Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pussy?!! NOI plecam ultimii. Noi stingem lumina . Ce faci de Apocalipsa?? Ti-ai facut vreun plan?!!! Eu zic sa petrecem ca si-asa e utima . Stii care este ultima mea dorinta pe pamantul asta?!!!! Sa particip la o orgie cu toate muierile de pe triburi ....hahaha
Asa ca mai e o zi, ce gagica doreste sa participe la orgia mea sa-mi dea inbox :D
 

DeletedUser23722

domn' frizere,chiar acum stateam si ma gandeam ce sa fac in ultima zi si sincera sa fiu ideea ta e cam rea:)))
 

DeletedUser

E clar!!! Tie iti plac femeile daca spui ca geniala mea idee este rea ...hahaha
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pussy?!! NOI plecam ultimii. Noi stingem lumina . Ce faci de Apocalipsa?? Ti-ai facut vreun plan?!!! Eu zic sa petrecem ca si-asa e utima . Stii care este ultima mea dorinta pe pamantul asta?!!!! Sa particip la o orgie cu toate muierile de pe triburi ....hahaha
Asa ca mai e o zi, ce gagica doreste sa participe la orgia mea sa-mi dea inbox :D

ma negrule, tocmai cand ma gandeam sa deschid un topic in care sa invit toate fricoasele sa isi petreaca ultima noapte cu noi, am citit ce ai scris tu aici...vroiam sa fiu eu primul :)))
 

DeletedUser

Maine vine Apocalipsa/ Rahane o sa-ti simt lipsa/Ca vine Sfarsitul Lumii/ Asa cum au prezis unii / :D
Domne dar tu de ce nu ne lasi sa ne satisfacem ultimele dorinte ?!!! Esti invidios pe noi ca ne prinde Apocalipsa la petrecere cu fetite?!!:D
 

DeletedUser

Numai cateva ore, negrule. Just few hours :D Iti dai seama daca rahanu ajunge in Iad pt cate vacante a dat la viata lui ca nu o sa se vada din foc ?!!! Multe pacate are si Rahanu ....hahaha
 

DeletedUser

Neah. Si nici in vacanta n-am plecat !!!!hahaha
8ygplg.jpg
 

DeletedUser

Cand am zis NOI , m-am referit la toti cioroii :D NOI . Lasa-ma Pirando ca acum imi fac griji pt urmatoarea profetie privind Apocalipsa . Daca mayasii ne-au pacalit, bunica nu minte . Cica Apocalipsa vine pe 13.13.2013. Va fi o zi fatidica pt omenire :D
 

DeletedUser

Pirando?!! Nu vrei sa joci la americani pe contul meu?!! Pana pe 14 ianuarie . Eu plec din tara si n-am pe cine sa las.
Un mare avantaj la americani este ca poti lua sate noaptea foarte linistita . Din cauza diferentei de fus orar . Cand la noi este 7 dimineata, la ei este 00:00 . :D Eu toate satele le-am luat cu atacuri date in jur de ora 9:30 a noastra . Cand yankeii dormeau bustean . Nu vrea nimeni sa stea pe cont la mine. Tot un negru ma scoate :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus