Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser

Nu-i asa ca-i fascinant ? se doarme pe speciala:p
a plecat clasic si a luat si distractia de pe forum...
acum e plictiseala,inobilari interne:p
 

DeletedUser523

gata discutiile pe forum s-au ce ? :D
ati vazut meciul? of Doamne ce pacat ca nu s-a calificat Realul :(
 
Scor reacție
209
Da. Era tare sa le fi dat penalty la caderea aia din ultimele minute a lui Cristiano Ronaldo parca. Nici reluarea n-au mai dat-o...
 

DeletedUser523

s-au la ultimul corner sa fi dat gol portarul :) oricum mi-ar fi placut tare mult sa-i elimine pe nemti cu gol pe final cum au facut ei cu malaga...
 

DeletedUser43767

Eu cred ca borussia s-a calificat pe merit deoarece in tur au mai avut ocazii de gol in timp ce real a dat gol pe o gresala iar in retur in repriza secunda borussia a avut 3 ocazii imense in care putea sa inchida meciul si sa nu mai vorbim de ramos care trebuia eliminat, este o simpla parere.... :)
 

DeletedUser

:p intrebarea e /mai joaca cineva pe speciala:D razboi nu e :D doar cei care inobileaza intern:p mare plictiseala
sa castigi lumea fara razboi/doar inobilare interna:p
 

DeletedUser38023

Mare plictiseala, ai dreptate! Am gresit ca i-am exterminat mult prea repede pe toti care au fost impotriva noastra, iar acum am ramas sa batem piticii de 500 de puncte si satele de barbari; trebuia sa ne mai jucam cu ei, sa ii lasam sa atace si ei, sa le dam mai multe sperante - am fost prea pragmatici.. :( Si dusmanii aia rai nascuti din pantecul lui Kenji care pretindeau ca-s fii de zeu, din pacate, nu au reusit nici macar sa treaca de melodia mea de la profil .. :(
Partea plina a paharului: chiar daca au pierdut satele, au castigat experienta si pe urmatoarea principala cand o sa intram, o sa innobilam jucatori experimentati .. :D
 

DeletedUser39099

Daca intru eu, va fac praf! Doar cateva click-uri si sunteti istorie ... :rolleyes:
Cine esti tu, Immortal R? Vreun zmeu? Ai auzit de mine?
 

DeletedUser523

:p intrebarea e /mai joaca cineva pe speciala:D razboi nu e :D doar cei care inobileaza intern:p mare plictiseala
sa castigi lumea fara razboi/doar inobilare interna:p

Perfect de acord cu tine! Se pare ca nu prea sunt bune lumile cu vit asa mare si limita asa mica de membrii in trib pt ca imediat cei buni ai elimina pe restul si apoi urmeaza doar plictiseala pana se inchide lumea.Cred ca acum toti vor sa stie cand si in ce conditii se va termina lumea,nu?!Ne poate lamuri un moderator,va rog...
 

DeletedUser38023

Daca intru eu, va fac praf! Doar cateva click-uri si sunteti istorie ... :rolleyes:
Cine esti tu, Immortal R? Vreun zmeu? Ai auzit de mine?




Ba nepriceputule! Care esti pe contul asta de nu stii sa postezi corespunzator cu "consider extraordinar ceea ce inseamna mult"? hahaha
 

DeletedUser39099

:)))
Inca ma antrenez marite stapan... sluga ta preferata cere iertare !
 

DeletedUser39099

Imediat il curat,sefu!
Da' ia mai du-te ma de aici! Eu sunt valjan, nu primesc ordine de la toti muritorii!
 
Sus