Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser

Din moment ce ne asumam dorinta de comunicare, macar sa ne respectam in raport cu ceilalti sau simplu, sa ii respectam pe ei. Pentru asta nu trebuie sa participi tu (sic! :) ) la olimpiada.
Daca tu nu iti asumi o comunicare corecta, noi, ceilalti, de ce ne-am asuma ideile pe care nu le exprimi corect? Iti raspund tot eu. Pentru ca sunt multi prosti ce te baga in seama in loc sa te trateze cu sictir.
 

DeletedUser38023

Reformuleaza, majoritatea stim sa citim cu punct si virgula, din textul tau nu se intelege absolut nimic. Nu ca te-as corecta, Doamne fereste! ... ;)

Serios ma?
Citeste: Reformuleaza virgula majoritatea stim sa citim cu punct si virgula virgula din textul tau nu se intelege absolut nimic punct Nu ca te-as corecta virgula Doamne fereste semnul exclamarii puncte de suspensie ;)
 

DeletedUser4133

Va rog sa incetati cu jignirile. Daca doriti neaparat sa va adresati unul altuia cuvinte calde am rugamintea sa o faceti pe privat.
Multumesc pt intelegere.
 

DeletedUser

pinacolada.jpg


Ne mai racorim? ;)
 

DeletedUser5970

Vezi ce inseamna sa ai puncte slabe, fierbinti ? Pe frigul asta tu te racoresti :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Mamiii, tatiii, adminii si moderatorii! veniti cu totii ca a venit gaby ala rau pe forum si nu ma lasa in pace! :mad:
 

DeletedUser

Pe aici nu exista un post de prim ajutor? Cineva a uitat sa-si ia medicamentele. :D
 
Sus