Discutii libere SP6 !

DeletedUser3366

de aia joci tzepese aici că te poți lua la trîntă cu ursul fără spanac? :)
 

DeletedUser523

aici joc pt ca e vit mare ca deh am si eu o varsta si nu mai am rabdarea pe care o aveam pe L1 si L2 ;)
 

DeletedUser523

pe harta e agitatie mare. nu mai fac barbarele fata la cate vizite primesc :)
 

DeletedUser45428

Pe lumea asta multi jucatori sunt deja barbarizati.... Hello!
 

DeletedUser

Radeti voi radeti . Tepes aproape are fullu . O sa va dea backstab la toti anonimii :))
 

DeletedUser523

dar nu ma refeream la mine in mod special cand am zis ca barbarele nu mai fac fata la cate vizite primesc :) ma refeream la toti jucatorii activi de pe lume care cu asta isi ocupa timpul si nu mai au timp si de barfe aici pe forum ;) ati inteles acum ce am vrut sa spun?
 

DeletedUser12163

Atentie pentru cei vizati!!

§10) Conturi de susţinere (push accounts)

Nu este permisă crearea unor conturi doar pentru ajutorarea unui alt cont sau ţinerea conturilor inactive cu acest scop(farmarea conturilor proprii). Conturi folosite doar pentru sustinerea altora vor fi închise. Conturile care sunt ajutate vor fi de asemenea închise.


CU riscul de a fi blocat pe extern, va transmit o scurta concluzie desprinsa din realitatea aplicarii acestei reguli: Daca solicitati suport de la colegi, primiti sprijin de la un ^Presupus cont suport^ cei sprijiniti vor fi banati. Deci tu ca jucator trebuie sa te asiguri inainte sa ceri sprijin ca acel cont este ok.
Drept urmare asa se stopeaza/incetineste ascesiunea unui Colectiv/Trib!
 
Sus