Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Gabita, ieri am fost sa-mi dau in bot cu sambuca in cinstea ta asa ca iti urez azi la multi ani :))))))))))
 

DeletedUser

Gabita, ieri am fost sa-mi dau in bot cu sambuca in cinstea ta asa ca iti urez azi la multi ani :))))))))))

Pinky?!!! Abia astept sa te vad cum iti lipesti buzele si de o sticla de bere!!! Trebuie sa fie al dreacu de binecuvantator pt spiritul meu . Dupa ce am aflat ce orientare sexuala ai , cred ca mi-am descoperit terapia bolii mele: Sunt un priapic incurabil ...hahaha
 

DeletedUser

Frizeruleeeeeee

Da bre?!!! Scuze!Eram atent la cearta dintre orbi si chiori de pe 31 si nu te-am auzit cand urlai
:D Fac pariu ca nici ei nu stiu de ce se cearta si asta face ca cearta lor sa devina subiect de prima pagina :D Ne auzim peste cateva zile.
 

DeletedUser

Gicule, chiar incerci sa ma enervezi? :D Dragule, nu stiai ca nu ma pot supara pe tine, am ajuns sa te inteleg :)))) asa ca nu ma mai agit :D
 

DeletedUser

Nu l-am vazut, nu cunosc personajul si sincer nu voiam sa il vad, inca mai voiam sa halesc azi insa mi-ai cam taiat apetitul, mersi :-s
Imi amintesti mereu de zicala aceea ponosita cu ...prietenul la nevoie se cunoaste , acum ai demonstrat ca tii la silueta mea :D
 

DeletedUser

De curiozitate intreb : Pinky tu te-ai uitat vreodata la emisiunile lu' Virgil Vochina?!!! Tu la ce mama dreacu te uiti la televizor?!!! Esti la curent si tu cu stirile?!!! Omul asta este un adevarat maestru ,pregatit in America . Eu am toata stima pt el din cauza ca nu e vreun stresat de-ala de viseaza doar armata pe paine. Si doar un dobitoc nestiutor poate blama glumele ce se fac in toate structurile astea . Ca glume de-astea se fac peste tot. Pana si americanii au filme tampitele( cum zicea comisarul ) .Mi-a placut de om cand a decalarat ca " NOI SUNTEM MAI TAMPITEI ASA" Facem glume . " Eu daca beau o bere imi cer de nevasta masina " Omul e caterinca totala . Si daca nu esti putin dus, nu rezisti intro structura de-asta . Eu, ca sa-i tin pe colegi la distanta de mine si de vreo gluma ,cand eram in pregatire, la cursuri sau pe unde mama dreacu am mai fost , dormeam in stegozaurul gol. Cine crezi tu ca indraznea sa vina langa patul meu si sa-mi faca cine stie ce gluma cand ma vedea in fundul gol?!!! Indraznea dreacu sa se apropie . Aveam ,cand eram la cursuri un stresat . Dar stresat de-ala grav rau de tot. Pt orice rahat el binguia direct la comandant . Si intro vineri cand sa plecam acasa am prins o pisica din baza si i-am bagat-o in geanta . Cand a deschis omul fermoarul la geanta sa-si mai bage cate ceva, s-a trezit cu mata aia ca sare din geanta .Urla ca disperatu ca face raport . Chestiile astea sunt normale intre oameni anormali ...hahaha Putin anormali . Eu unul , pe comisarul de la DIAS chiar il consider un SUPER SEF si multi si-ar dori un sef asa tampitel cum se prezinta el si este de fapt . Cine crezi tu ca si-ar dori un sef stresat ?!! Sa streseze intreaga echipa . Si omul a avut rezultate extraordinare . Cand il intervievau astia chiar a declarat : DE CE NU INTREBATI DE INFRACTORII PERICULOSI PE CARE I-AM ARESTAT?!!! Pozele alea au fost date la ziar de un dobitoc pe care el nu la vrut in DIAS . A si declarat ca stie cine a facut asta si stie si de ce . Ca omul ala nu are ce cauta in Politia Romana , cu atat mai putin in DIAS . E razbunare . Si stii la fel de bine ca mine ca multi nu au ce cauta in Politie . In sfarsit ,au avut si astia un super om si l-au matrasit din cauza unui dobitoc . Eu unul, daca as fi fost in subordinea comisarului ,mi-as fi dat demisia in semn de solidaritate . Si garantez ca nu as fi fost singurul . Stii ce usor gasesc astia de munca?!!! Si sunt mult mai bine platiti decat la DIAS . Dar totusi, nu ti-ar place sa ma vezi in cucu gol ?!!!hahaha
 

DeletedUser

Gicutule draga, eu nu ma mai uit la tv de mai bine de sase ani si sunt tare relaxata =)))) decat sa-mi pierd vremea in fata televizorului mai bine ma relaxez citind :))) incearca si tu distracia asta, nu ai sa regreti :D
 

DeletedUser

Treaba ta Pinky dar o sa mori in casa ucisa de vreo bomba si nu stii cine a aruncat-o :D Tu stii ca Israelul bombardeaza Siria si sirienii raspund la fel?!! Stii ca ala de la DIAS a fost santajat si i s-a cerut bani grei ca pozele alea sa nu apara in Can Can . Nu a platit si au ajuns pozele in ziar . Stii ca i-au incendiat astia cortul de campanie lu' Gigi Becali?!!! Stii ca Bahmuteanca este iar in sabii cu Prigoana?!!. Ce kilu meu citesti acum?!! Kant?!! Schopenhauer?!! Ca nu te vad citind Capra cu 3 iezi ...hahaha
 

DeletedUser

Negrule?!! Tu crezi ca pe barbatii din ziua de azi ii mai cucereste vreo p...a citind?!!! Daca are un posterior fain, niste sani educati si buze senzuale, eu lesin ,sa dea dracii in mine :D
 

DeletedUser37659

da tu chiar crezi ca pinka citeste carti? eu cred ca nici nu stie sa citeasca,cartile le foloseste doar pe post de suport pahare...
 

DeletedUser

Cum fac si eu sa ajung pe Lumea Casual?!!! :D
Carmy say this :


Lume casual

Triburile este unul dintre cele mai competitive jocuri - probabil chiar cel mai competitiv. Te înscrii ca jucător, munceşti din greu o lună pentru a construi satul, şi toată munca ta poate fi luată într-o clipă de către cineva care cunoaşte mai bine acest joc. Aceasta e ideea de bază a jocului şi reprezintă motivul pentru care mulţi joacă triburile.

Am adăugat o opţiune în favoarea celor care preferă jocul ocazional - fie din cauza unui program zilnic încărcat, a necunoaşterii jocului, ori a unui stil mai relaxat de a juca : Lumea casual.

Lumile casual pot fi accesate de către jucători care şi-au pierdut satul pe una dintre celelalte lumi. Jucătorii vor putea controla satul pe care l-au pierdut pe altă lume şi care va fi recreat pe aceasta Lume casual. De asemenea, setăarile atacurilor precum şi alte modificări vor contribui la crearea unui mediu de joc mult mai relaxat.

- control asupra ultimului dvs sat de pe altă lume, recreat în această Lume casual
- nu afectează startul programat al altor lumi normale
 

DeletedUser

De-acolo ma pensionez :D Si zici ca merge sa intru cu ultimul sat care l-am pierdut?!! Ia sa vad eu daca ma pot inscrie cu Ghici Cine sunt?! Dar imi dai si armata de pe el?!!:D
Ia spune-mi tu mie cum intru ca nu-mi apare lumea aia casual pe contul Ghici cine sunt?
Sau de acum inainte daca sunt innobilat?!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17979

Prea de tot bre....

Tribul Class a declarat război tribului Tribul Domnului!


Nici oamenii domnului nu mai au liniste pe serverul asta....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus