Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

domnu' am mai bagat la pariuri un bilet azi;))

21:45 Shakhtar-Noedsjiland MG1
21:45 Chelsea-Juventus GG
21:45 Bayern-Valencia GG
21:45 Barcelona-Spartak M TG3+
21:45 Celtic-Benfica PSF2

Ce zici iese ceva..5 ron,castig:196 Ron

daca puneai la celtic cu benfica S2.5 ai fi luat biletul:D

Ai innebunit !? La ora asta somn !? Abia incepe farmu'. :D


eu mi-am trimis trupele la distanta de o ora si ceva...sa pot dormi si eu putin:))
 

DeletedUser

ceva cote ? :)
eu merg pe Class ca va matura cu toti pe jos . or fi in OZ jucatori multi de pe L1 , old school , dar degeaba . aici conteaza mult experienta de starter ( sa stii sa farmezi non stop ) si experienta de pe rundele de speed va conta ulterior ...
 

DeletedUser41708

ceva cote ? :)
eu merg pe Class ca va matura cu toti pe jos . or fi in OZ jucatori multi de pe L1 , old school , dar degeaba . aici conteaza mult experienta de starter ( sa stii sa farmezi non stop ) si experienta de pe rundele de speed va conta ulterior ...

Asa este raducule:p
Dar sunt mai multi care doresc sa castige lumea asta..
 
Scor reacție
209
Puneti 100 ron pe 2 meciuri, cota 3 macar si gata :D.
Primul bilet pus a fost acum vreo 8-9 ani, la Astra Sport Bets. Parca maximul de meciuri pe un bilet era de 16. Daca era de 20-30, atatea meciuri puneam :)). Din alea 16 cred ca mi-au iesit mai putin de jumatate. Si 2 meciuri daca pun, pierd biletul. N-am noroc la "sportul" asta :(.
 

DeletedUser40272

eu vreau pace, nu razboaie....lasati-ne sa luptam cu barbarele:D
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Facem mai tarziu, acum e prea devreme sa ne dam cu parerea...lumea este diferita fata de cele normale...concentratie mare de jucatori buni/vechi, etc.

Ma gandesc la un concurs oficial de pariuri, de ex...cine va avea cele mai multe sate in data de....., cel mai mare ODA in data de....,cel mai mare ODD in data de....., poate il facem saptamanal sau la 2 sapt. Iar pariurile sa fie trimise pe privat, ca daca le facem publice o sa auzim voci ca am facut blaturi :D. Ma mai gandesc la aspect, asa ca orice idee este binevenita.
 

DeletedUser40272

asa e bine, sa inceapa dupa ce se inchide lumea, sa ne relaxam si noi:))
 

DeletedUser40272

Facem mai tarziu, acum e prea devreme sa de dam cu parerea...lumea este diferita fata de cele normale...concentratie mare de jucatori buni/vechi, etc.

Ma gandesc la un concurs oficial de pariuri, de ex...cine va avea cele mai multe sate in data de....., cel mai mare ODA in data de....,cel mai mare ODD in data de....., poate il facem saptamanal sau la 2 sapt. Iar pariurile sa fie trimise pe privat, ca daca le facem publice o sa auzim voci ca am facut blaturi :D. Ma mai gandesc la aspect, asa ca orice idee este binevenita.

noi trebuie sa punem ceva la bataie? sau e doar un concurs de ghici? la un pariu stiu ca mizeaza ambele parti:D
 

DeletedUser40272

da, care pierde mi-l da mie...e ok:))
care castiga ia premii de la raka;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus