Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut,am si eu o intrebare,data exacta cand se va reschide noua runda speciala se va posta pe forum sapt. asta sau saptamana viitoare?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Saptamana viitoare.

Extras din anunt :
Vă aşteptăm pe următoarea etapă ce se va deschide în cursul lunii Februarie 2013. ( data exactă de start şi setările urmând a fi anunţate în cursul săptămânii viitoare )
 

DeletedUser

Multumim Raka...Vad ca adversarii nu se prea inghesuie sa ne felicite asa cum ar fi fost fair -play.Totusi noi le multumim ca au avut rabdare sa creasca satele pe care apoi noi le-am adus acolo unde le era locul, adica in Class.Mai doresc sa multumesc coplayerului Lili(love me tender) care a dus greul in a doua parte a jocului) si colegilor ,alaturi de care am petrecut patru luni deosebite.
 

DeletedUser39777

S-a dus si lumea asta... vedem la urmatoarea.
Felicitari noua si adversarilor care nu s-au injosit si au jucat corect, despre ceilalti, numai de bine... :)
 

DeletedUser37659

Felicitari Class pentru victorie, ati castigat pe merit.


Un fost inamic de pe harta...
 

DeletedUser19025

Frumos jocul vostru de echipa dovedit.
Felicitari, o lume frumoasa, si probabil una din cea mai curata!
 

DeletedUser

Felicitari tuturor colegilor pentru evolutia de pe Speciala 1, sant mandru ca am avut ocazia sa fac parte din aceasta echipa deosebita.

Felicitari de asemenea si adversarilor nostri!

Pentru ca nu obisnuiesc sa postez prea des pe extern urez de pe acum succes triburilor care vor intra pe Speciala 2.
 

DeletedUser40272

Felicitari Emile + Class !!!

P.S. lol...cu cine v-ati "razboit" atata timp?:))


P.S.2 Salutare tuturor :))

P.S. 3 mai e ceva de jocul asta?:))
 

DeletedUser42201

Nu mai e nimic de jocu asta... dusmani care se lasa de joc... ceva colegi care fac la fel... plictiseala mare, de-aia asteptam urmatoarea speciala ca sa ne batem intre noi :))

Felicitari Classului! Sa ne bem bine!
 

DeletedUser

Felicitari si din partea mea pt toata lumea! ps:trebuia sa se inchida mult mai repede :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus