Discutii libere ( spam ) !

DeletedUser

Din cate stiu eu triburi se fac ... doar ca nu sunt anuntate momentan :cool:
 

DeletedUser

Prea comercial...o lume fara injumatari ar fi interesanta, se apropie tot mai mult de realitate acest joc : ai bani ai prima sansa ( nu ca eu as duce lipsa de ei , era doar un comentariu ).
 

DeletedUser

La setarile astea e greu de crezut ca se vor anunta triburi serioase.
O intrebare se impune. Cine stabileste setarile la o lume noua si pe ce criterii?
De ce nu se intreaba si jucatorii ca sa se incerce, pe cat posibil, sa se satisfaca doleantele lor?
De ce se incearca mereu favorizarea celor care isi permit PP-uri? Sa se faca o lume numai pentru cei care isi permit PP-uri atunci ca sa stim o treaba
 

DeletedUser39591

Pai poate sa fie o lume...
30 pp ca sa intri pe lume sau 10...
Sa fie cu plata si cine intra sa se foloseasca cu setarile cu pp...
 

DeletedUser

La setarile astea e greu de crezut ca se vor anunta triburi serioase.
O intrebare se impune. Cine stabileste setarile la o lume noua si pe ce criterii?
De ce nu se intreaba si jucatorii ca sa se incerce, pe cat posibil, sa se satisfaca doleantele lor?
De ce se incearca mereu favorizarea celor care isi permit PP-uri? Sa se faca o lume numai pentru cei care isi permit PP-uri atunci ca sa stim o treaba

daca ar intreba jucatorii despre ce doresc,si ar deschide lumii dupa dorintele noastre ar avea doar de castigat,dar ei nu cauta sa ne faca pe plac...cauta sa ne faca sa platim mai mult,se bazeaza pe faptul ca multi sunt dependenti si oricum o sa joace...
 

DeletedUser

Urate setari. Ar fi interesanta o lume in care poti construi cladiri doar daca platesti puncte premium.
 

DeletedUser

Inca nu a inceput weekend-ul , mai pe seara cand vine lumea de la scoala / munca .. atunci o sa explodeze si spamul :D .
 

DeletedUser

Ce faci mai Jaxule?:D Ti-au dat astia planurile peste cap cu setarile lor ? :D

Tu grabber cum mai esti? Te cauta omu pe skype de 3 zile si nu da de tine :confused:
 

DeletedUser

Chiar deloc :D ... doar ca ma deranjeaza ca ajungem sa ridicam satul doar din puncte premium :rolleyes:
 

DeletedUser

Iti placeau mai mult setarile de pe .net? Ma rog, era totul ok daca nu era limita de farm
 
Sus