Discutii libere SP4

DeletedUser

Cam astea sunt noutatile... insa, ce a uitat Dl Gicu sa mentioneze, este ca vreau sa candidez si eu pentru functia de secretara de partid :D (macar sa fac cafeaua:) )

O zi frumoasa!


Mah negrule, tu ciufulesti barzoiul la Briuxel es?! De cand te-ai facut Smecher de Parlament European nu mai stii noutatile din tara ?!!! Pai imi face o mare placere sa ti le prezint:
-In primul rand, toti tinerii intre 20 si 35 de ani or sa devina racani,adica o sa fie bibani ca or sa faca armata obligatorie.
-In al 2lea rand, toti tinerii astia nefericiti or sa fie carne de tun pt Armata Rosie .
-In al 3lea rand toti eu o sa ma lafai printre atatea sate de barbari.Ce-o sa mai ramana pe triburi ?!! Doar conturile de muieri. visul meu de-o viata : SA MA INSCAUNEZ CA SEF SUPREM AL FEMEILOR DE PRETUTINDENI. Ce beneficii o sa am eu ca sef si ca singurul mascul pe care il va mai avea jocul asta !!!! Nu cred ca trebuie sa-ti mai spun ,nu?!
-In al 4lea rand ma bucur teribil sa-l vad pe Frankfurt luptand pe frontul din Crimeea in boxerii aia smecheri ai lui marca XI BANG .
Ce sa mai !!! Cum ,necum eu cred ca sunt singurul roman care doreste cel mai mult sa inceapa razboiul. SUNT FANUL NR .1 A LUI ROGOZIN....hahaha
AAAAAAAA,am uitat inca o noutate mah negrule dar e posibil s-o stii :
Conchita a castigat Eurovisionul. Cica la anu' Romania va fi reprezentata de NAOMI . O sa castigam mah si noi ceva in Europa asta :D
 
Sus