Sau asta e gaina de cotet care se trezeste ca bombardierii si ii este frica sa nu il julesti noaptea de sta pana la 5 treaz ! El si liliecii
am 2 neuroni si stiu sa umblu in setari
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Ai inteles partial bine, intre 13 si 29 exista o perioada de liber, cum s-a dat de sarbatori in pandemie :D
Apoi la masca iar.
 

sersil00

member
Scor reacție
0
Best world ever, setari de cacao, admini de cacao. Si unde sunt cei care ziceau "SA VINA LUMEA, SA JUCAM CU BISERICA, CU RANDOM". Unde e lumea sefilor? Ca tot aia 50 jucati (bine nici macar aia 50).
setarile sunt grele, dar frumoase. aici se vede strategia :) orice lume cu biserica implica sa iti calculezi mult mai atent dezvoltarea
 

Marmo

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
setarile sunt grele, dar frumoase. aici se vede strategia :) orice lume cu biserica implica sa iti calculezi mult mai atent dezvoltarea
Sa nu exageram, orice lume cu biserica omoara fun-ul, spread-ul si haosul, totul din aproape in aproape. Mehish.
 

marele bunic

member
Scor reacție
0
scrie acolo ca se da liber la barbare dupa 21 zile.
21 zile incepand de... cand?
(intreb pentru un prieten ;P )
 
Sus