Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mah cioroiule.L-am gasit pe fitu prin State . Ma confundat cu tine , cred . Aia in State te cred mort de ma intrebat de reincarnare?!!


you are my dad?
Ludi Nov 06,2012 06:34
Dad, is it reincarnation?

Frizeru din Peru Nov 06,2012 06:36
Cum o cheama pe mata?!! Sa stiu daca esti feciorul meu sau esti a lu' Barbieru din Madrid!!!

Ludi Nov 06,2012 06:37
ja tez mogę pisać w moim języku . Przykro miale Cie nie rozumiem, czyli nie jestes moim tatą ;)

Frizeru din Peru Nov 06,2012 06:43
E clar. Nu esti al meu. Cine stie ce curva distrusa a tufut Cioroiul ala simpatic si acum ma intreaba fisu daca eu sunt tatal !!! Nu plange copila sarman.cand il vad pe tactu am sa-i spun ca am descoperit un pripas de-al lui prin America .Ia o batista si sterge-ti lacrimile amara. Sunt putin racit si are niste muci uscati pe ea .
Sa-l tuf in paste pe masa ca poate imi face bulangiul tiket .La americani nu mai primisem eu bann!!! :))
 

DeletedUser

Iti face :)))) te incalta si americanii :D eu voi fi prima care te farmeaza :D ahahahahaa
Vulturii la hoit trag :D
 

DeletedUser

Ce tare-n bass e pinky!!! Si sa vezi ce profil misto iti coafez eu ...hahaha
AVIZ AMATORILOR CARE MA MAI LASA SITTER PE MINE VREODATA :D
Coafez cele mai misto profiluri...lol
Si zi mersi ca ai scapat asa ieftinake. Sa-i vezi profilu' lu' Rahanu' !!!hahaha
2zz2kok.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah negrule, ala nu e al meu, ca nu stiu in ce limba a scris acolo...si eu stiu sa tuf decat in romaneste si englezeste...asa ca , sigur nu e al meu :))
 

DeletedUser

Gicutule, te las in pace pentru ca suntem amici, alminteri te-as arde ca pe un pui la rotisor :D
Gabita, daca tot veni vorba de tufut :D hai sa o spunem pe aia dreapta si anume ca ma indoiesc ca stii s-o faci =)))) pe romaneste ori pe engleza =)))) totusi, pe probate :))))))))))))
 

DeletedUser

Pinko?!! Sterge dreacu poza aia de la profil. De cate ori vad poza aia am impresia ca o calugarita emo soarbe dintrun pai o zeama de amestec clandestin intrun club de ghei . Si pe bune ca imi vine o fantezie cand te vad cum tragi din paiul ala!!!hahaha
 

DeletedUser

Gicutule, tocmai de aceea am pus poza :))) ia infraneaza-ti fanteziile....autocontrol...autocontrol...gandeste pozitiv...hai ca poti :D
 

DeletedUser

Dupa cine ti doliu, tu Sfanta si Neprihanita Fecioara?!! Ca Isus a dat ortu popii acum 2000 de ani!! Schimba poza aia . Ma sperie. Parca vad un cioclu bucurandu-se la pomana decedatului.Sa mor eu de nu ma ingrozeste salopeta aia neagra de pe tine. Foloseste si tu culori mai vii, mai Trendy . Chiar vrei sa fac un atac de cord ?!!!hahaha
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Gicutule, te las in pace pentru ca suntem amici, alminteri te-as arde ca pe un pui la rotisor :D
Gabita, daca tot veni vorba de tufut :D hai sa o spunem pe aia dreapta si anume ca ma indoiesc ca stii s-o faci =)))) pe romaneste ori pe engleza =)))) totusi, pe probate :))))))))))))

pinko, eu n-am nimic impotriva sa sustin proba practica cu tine...pana atunci, poti exersa cu paiul ala :))))
 

DeletedUser

Gabita, cred ca tu mai trebuie sa exersezi ca sa iti dau voie sa sustii proba practica cu mine :))))
 

DeletedUser

Si eu dar nu si in cazul de fata :)))) Oricum, descreteste-ti fruntea, nimic din ce am povestit aci nu se va intampla :)))) asa ca nu o sa am cum sa ma amuz :)))))))))))))
 

DeletedUser

da, acum imi scot pana de paun sa imi gadil talpile :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mah sterge poza aia . Unde dreacu ai facut asemenea grozavie?!!! Sa nu-mi zici ca in vreun club select. Atmosfera pare mai degraba a cimitir . Niste scheleti pe pereti mai lipsesc ca sa am impresia ca ai facut poza in vreo cripta de la Belu...hahaha
 

DeletedUser42114

multi ani traiasca,multi ani traiascaaaaaaa
gaby sa traiasca,gaby sa traiascaaaaa

la multi ani si sa fii iubit!:p
 

DeletedUser

multi ani traiasca,multi ani traiascaaaaaaa
gaby sa traiasca,gaby sa traiascaaaaa

la multi ani si sa fii iubit!:p
Bravo bre. Eu cred ca tu ai uitat de mine si de Rahanu !!! Sa-ti reamintesc inca o data ca am fost toti 3 botezati de ziua sfintilor?!!!hahaha
bdo7xg.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus