Discutii Libere SP3 !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

Iti dai seama ca vecini sunt invidiosi mai mereu. Se uita ce are celalalt si celalalt se uita ce are asta :D.
De aceea am ales sa ne sprijinim reciproc :D asa stim ce trupe are fiecare
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nici n-am intrat bine pe serverul asta si ia uite ...

Titlu Trofeu obţinut: Scor continent: (Aur - Nivel 4)
Expediat aug 21, 2013 00:11:35
Scor continent: (Aur - Nivel 4)


Ai reuşit să fii în top 1 al unui continent!

Vizualizează-ţi trofeele

Ce parere aveti de performanta mea? :D :cool:
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ai toata aprecierea mea pentru medalia de aur! In toate lunile mele pe triburi nu am fost primul niciodata. Felicitari!
 

DeletedUser

Stiti ce mi-ar placea mie?!!! O lume de-asta speciala fara barbari si fara sate bonus. Si astia cu multi conturi care se gandesc sa il imite pe varu sa lase barbari multi prin zona sa isi scoata din gand ca nu se sterg.Oare cum ar fi o lume pe viata si pe moarte ?! Sa ii dai in cap vecinului din ura dupa 10 zile de protectie (atat sa tina protectia fara barbari si bonus) iar vecinul vecinului tau sa te spulbere cu ura !!!Oare cum ar fi?! Cu vreo 50 de membrii prin trib maxim, fara sprijin de nicaieri in afara de aia 49 care trebuie sa-si tina si pt ei ceva in caz ca vreun vecin se trezeste dimineata cu ciomagul in mana si ii bate cainele legat de gard . O lume de barbari fara barbari :D
 

DeletedUser44505

Stiti ce mi-ar placea mie?!!! O lume de-asta speciala fara barbari si fara sate bonus. Si astia cu multi conturi care se gandesc sa il imite pe varu sa lase barbari multi prin zona sa isi scoata din gand ca nu se sterg.Oare cum ar fi o lume pe viata si pe moarte ?! Sa ii dai in cap vecinului din ura dupa 10 zile de protectie (atat sa tina protectia fara barbari si bonus) iar vecinul vecinului tau sa te spulbere cu ura !!!Oare cum ar fi?! Cu vreo 50 de membrii prin trib maxim, fara sprijin de nicaieri in afara de aia 49 care trebuie sa-si tina si pt ei ceva in caz ca vreun vecin se trezeste dimineata cu ciomagul in mana si ii bate cainele legat de gard . O lume de barbari fara barbari :D

Cea mai buna idee !
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
negrule nu te-ai prins...cuscru m-a pus singur intr-un K , ca sa ma familiarizez cu pozitia, pentru functia ce urmeaza sa o primesc in staff :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nu ma intereseaza sefia orasului...candidez aici la postul asta, contez pe votul tau :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus