Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Cristi in ceea ce zici nu vreau sa imi dau parerea si nu ma intereseaza subiectul, dar prin actiunea pe care ai facut'o cu stergerea a avut de castigat tot armada, trebuia sa ii scoti dupa harta cand ai avut ocazia.

nu-i adevarat. cu ce au castigat ? mai stai doua zile sa vezi si alte conturi disparand si zi dupaia daca eu au de castigat. NU poti sa elimini de pe harta un trib intreg doar prin razboi. Se stia clar ca nu se poate continua in trei asa ca acum se continua in doi.
 

DeletedUser

cgaleee, cgalita, vezi ma de treaba ta ca eu stiu tot ce miscati voi acolo si bioneinteles ca nu joc cu proxy, doamne fereste, nu vreau sa ma cobor la nivelul vostru, nu vreau sa ma patez sub nicio forma, nu vreau sa ma fac manelarite ca voi
:))

Cgale, daca o ti tot asa chiar te rog, mergi frate la toaleta si mediteaza, poate poate iti da un gram din creier ca sa constientizezi si tu de faptele tale rele, cea de toate zilele.

greu batman, greu. bine ca le stii tu pe toate, suntem atat de impresionati. ne dai voie sa te facem zeul nostru ??? .... a nu, tu esti zeul satelor de barbari. spor la innobilat.

PS: esti prea prost ca sa intelegi vreodata ca noi nu te-am acuzat niciodata ca joci pe proxy, tu nu esti capabil sa iei sate pe contul tau daramite sa mai iei si de pe proxy
 

DeletedUser32033

GabbY-Ghost astăzi la ora 14:36
Va salut,

... ca o ironie a sortii, intr-un joc ce se dorea a fi o copie fidela a evului mediu, pe o lume 4, uitata de multa lume, se duce o lupta, inegala din punctul de vedere al multora, o lupta intre robotii si oameni.
Robotii, marca =GTC=, echipati cu night vision si, ca orice robot, lipsiti de principii, de sentimente isi castiga existenta prin upgrade-uri la suta de clikuri, manevrand zeci de sittere, de conturi fara suflet... avand un singur obiectiv, acela de no.1, obtinut indiferent de solutiile optate – tradare, minciuna, mizerie.

De cealalta parte a baricadei, acei mici si sufletisti, Semper Superiores, care, uitandu-ne un pic in urma, au o traditie in a rasufla in ceafa celor de pe rang 1, acea rasuflare dovedindu-se fatala in cele din urma pentru colosi si, plecand de la aceasta mica lectie de istorie, ar trebui sa le multumim celor din =GTC= pentru ca au facut tot posibilul sa urce pe 1, astfel, Master, isi poate duce mai departe reputatia de inamic fatal impotriva celor care mereu ne-au subestimat si, in cele din urma, au regretat asta.

O sa fie o victorie frumoasa impotriva robotilor, o victorie si mai dulce stiind ca am preferat sa nu ne patam principiile cu noroi, atunci cand Master a refuzat propunerea celor din Armada, de a intoarce armele impotriva =GTC=, nu acelasi lucru putem spune despre fostii aliati.

Ii multumesc lui nabu, pentru ca, prieteni fiind, a pus punctul pe „i”, spunand public ca nu ma mai ridic la parametrii care m-au consacrat si avea dreptate (nici acum nu ma ridic, ma mai mananca degetele din cand in cand), apreciez ce a facut, suntem prieteni in continuare, asa-s prietenii adevarati, se aproba si se dezaproba, acesta-i spiritul Master, acesta este spiritul unui trib de prieteni, inaintea imaginii unui trib de luptatori.
Mai doresc sa-i multumesc lui Made-In-Romania, care le-a sfidat prezenta celor din =GTC= intr-un colt de lume, foarte greu ca zona de razboi, insa, prin spiritul prieteniei din trib, a scos la suprafata si spiritul de luptatori, sunt doua lucruri ce se leaga.

... si cum unul din gtc tine in sitter alti 10, cu care nu se poate imprieteni, se stie de pe acum ce stea o sa straluceasca mai tare ★ Master ★



A.... Cgale, ala negru de respira greu, chiar era taso ba`
 

DeletedUser12754

Cgal, batman batman, ce cuvant, te comporti ca un copil bre =))))

Oricum, te-am facut, de asta ai si sters contul =))))

Continua ce vrei sa scri ca tu esti cel care a pierdut :))
Hai batman batman, cgalita batman batman =)))
 

DeletedUser

Man, nu stii sa pierzi deloc. Mai nasol e ca nu stii nici sa castigi. In loc sa fi fericit ca ai scapat de noi si ca poti sa te desfasori si sa obtii ceea ce ar trebui sa obtii pe L4 deveniti hilari cu tentativele voastre de a ne enerva. Nu inteleg ce va doare mai tare, ca am plecat noi sau ca ati ramas voi de fraieri ...
 

DeletedUser12754

Man, nu stii sa pierzi deloc. Mai nasol e ca nu stii nici sa castigi. In loc sa fi fericit ca ai scapat de noi si ca poti sa te desfasori si sa obtii ceea ce ar trebui sa obtii pe L4 deveniti hilari cu tentativele voastre de a ne enerva. Nu inteleg ce va doare mai tare, ca am plecat noi sau ca ati ramas voi de fraieri ...

Ai ceva impotriva? Daca te-am enervat destul de tare mai invata si sa ignori :p ok?

Nimeni nu a spus ca a pierdut, nimeni nu a zis ca a castigat, si degeaba te agiti, stai relax si concentreaza-te pe L59 :))
 

DeletedUser

Da am zis eu ceva de pierdut sau castigat ? Ai tendinta de a citi chestii care nu exista. Eu ti-am zis, nu stii sa pierzi, nu stii nici sa castigi. Guralivilor ca tine am tinut sa le raspund, daca stiai sa castigi raspundeai elegant si incetai discutia dar atunci cand te stii cu musca pe caciula, cand stii ca iti rupeai tona de trupe si nobili si dupa ore intregi ramaneai cu buza umflata, probabil simti nevoia sa te manifesti altfel. Comic e ca in conditiile actuale mai stati inca doi ani pe L4 fara sa realizati ceva, daca nu schimba repede cineva ceva aici o sa imbatraniti.
 

DeletedUser12754

dar nici nu vreau sa raspund elegant persoanelor care joaca in mizerie, cu proxy si alte chestii, nici nu meriti bre :))

Mai ai ceva de adaugat? ca deja m-am plictisit de tine
 

DeletedUser

Da de unde stii tu ca eu joc pe proxy ? Te cam inseli amarnic, rau de tot din pacate. Iti dai doar cu presupusul insa spre dezamagirea ta n-ai nimerit persoana potrivita. Denota doar lipsa de educatie de care dai dovada frecvent atunci cand nu poti argumenta.
 

DeletedUser12754

u nu ai nici minte sa gandesti bre, uiti ca ai spion?

serios, chiar m-am plictisit, mai las-o si tu mai moale cu aberatiile tale, te rog eu
 

DeletedUser

Spionu ala din pacate nu-ti zice corect, sau poate nu citeste corect ca oriunde joc eu joc via sitter. Mai incearca ca nu tine :). Mai frumos e ca voi cei multi si puternici n-ati putut lua un sat de la 3 oameni activi, cred ca e frustrant rau sa stii ca oriunde ai atacat ai dat de aceasi oameni si de fiecare data ai ramas cu buza umflata ...
 

DeletedUser12754

Spionu ala din pacate nu-ti zice corect, sau poate nu citeste corect ca oriunde joc eu joc via sitter. Mai incearca ca nu tine :). Mai frumos e ca voi cei multi si puternici n-ati putut lua un sat de la 3 oameni activi, cred ca e frustrant rau sa stii ca oriunde ai atacat ai dat de aceasi oameni si de fiecare data ai ramas cu buza umflata ...

Nenea cgalita, te asigur ca spionul joaca cu voi de f mult timp dar s-a saturat de modul de cum jucati voi si e informatie pururi adevar....
Despre cuceriri cred ca esti cazut in cap de nu vezi ca Masterul e intotdeauna peste gtc, voi luati sate cu lunile si noi in cateva zile, dar cu mult in plus fata de voi...orice ati facut nu v-a mers...si cat despre cuceriri pe care am facut eu nu m-am ocupat numai de contul meu, ci de sitere si desi am luat destule asa ca stai relax si vei vedea si dovada vie, si clara.
Buza umflata am fost atunci cand am vazut actiunea voastra cu multiconturi cu proxy dar stiu ca astea sunt niste vorbe, aberatii pt tine dar daca vrei dovada o sa ai si pe asta, dar te asigur ca e reala.

O sa ramai uimit de ceea ce vei vedea, sper sa nu intri in pamant de rusine.

Hai noapte buna cgalita batman batman, cgalele :)
 

DeletedUser

vad ca sunt multi care apar pe extern ca broästele dupa ploaie ... daca vedeti ca cei din =GTC= au dat stergere pentru ce mai insistati sa va dati mari jucatori ? ati castigat asta este bravo voua indiferent de ce ati facut sau nu pentru a castiga ....

Parte 1:
Triburi: =GTC=, =GTC=A
Parte 2:
Triburi: Mast3r, Master

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,173
Tabăra 2: 3,597
Diferență: 424

chart




aceasta este o statistica care este reale pana la stergerea conturilor ... mai departe incercati sa va respectati intre voi ca oameni si nu va credeti zmei ca ati castigat decat niste sate .. nu o sa vina nimeni pe strada sa va aplaude ca ati facut in asa fel incat =GTC= au dat stergere ... va asigur ca nici $$$ nu o sa primiti sa ziceti ca a meritat efortul care il depuneti pe jocul asta ...

triburile.ro ii o sursa in care va puteti face prieteni in viata reala si un joc la care nu iti trebuie iq extra +++ , aici iti trebuie doar timp , daca nu ai acest lucru nu esti bun sa joci ...

oricum felicitari ambelor tabere , sunt fost membru =GTC= ... imi pare rau intr-un fel ca sa ajuns la asa ceva dar asta este , trebuie sa ne aducem aminte ca jucam pe .ro adica pe server din ROMANIA , iar in ROMANIA este criza .. mai departe nu are rost sa zic ca stim toti cum sta treba pe aici ...

bafta la barbare si va las asa ceva pentru copii care apar pe aici , ca tema de casa "CONTRA VIM MORTIS NON EST MEDICAMEN IN HORTIS
 

DeletedUser

Bine zis, GoD HaDeS.

Esti tare, alexaur71, mie mi-au dat si lacrimile. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14250

Discurs mobilizator, autocritica....activist de partid :)
Lipseste planul cincinal cu satele de barbari
 

DeletedUser12754

vad ca sunt multi care apar pe extern ca broästele dupa ploaie ... daca vedeti ca cei din =GTC= au dat stergere pentru ce mai insistati sa va dati mari jucatori ? ati castigat asta este bravo voua indiferent de ce ati facut sau nu pentru a castiga ....

Parte 1:
Triburi: =GTC=, =GTC=A
Parte 2:
Triburi: Mast3r, Master

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,173
Tabăra 2: 3,597
Diferență: 424

chart




aceasta este o statistica care este reale pana la stergerea conturilor ... mai departe incercati sa va respectati intre voi ca oameni si nu va credeti zmei ca ati castigat decat niste sate .. nu o sa vina nimeni pe strada sa va aplaude ca ati facut in asa fel incat =GTC= au dat stergere ... va asigur ca nici $$$ nu o sa primiti sa ziceti ca a meritat efortul care il depuneti pe jocul asta ...

triburile.ro ii o sursa in care va puteti face prieteni in viata reala si un joc la care nu iti trebuie iq extra +++ , aici iti trebuie doar timp , daca nu ai acest lucru nu esti bun sa joci ...

oricum felicitari ambelor tabere , sunt fost membru =GTC= ... imi pare rau intr-un fel ca sa ajuns la asa ceva dar asta este , trebuie sa ne aducem aminte ca jucam pe .ro adica pe server din ROMANIA , iar in ROMANIA este criza .. mai departe nu are rost sa zic ca stim toti cum sta treba pe aici ...

bafta la barbare si va las asa ceva pentru copii care apar pe aici , ca tema de casa "CONTRA VIM MORTIS NON EST MEDICAMEN IN HORTIS



Statistica asta e irelevant dar nu ma intereseaza asta

Deci, sunt total de acord cu tine dar nu pot accepta modul lor de cum au jucat ilegal, gandeste-te ca si noi jucam, salvam sate care ei trimit de pe atatea conturi cu proxy....

Dar rugamintea mea e sa ne mai vizitezi ca sa vezi de fapt cum sta treaba si ai sa-ti schimbi parerea.

O seara buna
 
Sus