Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser

Chiar daca in trecut au fost evenimente mai neplacute cu alte triburi, eu cred ca pe lumea asta am dobandit increderea aliatiilor si reciproc, nu cu vorbe in vant, ci cu promisiuni si angajamente respectate si cu trupe de atac si de aparare sacrificate pentru interesul comun..
Iar in legatura cu circul care se petrece aici, personal, nu sunt de acord nici cu aliatii, nici cu inamicii. Din punctul meu de vedere, daca va fi sa castigam razboiul, inamicul o sa fie invins si laudat, nu invins si umilit, pentru ca nu a fost nimic personal. La unii e, si in cazul asta improscarea cu noroi poate ca e justificata (v-ati injurat pe skype, v-ati sicanat prin diverse metode pana mea), dar eu pe harta ma bat si pe skype ii intreb ce filme au mai vazut ..

Totusi, ar fi frumos sa ne ghidam cu totii dupa asta: "castiga cu modestie si pierzi cu decenta!"

esti comic :D spui in mesaj ,,cu promisiuni si angajamente respectate'' pai ati facut alianta cu clasic :D corect? apoi ati tradat:D,alianta cu speci:D din nou ati tradat:p cuvantul tau nu prea valoreaza nimic:D asta e o metada folosita de jucatorii slabi sa faca aliante si sa le tradeze :D dar noi intelegem ca fiecare incearca sa reziste pe harta:p cand o sa inveti jocul si nu o sa mai fie nevoie sa tradezi :D o sa vezi ca o promisiune facuta de tine nu mai valoreaza nimic :)))))
e potrivit citatul
Nu îmi este frică de inamicul care mă atacă... îmi este frică de prietenul fals care mă îmbrăţişează.Mă pot încrede mai mult în duşmani cinstiţi decât în prieteni falşi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42530

esti comic :D spui in mesaj ,,cu promisiuni si angajamente respectate'' pai ai facut alianta cu clasic :D corect? apoi ati tradat:D,alianta cu speci:D din nou ati tradat:p cuvantul tau nu prea valoreaza nimic:D asta e o metada folosita de jucatorii slabi sa faca aliante si sa tradeze :D dar trebui sa intelegem ca fiecare incearca sa reziste pe harta:p cand o sa inveti jocul si nu mai e nevoie sa tradezi :D dar o promisiune facuta de tine nu mai valoreaza nimic :)))))
e potrivit citatul
Nu îmi este frică de inamicul care mă atacă... îmi este frică de prietenul fals care mă îmbrăţişează.Mă pot încrede mai mult în duşmani cinstiţi decât în prieteni falşi.

te-as ruga sa taci , ca oricum nu stii ce vorbesti :D
nu vreau sa iau apararea nimanui dar esti pe langa subiect total , dar ti-au mai explicat si cei din Inbz o sa iti reimprospatez memoria ca, si asa esti aici doar sa iti manifesti frustrarea:D
class-ul nu a avut niciodata alianta cu Inbz ci doar un PNA
Inbz a avut de la inceput alianta cu SPECII
asa ca tu in locul lui Immortal R ce ai fi rupt ? o alianta sau un PNA:confused:
dar deh tu ai facut parte din class si tu stii tot , faptul ca nu a intrat si blue eyes cu voi pe S2 a contat mult
asa ca taci si vezi-ti de drum , nu incerca sa manjesti pe cineva cu noroi inutil doar pentru nu ati stiut sa va realizati diplomatiile :D
Oricum Inbz-ul va castiga lumea

Cinste lor si jucatorilor care au jucat aceasta lume, buni, rai au contribuit cu timpul lor.
 

DeletedUser

Stii No sugar, tu esti o persoana de treaba!
Singurul tau defect e ca... nu prea ai calitati!
ai grija ca nici-o fapta buna nu scapa nepedepsita!:p
Dând Cezarului ce-i al Cezarului...

În urma ta, iubit confrate,
(Ţi-o spun direct şi fără ţâfnă),
Umil şi-n rând, mai către spate,
Voi merge... doar cu basca-n mână!
:))))))
- Declar ca nu exista alt sfant mai mare decat sfantul Immortal R :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

respect-010.gif

http://www.youtube.com/watch?v=JqNbnZGm7JU
 

DeletedUser39099

Te rog frumos sa-l lasi pe imortal r in pace altfel ne suparam.
Ar trebui sa tremuri in fata celor 80 de cupe castigate la nemti deoarece consider ca inseamna ceva. Eu asa fac cand le vad pe toate insirate acolo :( si asta conteaza mult deoarece este ceva extraordinar
 

DeletedUser

1.http://roc1.triburile.ro/public_report/43c3c35e595400d0d21a293785e684a9

2.http://http://roc1.triburile.ro/public_report/6b6615f008a41201f5d9b97bcb5b9545

3.http://roc1.triburile.ro/public_report/fc9bf3f7075d6ad6666745914fefd2fa inca 2 la fel :))

4.http://roc1.triburile.ro/public_report/dfdbf85cba1ae61846b317ebfeb9cbe3

Agresor: talida08
Origine: Immortal NooBz* (451|479) K44

Număr: 0 0 0 0 33 0 0 200 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 33 0 0 200 0 0 0 1

Apărător: FantomaCuOchiulVanat
Ţel(direcţie): ... (454|478) K44

Număr: 665 833 6 319 135 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 27 33 0 13 5 0 0 0 0 0 0



Agresor: talida08
Origine: ... (455|478) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 800 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 800 0 0 0 0

Apărător: FantomaCuOchiulVanat
Ţel(direcţie): ... (454|478) K44

Număr: 638 800 6 306 130 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 224 280 2 107 46 0 0 0 0 0 0 0



Agresor: talida08
Origine: Immortal NooBz* (453|476) K44

Număr: 0 0 0 0 10 0 0 800 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 10 0 0 800 0 0 0 0

Apărător: FantomaCuOchiulVanat
Ţel(direcţie): ... (454|478) K44

Număr: 414 520 4 199 84 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 227 285 2 109 46 0 0 0 0 0 1




La luat pana la urma:)) da tin sa mention ca am facut 124.676 de invinsi... cu apararea din primul raport:)) nu stiu cum a ajuns la punctele alea da credeam ca nu mai vad asa ceva pe triburile...
tin sa spun ca satul era dus la magazie 1:)) si la cladiri era praf:)) m-am lasat la 2 saptamanii dupa ce lumea a inceput:)) pentru ca am inceput lumea cu cineva iar respectivul s-a lasat asa ca m-am lasat si eu:))

dar m-a amuzat foarte tare jucatorul asta:)) sincere felicitarii...imi cer scuze de restul rap da n-am cont premium acolo...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42606

ba taceti !!! aveti si voi moralu de partea voastra si va dati mari jucatori:))
 

DeletedUser

nu s-a dat nimeni mare jucator=)) da daca ataci ataca frate ca lumea cu ca un amator..=))
 

DeletedUser523

locul 7 cu 768 de sate in acest moment
amator si slab jucator, n-am ce zice...oare ce se poate spune despre cei pe care i-a innobilat? ;)
 

DeletedUser39475

Triburile au fost blocate acum, nu mai pot fi părăsite.

Mult succes în continuare!


Hopa, imediat incepe ultimul razboi. :D
 

DeletedUser29124

Kkrististar a spus:
Triburile au fost blocate acum, nu mai pot fi părăsite.

Mult succes în continuare!

Hopa, imediat incepe ultimul razboi.

Ce razboi, Cristi ? Ca de doua luni nu mai sunt pe harta decat ALIATII si barbarele ...
Astept cu nerbadare sfarsitul specialei , cand odata cu disparitia satelor agonisite cu atata truda o sa se sinucida vre-o doi, trei :)
 

DeletedUser42530

Ce razboi, Cristi ? Ca de doua luni nu mai sunt pe harta decat ALIATII si barbarele ...
Astept cu nerbadare sfarsitul specialei , cand odata cu disparitia satelor agonisite cu atata truda o sa se sinucida vre-o doi, trei :)

sunt curios care sunt sinucigasii :D
 

DeletedUser39475

Ce razboi, Cristi ? Ca de doua luni nu mai sunt pe harta decat ALIATII si barbarele ...
Astept cu nerbadare sfarsitul specialei , cand odata cu disparitia satelor agonisite cu atata truda o sa se sinucida vre-o doi, trei :)

Pai doar un trib inchide lumea, nu? Daca nu pot fi parasite triburile, inseamna ca tre' sa mai ramana numai unul, razboindu-se. Sa vedem ce iese. :)
 
Sus