Discutii libere(spam) 2011

DeletedUser37659

25a1dhf.gif
 

DeletedUser40739

Oameni buni, vreau si eu scriptul care iti facea o lista cu coordonatele satelor pe care le selectai astfel incat sa-ti faci ferme si jucatori nu neaparat sate bonus sau barbare.
Daca-l aveti trimiteti-mi un mesaj cu el :)

Parca era facut de dalesmckay !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Lumea 20 s-a inchis, felicitari castigatorilor si celor care au jucat pe aceasta lume !

Ramane deschis acest thread.
 

DeletedUser13059

Felicitari pentru inchiderea lumii ;) Si bafta pe alte lumi daca o sa continuati ..
 

DeletedUser13059

100% nu se va inchide lumea nici in 2013 :)

cand am spus ca renunt pentru ca pierd timpul degeaba ati sarit in sus ca arsi ca va las balta ... uite ca 100% sa inchis in 2013 si inca nu ii nici jumatatea anului 2013 .. data viitoate poate asculti ce spun altii care vad harta acestui joc nu doar in prezent ci si in viitor ...


dar ce sa zic , pentru cei care stau in linia a2-a le este usor sa bata din trompeta ...
 

DeletedUser18437

cand am spus ca renunt pentru ca pierd timpul degeaba ati sarit in sus ca arsi ca va las balta ... uite ca 100% sa inchis in 2013 si inca nu ii nici jumatatea anului 2013 .. data viitoate poate asculti ce spun altii care vad harta acestui joc nu doar in prezent ci si in viitor ...


dar ce sa zic , pentru cei care stau in linia a2-a le este usor sa bata din trompeta ...

de atunci s-au modificat multe reguli/conditii :) daca te uiti la ro15 tribul castigator a avut 99.99% din harta :) ro11 INQ 97%, ro08 TNL 96%, ro10 immo 97% etc. B-F-C nici 90% nu a avut :)
am gresit atunci cand am zis, asta e.
 

DeletedUser13059

pe 30 si 32 ... nu ma ascund ca tine ;) daca aveai oo ziceai direct lumea si numele iar eu imi faceam cont acolo si in maxim 1 sapt rezolvam viitorul tau :)
 

DeletedUser18437

pe 30 si 32 ... nu ma ascund ca tine ;) daca aveai oo ziceai direct lumea si numele iar eu imi faceam cont acolo si in maxim 1 sapt rezolvam viitorul tau :)

nu joc pe ro de nici nu stiu cand.lume noua nu am inceput de ... 1an? 2? nici nu mai stiu.hai pe hu :)))
 

DeletedUser

l20...ce amintiri placute...zile si nopti pierdute pe "n" conturi...zeci de mii de atacuri si sprijinuri ....si zeci de sittere...nu cred ca o sa uit vreodata
 

DeletedUser13059

nu joc pe ro de nici nu stiu cand.lume noua nu am inceput de ... 1an? 2? nici nu mai stiu.hai pe hu :)))

vrei sa intru iar in razboi cu ungurii ? le-am mai dat odata bataie cand ne-am dus o echipa sa jucam acolo ... pana ne-au banat adminii ca eram romani :X

l20...ce amintiri placute...zile si nopti pierdute pe "n" conturi...zeci de mii de atacuri si sprijinuri ....si zeci de sittere...nu cred ca o sa uit vreodata

faptele se consuma , amintirile raman , prietenii la fel unii se consuma altii raman .. pana la urma ii un joc daca stii sa il tratezi ca atare este ok
 
Sus