Discutii libere SP4

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu pe anonimi trebuie sa fii suparat. :cool:

Si nici nu ar trebui sa aduci acuze daca nu le poti dovedi. :)
 

DeletedUser29445

Postasem eu pe L34 niste scuze, pe asta cred ca am omiso :))..

Daca nu mai ai chef de joc, spune ca ti sa spart contul tau sau al intemeietorului.!
 

DeletedUser38023

Observ ca iar ai luat ban.. Negrule, te anunt ca aceste masuri impotriva clanului nostru vor fi stopate in scurt timp..

Cum asa? Are legatura cu ce ai scris mai sus:

NEGROTEIUL GABY

Am vorbit cu negroteiul Gaby care acum e la Bruxelles.. Da, negrule, in sfarsit avem omul nostru in Parlamentul European.. Europarlamentarul Gaby, din inalta pozitie in care se afla acum, m-a asigurat ca ne va facilita achizitionarea de actiuni la compania INNO-GAMES si, totodata, cu influenta pe care o are acum, ne va netezi calea spre intrarea in consiliul director al companiei.
M-a rugat insistent sa discut cu tine si sa decidem din cine va fi compusa pe viitor echipa administrativa de pe serverul romanesc. Deja m-am pronuntat, fara sa te consult in prealabil, dar sunt convins ca deciziile noastre ar fi coincis..
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
cand se termina lumea ?

Dupa aproximativ 6 luni de la deschidere, au trecut doar 4 luni si un pic (130 de zile).

mt4dap.png
 

DeletedUser523

Se poate face un sondaj de opinie cu privire la marirea distantei de deplasare a Nobililor de la 7 ore la, eu stiu, sa zicem, 12 ore ? Asta ar fi ceva cu adevarat folositor si ar mai inviora lumea asta muribunda! ;) Ma aude cineva cu putere in acest sens?
 
Scor reacție
98
vine si raspunsul: :)

Închiderea lumii speciale 4!
Stimați jucători,

Faza de închidere a lumii speciale 4 se va declanşa în data de 30-04-2014 prin închiderea lumii la înregistrări şi dezactivarea posibilităţii de restart, şi va dura până în 13-05-2014, timp în care jocul se va desfăşura normal.

În data de 13-05-2014 vom închide această lume iar în perioada următoare vom afişa clasamentele şi premiile acordate câştigătorilor.



Vă doresc distracţie plăcută în continuare şi mult succes!

carmi


Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Observ ca iar ai luat ban.. Negrule, te anunt ca aceste masuri impotriva clanului nostru vor fi stopate in scurt timp..

Cum asa? Are legatura cu ce ai scris mai sus:

NEGROTEIUL GABY

Am vorbit cu negroteiul Gaby care acum e la Bruxelles.. Da, negrule, in sfarsit avem omul nostru in Parlamentul European.. Europarlamentarul Gaby, din inalta pozitie in care se afla acum, m-a asigurat ca ne va facilita achizitionarea de actiuni la compania INNO-GAMES si, totodata, cu influenta pe care o are acum, ne va netezi calea spre intrarea in consiliul director al companiei.
M-a rugat insistent sa discut cu tine si sa decidem din cine va fi compusa pe viitor echipa administrativa de pe serverul romanesc. Deja m-am pronuntat, fara sa te consult in prealabil, dar sunt convins ca deciziile noastre ar fi coincis..

Negrule, tot ce ai spus mai sus e pe cale sa se rezolve. Mai am de purtat o serie de negocieri aici in parlament. Am fost nevoit sa il convoc si pe fratele nostru Barrack Obama la o intrunire la Bruxelles pentru a discuta toate aceste aspecte si sper sa obtinem ceea ce ne-am dorit :) Sper sa aveti incredere in calitatile mele diplomatice, si , totodata sper ca imi veti sustine cu totii candidatura la viitoarele alegeri europarlamentare :)
 

DeletedUser38023

Intotdeauna o sa ai suportul ciorilor, dar fa si tu sa fie mai dese vizitele tale in teritoriu.. :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Gata, sunt in teritoriu :D
Ia sa ma puneti la curent cu noutatile , cu vechiturile si cu ce mai misca pe aici , ca sa stiu de unde sa incep :)
 
Sus