Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser37773

da...exact ce a scris colegul mai sus...
nu noi am apasat pe delete pentru voi...si nici nu am cerut asta...a fost alegerea voastra si clar nu ati facut-o pentru noi....:p:p:p:D:p
asa ca...poate mai vreti sa va gasiti scuze si astea nu pentru noi, ci pentru colegii vostri, adica fostii colegi...ca ati abandonat lupta...asa ca ssssst:p:eek::D:p
 

DeletedUser

hai las-o moale nea tack, ia si baga la barbari ca altceva oricum nu poti, n-ai putut si nici nu vei putea :)

valabil si pt restu superiorilor :D
 

DeletedUser5970

Vorbesti catre noi... exact cum vorbeste suporterul din tribuna catre fotbalist, tipa, crede ca are dreptate dar nu e bagat in seama. Ia o punga de seminte si uita-te la cei mai buni
 

DeletedUser29872

aaa...ai dat stergere nu?:))
mare realizare...esti bun!

PS:Nu joc pe l4!:)Bravo Master!
 

DeletedUser5970

Denisam, maestre, nu iti mai poti expune punctul de vedere cand te simti incoltit ? si-o fi sters si contul pe extern, ca doar asa fac cei mai buni :rolleyes:
 

DeletedUser

ha hha, ce tare esti matale :))
cu innobilarile alea interne am tinut granita cu armada nene, da normal ca tu nu stii ce-i aia, stii doar sa iesi din master cand nu-ti convine ceva si s-o faci pe victima, mai nou, pe marele conducator :))

Sunteti Editat TT voi si masteru vostru care se bate cu barbarii

Noi am demonstrat ceva lu nenea rakanishu, nu voua si anume: atunci cand adminii se cred dumnezei si dau pedepse dupa un regulament inventat adhoc, atunci cand un admin e jucator pe L 4 si se foloseste de sistem ca sa triseze, atunci cand nu putem juca linistiti, alegem ca si protest lucrul care doare cel mai tare: BANUL lipsa din buzunarele INNO.
Se vede clar ca s-au sters peste 70.000 sate, asta inseamna o tona de premium NECUMPARAT.

asa ca dragi masteri, bateti-va cu barbarii in continuare, ati castigat harta pt ca noi i-am demonstrat ceva lui rakanishu, nu pt ca suntei voi mai buni pt ca n-ati fost si nici nu veti fi vreodata.

pa pa, nu-mi mai bat gura de pomana cu voi, va las sa va incalcati rezervarile pe barbari si sa va stergeti conturile din cauza asta, ca doar sunteti superiori,nu? =))
 

DeletedUser17004

Nu am jucat pe L4, dar am facut acelasi lucru ca GTC-ul cu tribul in care eram, intr-o situatie asemanatoare.

Vreau sa felicit GTC pentru integritate si sa afirm inca o data ca serverul romanesc are multi jucatori prea buni pentru asemenea admini :) Felicitari celor dintre ei care pot fi Editat TT pe joc si corecti in viata reala, desi ma indoiesc ca sunt prea multi asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

a... ca tot l-am mancat mai sus... am vazut si eu replica asta intr-un film si mi-a placut, orice asemanare izbitoare cu orice eveniment din zona este doar pura intamplare.

schiteaza un gest daca vrei sa-ti recomand filmul :D
 

DeletedUser

Avem un nou concurs.
Va asteptam!
romanianFlag.gif
:)
 

DeletedUser

:)) Astia nu stiu ce sa mai faca sa mai invioreze forumul extern, numai de 1 Decembrie, Ziua României, nu se foloseau. Un Miss 1 Decembrie sau un Mister Ziua României pe cand? ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ce zici propun moderatorilor sa va redeschida topicurile idioate pe care le aveati? Poate asa mai dati si voi pe forum :)))
 

DeletedUser

Reformuleaza, majoritatea stim sa citim cu punct si virgula, din textul tau nu se intelege absolut nimic. Nu ca te-as corecta, Doamne fereste! ... ;)
 
Sus