Discutii libere Sp9

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Asa cum fac cei din OB, ca lasa toti spliturile pe seama lui sorin1212, sau cum fac cei din Merc ca lasa spliturile pe seama lui doidedoi?!
Ma intreb cum se vor descurca cand unu dintre astia doi nu este on? :)))

As aprecia daca ai vorbi in numele tau, si nu te`ai erija in purtatorul de cuvant al tuturor celor care joaca acest joc. Mercic
 

DeletedUser47495

Forumul asta extern functioneaza 95% pe baza de presupeneri...Foarte multe fiind gresite.Nu cred ca este nimeni care sa stie exact ce se intampla.
 

DeletedUser

stim genul tau de jucator...faci atac, ataci si pe urma dai circulare de sprijin
esti cu drepturi de intemeietor-conducere, iei interne, faci atac iarasi pentru ca atat poti
sa joci izolat, sa joci fara conturi suport, sa joci fara sprijin, este ceva imposibil pentru tine
am halit destui de genul pana acum...
apropo, dai un mail la suport si cere lista primelor 100 conturi pe .ro aici si o sa vezi multe nume necunoscute pe acolo printre care tu nu te afli cu siguranta...
nu mai vorbi te rog de unii si de altii cand tu nu ajungi macar la jumatate din valoarea lor
analizeaza-te pe tine prima data, ce poti tu sa faci pe barba ta, nu pe carca altora..."jucatorule de duzina"
treci pe speed sa iti rupem franele :)))
noi suntem campioni, de tine nu am auzit deloc


jajajajaja, eu sa cer sprijin ? eu sa fiu pe barbara altora ? :))))))))) lesin de ras. Sa-ti spuna el cand a dat organizat impreuna cu tot tribul si eu eram sitter pe toate conturile atacate .. si a luat.. mhmm 3 sate ? Interesant, hai plimba ursul ca deja furi curent aici si nu mai incerca sa-l scoti si faptul ca are cont de cand era jocul asta nu inseamna ca e si jucator. Este un noob ca tine de exemplu.
 

DeletedUser47495

jajajajaja, eu sa cer sprijin ? eu sa fiu pe barbara altora ? :))))))))) lesin de ras. Sa-ti spuna el cand a dat organizat impreuna cu tot tribul si eu eram sitter pe toate conturile atacate .. si a luat.. mhmm 3 sate ? Interesant, hai plimba ursul ca deja furi curent aici si nu mai incerca sa-l scoti si faptul ca are cont de cand era jocul asta nu inseamna ca e si jucator. Este un noob ca tine de exemplu.

frumusikpop, chiar nu poti recunoaste meritele unor jucatori buni? Tu spui ca e noob doar pentru ca e mai bun ca tine...O faci numai din invidie. Apreciaza-i pe cei care sunt mai buni, si incearca sa inveti de la ei.
 

DeletedUser

Daca era mai bun decat mine imi demonstra asta, am jucat impotriva lui si.. sunt sute de jucatori peste el. Probabil esti mai bun.
 

DeletedUser47495

mai ai conturi in afara de frumushikpop? asta nu e prea impresionant...simaX e mult peste tine
 

DeletedUser42593

jajajajaja, eu sa cer sprijin ? eu sa fiu pe barbara altora ? :))))))))) lesin de ras. Sa-ti spuna el cand a dat organizat impreuna cu tot tribul si eu eram sitter pe toate conturile atacate .. si a luat.. mhmm 3 sate ? Interesant, hai plimba ursul ca deja furi curent aici si nu mai incerca sa-l scoti si faptul ca are cont de cand era jocul asta nu inseamna ca e si jucator. Este un noob ca tine de exemplu.

mai "parte din turma"...nu crezi nici tu ce indrugi pe aici
postezi doar sa cazi bine in ochii unora pe care probabil ii minti zilnic
nu cred ca am atacat eu vreodata organizat si sa fii tu pe acele conturi toate si sa iti luam doar 3 sate ! LOL !

P.S : hiotikiri...invata sa scrii corect numele si pe urma sa te bagi in seama cu mine...si eu nu ma laud deloc, spun doar certitudini
 

DeletedUser42593

da da,sa te lauzi singur si de fapt sa ceri altora sa iti faca split sau sa iti scoata trupele ca ai luat backtime:))))

tu vorbesti din ce acum?
eram siter la madafakamike atunci si aveam si eu si el atacuri
ti-am cerut sa stai la el siter sa rezolvi ca sa ma pot ocupa de contul meu
ce tot infloresti pe aici aiurea mai mai sa te creada lumea
cum puteti sa o ardeti pe minciuni asa non stop nu stiu...probabil asa va este caracterul si frustrarile din viata de zi cu zi incercati oarecum sa le intoarceti invers pe net pe aici
 

DeletedUser42593

mai duceti-va la scoala, la munca...lasati naiba jocul asta ca deveniti zombie
nici nu mai ganditi ce spuneti...tastati, tastati, tastati numai lucruri rele, defaimatoare si care nu sunt deloc adevarate
analizati un pic problema asta ca poate ajungeti si la rezultatul final
 

DeletedUser47449

Esti ca ceapa simo haya .... si nu poti fi mai pro**** pentru ca nu te antrenezi...daca ai face-o sigur ai fi numarul 1 :))
 

DeletedUser

mai "parte din turma"...nu crezi nici tu ce indrugi pe aici
postezi doar sa cazi bine in ochii unora pe care probabil ii minti zilnic
nu cred ca am atacat eu vreodata organizat si sa fii tu pe acele conturi toate si sa iti luam doar 3 sate ! LOL !

P.S : hiotikiri...invata sa scrii corect numele si pe urma sa te bagi in seama cu mine...si eu nu ma laud deloc, spun doar certitudini

nu fac parte din turma draguta :) , si da , mai mult de 3 sate nu ati luat prietena mea draga.. sa-ti zic satele? :))) ati luat un sat de la florentina si 2 de la altul dar nu-mi aduc aminte.. de la georgeta nimic :( si prietenul vostru incerca .. cu nobili de la 14h, 30h etc. Zilnic mint.
 

DeletedUser39777

Daca ma platiti, ma ofer eu sa va invat ce stiu. Nu va promit ca va invat sa tineti satele, cel mai probabil sa le pierdeti. Care te bagi? Accept din orice trib, nu fac discriminari. :d
 

DeletedUser

mai duceti-va la scoala, la munca...lasati naiba jocul asta ca deveniti zombie
nici nu mai ganditi ce spuneti...tastati, tastati, tastati numai lucruri rele, defaimatoare si care nu sunt deloc adevarate
analizati un pic problema asta ca poate ajungeti si la rezultatul final

zise cel care se certa cu nevasta pt triburi
 

DeletedUser523

Datul cu parerea este sport national de la revolutie incoace si asta e foarte bine pentru ca de aia avem libertate de exprimare desi vad ca unii precum Dragnea vor sa reintroduca cenzura. Important e ca afirmatiile sa fie sustinute de fapte. Asa ca incercati sa aduceti si dovezi concrete atunci cand faceti o afirmatie si atunci vor fi mai putine comentarii in contradictoriu sau cei care vor continua sa nege evidenta vor cadea in penibil asa cum se intampla la tv cu, de ex., fotbalistii care se jura ca nu au faultat desi se vede clar ca asta au facut ;)

sorin1212, pot confirma si eu ca stie sa faca split, backtime, dodge, insa cea mai importanta calitate a lui este ca este jucator de echipa care nu zice nu cand un coleg are nevoie de ajutor! de la el si cei ca el ar trebui cu totii sa i-a exemplu!
 

DeletedUser47486

Sa ma invete si pe mine cineva care e treaba cu split-urile si backtime-u....ofer recunostinta :D
 

DeletedUser44692

sorin1212, pot confirma si eu ca stie sa faca split, backtime, dodge, insa cea mai importanta calitate a lui este ca este jucator de echipa care nu zice nu cand un coleg are nevoie de ajutor! de la el si cei ca el ar trebui cu totii sa i-a exemplu![/QUOTE]

Ce am spus si eu mai sus. Poate ii intrebi pe cei din OB care dau in Merc, cine ii spliteaza?
Ca si-au lasat ceva nobili pe la Merc. :)
 
Sus