Discutii Libere SP3 !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34110

Voua cum vi se pare acea limita de prada...credeti ca afecteaza cu mult dezvoltarea?
 

DeletedUser3357

Voua cum vi se pare acea limita de prada...credeti ca afecteaza cu mult dezvoltarea?

cum sa nu afecteze prietene, ca a doua zi scot grajdu si cand intru in a 3-a zi deja stau cu caii in sat ca am limita atinsa.
 

DeletedUser38518

nu am fost atent, si pe speciala asta creste la fel de greu limita ca pe 34? sau creste mai rapid, avand in vedere ca si viteza serverului e mai mare...
 

DeletedUser42349

timo doar ca e viteza 3.. deci da se creste mai repede , iei undeva la 7200 pe ora , nu sunt steaguri, deci nu ajunge pe 34 la productia asta, nici cu 20%
 

DeletedUser38518

ce intreb eu, ce raspunzi tu :)

ce treaba are productia minelor cu limita de farm?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va doresc succes tuturor celor ce vor juca pe aceasta speciala!

In ceea ce priveste limita de farm, va reamintesc ca a fost pusa ca si piedica in calea "trisorilor". Eu joc pe 34 si sunt chiar multumit de idee, pentru ca nu s-au mai creat diferente enorme intre top 50 si restul.
 

DeletedUser39475

Mai, daca te dezvolti mai repede ca ceilalti nu neaparat esti "trisor". Astea sunt doar niste scuze puerile. E nasol ca sunt nedreptatiti cei care chiar stiu juca si dezvolta. Nu zic de mine, eu sunt nub, zic de altii.
Bafta celor care intra pe speciala! E vara mai, lasati-l dracu' de joc! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus