Discutii libere SP6 !

DeletedUser

[video=youtube;Jmd4OLzhQw0]https://www.youtube.com/watch?v=Jmd4OLzhQw0[/video]

Fara diplomatie, in mai putin de o luna :D
 

DeletedUser523

gata nu mai zice nimeni nimic?
grupul cum merge treaba cu barbarele si inactivii?
 

DeletedUser523

pai stau linistit mereu ca nu am de ce sa fiu agitat, mai ales acum in prag de pace
 

DeletedUser523

Toate blestemele cerului si pamantului si mania tuturor zeilor sa se abata asupra ta si a tribului tau, jaxule!:mad: pt ca m-ati facut sa am o noapte alba si mi-ati perturbat tihna cea sfanta din prag de sarbatoare!:( O voi paganilor fara suflet ce sunteti!:p
.
.
.
PS glumesc ma, da-va in teapa taurului de super jucatori ce sunteti;)
Asta e, m-ati atacat, am pierdut, VA FELICIT si va doresc distractie placuta in continuare!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Toate blestemele cerului si pamantului si mania tuturor zeilor sa se abata asupra ta si a tribului tau, jaxule!:mad: pt ca m-ati facut sa am o noapte alba si mi-ati perturbat tihna cea sfanta din prag de sarbatoare!:( O voi paganilor fara suflet ce sunteti!:p
.
.
.
PS glumesc ma, da-va in teapa taurului de super jucatori ce sunteti;)
Asta e, m-ati atacat, am pierdut, VA FELCIT si va doresc distractie placuta in continuare!

Stai linistit , nu ai fost singurul care a facut noapte alba ! :D
 

DeletedUser523

da asa e. doar ca voi v-ati distrat pe cand eu si restul colegilor atacati, nu ne-am distrat :p ei bine, recunosc, eu m-am distrat putin de dimineata la spliturile reusite :rolleyes: pacat ca au fost asa putine :(
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Grupul
Parte 2:
Triburi: BLp, BLp A, BLp C, BLp d, BLp K

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 108
Tabăra 2: 53
Diferență: 55

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 8
Diferență: 38

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 568,311
Tabăra 2: 254,243
Diferență: 314,068

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 358,062
Tabăra 2: 59,728
Diferență: 298,334

chart




Stam bine, urmeaza tura a doua . :D
 

DeletedUser

da asa e. doar ca voi v-ati distrat pe cand eu si restul colegilor atacati, nu ne-am distrat :p ei bine, recunosc, eu m-am distrat putin de dimineata la spliturile reusite :rolleyes: pacat ca au fost asa putine :(

Ce splituri ai reusit ma, ca ai pierdut cam toate satele atacate :)) .

Si zi ma colegului ala al tau, care e cel mai "the best dintre cei mai besti jucatori" de pe la voi, sa iasa la o bere, la o gura de aer, sa nu se mai streseze asa cu jocul, ca altfel isi petrece si el craciunul cu tine si cu norris, stand si admirand din primul rand.
 

DeletedUser523

Auzi tu ghiocel necunoscut, jucator vestit ascuns dupa perdea, am recunoscut ca prea putine splituri mi-au reusit, ce nu ai inteles din postarea mea? Daca eu cu noris suntem in primul rand atunci tu si cei care ati atacat unde sunteti, pe scena? Nu le zic eu la altii ce sa bea si unde sa mearga. Eu imi vad de treaba mea si asa ar trebui sa faci si tu....
 

DeletedUser

De la lumea 1 incoace inca tot inveti, nu ii bai, se mai deschid si alte lumi unde te poti perfectiona si te pot declara altii, intr-un final, jucator si pe tine. Ca tu degeaba o faci.

Din moment ce asistati pasivi la ceea ce se intampla, inseamna ca da, doar noi suntem pe scena :))
 

DeletedUser523

Da normal ca invat si inca voi mai avea de invatat, recunosc, doar e ceva normal. Vorba 'ceia: omu' cat traieste tot invata si cand moare, tot prost moare. Nici eu nu am inceput jocul cu experienta la bord si nici cand ma voi lasa definitiv de el, cu siguranta, nu-i voi deslusi toate tainele. Asa slab pregatit cum sunt, doar 24 de Nobili am reusit sa elimin si sa mai aman un pic inevitabilul.Nici macar aparatorul zilei nu-l voi lua :( Ma duc sa mai beau o cana de vin fiert si sa ma gandesc cu ce am gresit pe lumea asta...Scena va apartine in continuare!
 
Sus