Discutii libere Sp9

DeletedUser523

Inca o speciala s-a incheiat!
Felicitari, din nou, tradatorilor, care si acum au inclinat balanta! ;) :)
 

DeletedUser45675

bla bla bla...

Stiu ca s-au last cei din loko,dar intrebarea mea este urmatoarea,chiar de s-au lasat de ce iakuza la primul organizat serios pe el a pierdut toate satele,eu chiar de nu mai aveam chef de joc,intram si faceam pe dracu-n patru sa demonstrez macar o singura data ca nu e chiar asa usor...insa fara speranta.

In fine,apreciez tribul loko ca totusi,au opus o rezistenta frumoasa pe speciala..
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
bla bla bla...

Stiu ca s-au last cei din loko,dar intrebarea mea este urmatoarea,chiar de s-au lasat de ce iakuza la primul organizat serios pe el a pierdut toate satele,eu chiar de nu mai aveam chef de joc,intram si faceam pe dracu-n patru sa demonstrez macar o singura data ca nu e chiar asa usor...insa fara speranta.

In fine,apreciez tribul loko ca totusi,au opus o rezistenta frumoasa pe speciala..


Iakuza este un jucator bun(chiar imi place), la fel ca multi altii din Loko. Banuiesc ca n`a opus rezistenta(alegerea facuta si de Robert) pentru ca nu mai avea sens s`o faca, probabil scarbit de toate evenimentele petrecute.
De acord cu tine cand spui ca apreciezi Loko. Nu ii cunosc personal , asa cum nu cunosc majoritatea jucatorilor de pe speciala(poate chiar pe nimeni).Este o `lume` noua pentru mine.
Per total am avut placerea sa cunosc cateva persoane deosebite, asa cum am avut neplacuta surpriza sa constat ca sunt multe lucruri pe care nu le condivid .
Loko au demonstrat ca stiu sa joace, indiferent daca s`au retras brusc. Eu ii felicit, un inamic cu care`ti face placere sa ``lupti``. De altfel ii felicit pe toti cei care s`au implicat si au dedicat o parte din timpul lor, acestei speciale.
 

DeletedUser47249

Inca o speciala s-a incheiat!
Felicitari, din nou, tradatorilor, care si acum au inclinat balanta! ;) :)

Cei care au plecat din loko au avut anumite motive de a pleca tzepes iar in cazul meu unul este mytza moldovenul :) al mai tare din parcere la toate capitolele:)
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Inca o speciala s-a incheiat!
Felicitari, din nou, tradatorilor, care si acum au inclinat balanta! ;) :)

Demnitatea persoanei reprezinta finalitatea si mijlocul de apreciere a fiecarei activitati .
Eu cred ca lipseste fair play`ul, participarea la joc de dragul de a juca(alaturi de echipa ta) şi nu pentru ``castigurile`` puse la bataie, situatie care vine in paradox cu ce avem noi aici, respectiv goana dupa victorie :)
 

DeletedUser45675

Eu nu am avut granita de mult timp ,dar cand am avut am avut direct cu rober,care cu parere de rau nu m-a impresionat,multi jucatori din loko slaviti nu m-au impresionat,poate doar bunica din jamaica ,care chiar a miscat frumos pe speciala,in rest...nimic special!
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Robert joaca bine, nu pune in calcul ``cedarea`` satelor , ca practic asta a fost. Nu a opus rezistenta . Probabil daca ar fi avut in spate o echipa activa si daca membrii tribului ar fi fost mai uniti, nu s`ar fi ajuns la asta. Nu stiu care este adevarul intern si nici nu vreau sa`l aflu. Dar sustin ca in Loko sunt\au fost jucatori buni, asa cum am spus si mai sus, iakuza este unul dintre cei care m`au surprins placut. In toate triburile exista jucatori buni, nu doar in Loko. Acum vorbim de Loko, dar jucatorii sunt impartiti. Si nu spun buni pentru ca sunt sus in clasament. Aici am avea de dezbatut :)
Cat despre cum s`a ``miscat`` bunica... ii las pe altii sa comenteze , nu cunosc nu imi dau parerea :)
 

DeletedUser39475

Poate nu sunt eu în măsură să dau sfaturi, dar Loko nu vrea să își dea seama că specialele sunt servere dedicate în mare parte starterilor. S-a văzut asta APROAPE de fiecare dată, cu mici excepţii, când pe fondul "nopții minţii" au fost perpetuate specii nevertebrare ca brencus. Nici acum nu înțeleg de ce, dar se mai întâmplă.

Nu am nimic cu nimeni, nu vreau să aduc atacuri la persoană, dar fair play trebuia să fie și atitudinea Loko pe speciala trecută, server ce l-au câștigat. Ce avea Mytza Moldoveanu la profil? Să își ia băieții foile și să facă calculele pentru speciala următoare. Uite că le-au luat și i-au făcut praf în scurt timp.

Ca să evoc evenimente la care am luat parte (recunosc, despre SP9 vorbesc din postura de observator), Loko să nu uite speciala 6. Și cred că, nimeni nu trebuie să uite acea specială (cel puțin dintre cei ce au jucat). Încă nu am văzut trib pe .ro să închidă un server fără diplomație, absolut cu nimeni, de la început la sfârșit. Când 75% din Grupul, atacau în WORMS (trib care a închis la americani servere), cu fulluri de atac, făcându-i să dispară de pe un k pe care au căzut din neșansă, Loko dădea ferma la 24, ca să nu fiu prea drastic. În fine... îmi aduc scuzele de rigoare dacă par îngâmfat, dar nu am făcut decât să relatez fapte reale, care s-au întâmplat.

În rest, pace, bucurie...bere la cutie! :)
 

DeletedUser41102

bla bla bla...

Stiu ca s-au last cei din loko,dar intrebarea mea este urmatoarea,chiar de s-au lasat de ce iakuza la primul organizat serios pe el a pierdut toate satele,eu chiar de nu mai aveam chef de joc,intram si faceam pe dracu-n patru sa demonstrez macar o singura data ca nu e chiar asa usor...insa fara speranta.

In fine,apreciez tribul loko ca totusi,au opus o rezistenta frumoasa pe speciala..

Eu chiar nu pot aprecia aceasta "rezistenta" deoarece chiar nu a existat. Acesta a fost al doilea organizat "puternic" si deja s-au lasat baietii. Dupa cum deja se stie, tribul HR a opus o adevarata rezistenta speciala trecuta. Tribul Loko nici macar demnitatea de a ne oferi un razboi nu ne-au dat. Acum stau si ma gandesc, eu stiu ca multi din Loko sunt noobi, defapt as putea spune ca majoritatea sunt... Dar totusi acel grup restrans de 7-8 persoane eu ii credeam mai razboinici si m-au dezamagit .


Pentru cei care nu stiu, tribul OB am intrat doar jumate din grupul nostru de prieteni pentru a demostra tuturor ca o speciala pierduta din cauza tradarilor si ghiduseniilor nu ne definitiveaza ca si jucatori sau altele si ca oricand intram serios, de la inceput ca si grup format nimeni nu ne poate lua victoria.
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Acuma e liniste in tabara loko,se mai intampla si chestii de genul :) asa se intampla cand nu ai cu cine juca :)

De felicitat din loko sunt putine persoane...au folosit tot felul de tactici murdare ca sa iasa la aer si ei, si din cauza asta cei care cunosc nu le vor da prea multe laude.Oricum sunt cativa jucatori care au jucat acolo care intradevar au aratat cate ceva pe lumea asta...insa nimic mai mult
Asa se intampla cand nu ai cu cine juca?????:)))))
Sau asa se intampla cand intalnesti o echipa din toate punctele de vedere mai buna...
 

DeletedUser47249

De felicitat din loko sunt putine persoane...au folosit tot felul de tactici murdare ca sa iasa la aer si ei, si din cauza asta cei care cunosc nu le vor da prea multe laude.Oricum sunt cativa jucatori care au jucat acolo care intradevar au aratat cate ceva pe lumea asta...insa nimic mai mult
Asa se intampla cand nu ai cu cine juca?????:)))))
Sau asa se intampla cand intalnesti o echipa din toate punctele de vedere mai buna...

Eu am jucat in loko ,sunt persoane care stiu jocul ,dar nu am mai putut sta acolo din cauza unor jucatori cu pretentii exagerate ,adica eu sa stau sa pierd noptile pentru anumiti jucatori ca ei sunt smecheri dar cand eu am nevoie de ajutor nu sunt bagat in seama?... si nu am fost doar eu ,au mai fost cazuri.:)
 
Sus