Discutii libere ( spam ) !

DeletedUser35491

Biserica aia ma omoara
Daca nu era tare bine era,dar in fine tot timpu asa se intampla,nici odata nu sunt intrebati playeri de setarile unei lumi

Propun sa se supuna la vot scoaterea biserici de pe lumea 28
 

DeletedUser

ateilor , lasati biserica acolo ca sa aveti de unde primi o farfurie cu coliva ;)
 

DeletedUser

Imi pare rau nu suport coliva .. daca tie iti place nu am nimic cu placerile tale ;)
 

DeletedUser

bre mie imi place cu biserica , cand dai de cate 1 care apara sat fara zid fara religie ... ;) :):) da' e rau cand dai de 1 cu biserica in aproape fiecare sat ca tu crezi ca i-ai luat biserica dar el are rezerve :(
 

DeletedUser

bre mie imi place cu biserica , cand dai de cate 1 care apara sat fara zid fara religie ... ;) :):) da' e rau cand dai de 1 cu biserica in aproape fiecare sat ca tu crezi ca i-ai luat biserica dar el are rezerve :(

Pot construi mai multe biserici intr-un sat?
Vreau ca soldatii mei sa fie credinciosi :)
 

DeletedUser39475

Incearca.

PS: Mie chiar imi plac lumile cu biserica. Au avantajele lor. :)
 

DeletedUser

Chiar o sa incerc.
Iar pe langa cazarma vreau sa construiesc si un stadion de fotbal, sa aiba si soldatii un hobby.
 

DeletedUser39475

Un bazin de innot sa fie in forma intotdeauna, doar la sportul asta se solictia majoritatea din muschii corpului.
 

DeletedUser41131

e bine cu biserica...
daca ar mai taia din cerintele pentru pp-uri ar fii fost exceptional
 

DeletedUser23722

inca mai rezistam....desi cred ca am dat de 5 ori inceput nou:D te asteptam din nou acasa:)
 
Sus