Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser

in primul rand ai productia mai mare , 9600 pe ora . si apoi constructii si recrutari mai rapide ...
 

DeletedUser40272

sau mai bine zis "in primul rand" trebuie sa fii foarte activ deoarece fullurile de atac se fac in 3-4 zile, cu cladirile la maxim...ceea ce inseama ca ataci sau vei fi atacat foarte des:)
 

DeletedUser40272

nu cred ca va fi f mica, cred ca va fi ca pe speciala 1, e o formula de calcul pe care nu o stiu dar cu siguranta nu va fi prea mica....si mai ales la harta cea "mare" ce va fi:))
 

DeletedUser39475

Cred ca se calculeaza, viteza trupelor * cu viteza serverului. Bine, nu-s sigur, dar asa cred.
Adica 0,5*4=2.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Da, asta e formula de calcul a vitezi de deplasare pe harta ( V server x V unitati = V deplasare ).
 

DeletedUser

Da, asta e formula de calcul a vitezi de deplasare pe harta ( V server x V unitati = V deplasare ).

Domne ,Einstein e mic copil cu formula lui . Poti sa-mi dai si mie, formula de qauntificare a energiei tectonice ?!! Ca admin trebuie sa le stii pe toate .
PieS: Fiti-ar Caracalul al dreacu :D
 

DeletedUser

Nu afirma chestii care nu le cunoști, ce vezi acolo e marketing pentru d-aștia ca tine care pun botu. Lasă-mă pe mine sa fiu aberant și să iau ca reper varianta .net pe care acum 5-6 ani erau 150.000+ jucători pe lumile nou deschise, acum sunt 20-30 de mii maxim, ceea ce e penibil, din care mai bine de jumate sunt multi-cont-uri.

bine bre, las "d-astia ca tine" atot-stiutori sa ne minuneze cu statisticile facute in timpul lor liber...
poate ca nu stiai, dar INNO nu se rezuma numai la TW..:-"
la fel de probabil ca nu ai habar ce amploare a luat FoE, Grepolis, etc... :)
oricum, raman la parerea ca este aberant sa sustii ca INNO tind catre zero..
sau poate ca tu detii cine stie ce concern si INNO iti pare vreun mizilic...
:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vasazica nu iti place la Caracal, bine, data viitoare o sa pleci aici ! Sigur nu vei gasi tantari. :D

In romanien pliz .Ca nu stiu english :D
Lasa-ma bre in pace cu Caracalul tau . Mai bine ma trimiti in Tinutul Secuiesc sa le dau alora stegozaurul ca sa il arboreze cand vor ei :D
La Caracal pana si FOAMEA face greva foamei :D
 

DeletedUser

O avea treaba si el :D O fi pe buda, o fi in mall, cine stie?!! Poate o avea niste discutii intime asa cum am eu cu aia de la banca :D
Ma suna de cate 10-15 ori pe zi.De cateva zile nu le mai raspund ca nu mai am chef s-o aud pe-aia cum se milogeste de mine sa le platesc ratele . Daca auzi ce discutii intime am eu cu una de la banca!!! Te c..i pe tine de ras . Ma suna cu o voce de-aia de zici ca e in doliu, ca i-ar fi decedat cineva drag de curand . Intro zi imi zice la telefon:
-Aveti ceva sa-mi comunicati?
-Nu domnita, nu am nimic nou sa va comunic
-Bine ,o sa transmit mai departe
-Transmiteti si cele mai calde urari de bine din partea mea,dar dumneavoastra sunteti in doliu?!
-Nu,de ce?!
-Pareti foarte afectata ca nu v-am mai platiti eu ratele .Parca ar fi banii dumneavoastra,asa de tare suferiti.Se vede dupa voce
-Domnule, va rog frumos sa faceti cumva si sa va platiti ratele .
-Si cum mi-ati recomanda stimata doamna sa fac rost de bani?!Vreti sa sparg o banca?! Ma duc la politie si ma denunt ca Tanti Mariana de la Pireus Bank (asa o cheama pe cucoana) ma instigat sa fac cumva rost de bani .Dumneavoastra ma instigati la infractiune?!
-Vai de mine domnule,cum va permiteti asa ceva!?
-Nu doamna draga, dar imi pareti foarte afectata ca n-am eu bani
SI MI-A INCHIS TELEFONUL. A 2a zi cand ma sunat iar i-am zis sa nu mai deranjeze cand dorm .Sa ma sune in prealabil si sa ii fac o programare intre ce ore sa ma sune :D
Nu i-am injurat pana acum dar cred ca in curand am sa le iau mortii in ... si sa ma lase dreacu in pace .
Mi-a zis cucoana ca nu o sa scap de banca :D
Itah ce imi zice in alta zi cand ii explicam eu la inceput cum a stat treaba cu francul si cu datoria mea :
-Domnule, cand ati facut imprumutul nu ati stiut ca va expuneti la riscuri
-Doamna, dar cand banca mi-a dat banii nu a stiut ca se poate expune la riscuri?!!:D
Asa sunt discutiile mele intime cu Tanti M. de la banca . Poate ca si rahanu are niste discutii de-astea intime si nu-ti raspunde momentan .Crezi ca eu puteam ?!!!:D

Si ca sa fiu ON :
DE CE NU MAI PLATESC EU RATELE?!!:D
 

DeletedUser

Si noi cum putem fi pe faza cand se deschide? au trecut doar 7 minute peste 11.00 si deja m-am plictisit sa ma loghez si sa vad daca a aparut noua lume in lista aia ..=))
 
Sus