Discutii libere SP6 !

DeletedUser523

ambele conduceri au castigat cate o lume speciala si eu impreuna cu ele. acum daca pe lumea asta nu au reusit, asa e, se mai intampla :)
 

DeletedUser

ambele conduceri au castigat cate o lume speciala si eu impreuna cu ele. acum daca pe lumea asta nu au reusit, asa e, se mai intampla :)

Atunci ne simtim foarte bine sa stim ca am castigat aceasta speciala contra a doua triburi care au mai castigat speciale ( bine mai aveam cativa de scosi, dar e prea usor . ) .

In rest, sarbatori fercite tuturor ! :)
 

DeletedUser

Atunci ne simtim foarte bine sa stim ca am castigat aceasta speciala contra a doua triburi care au mai castigat speciale ( bine mai aveam cativa de scosi, dar e prea usor . ) .

In rest, sarbatori fercite tuturor ! :)


Cred ca nu ai vazut bine echipele, ai baut ceva vin azi? Am jucat maxim 5 persoane din vechiul trib! Daca eram formula veche tu nu existai acum! :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Cred ca nu ai vazut bine echipele, ai baut ceva vin azi? Am jucat maxim 5 persoane din vechiul trib! Daca eram formula veche tu nu existai acum! :D

Eu stiu pe cativa din "formula veche" care dupa ce si-au sacrificat propria dezvoltare pe sp4, transformandu-si contul in aparare 95%(poate nu e mult, dar trupele alea au tinut granita in momente dificile), au fost facuti in toate felurile noobi, desconsiderati, iar in momentul in care personal am trimis mesaj pe sp6 pentru recrutare nici macar nu ai avut bunavointa sa-mi trimiti un sec NU!

Asadar, am dat stergere la Adenauer si am intrat cu Oliver Cromwell cu unic scop sa ajut la infrangerea -?-. Ce spui de formula veche de trib? Formula veche exista prin fiecare membru la fel cum noobii astia din Grupul isi pretuiesc chiar si pe ultimul innobilat intern. :)

Succes si sarbatori cu bine!

PS: Un sfat pt viitor. Ca si conducator trebuie sa empatizezi cu cei care-ti sunt alaturi, nu sa-i desconsideri. :)
 

DeletedUser39475

Cred ca nu ai vazut bine echipele, ai baut ceva vin azi? Am jucat maxim 5 persoane din vechiul trib! Daca eram formula veche tu nu existai acum! :D

Lumea ne vorbește (am rămas tripat), sper ca asta să ne ridice cota între...care vor pește.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
La multi ani cu fericire tuturor ce au jucat sau inca mai joaca pe speciala!

Cu respect, Adenauer!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
LA MULTI ANI !
Fie ca 2015 sa fie asa cum va doriti, sa fiti cu totii mai buni, mai intelegatori si, nu in ultimul rand, sa va aduceti aminte ca este doar un joc.
 

DeletedUser39475

Început furibund și final apoteotic! :))
În orice caz, mulțumesc colegilor care au dat dovadă pe tot parcursul jocului de implicare și devotament, ați fost deosebiți!
Speciala 3, Speciala 6 - Grupul de Rezistență. Poate ne vedem pe 9. :))
Toate cele bune, tuturor! :)
 
Sus