Discutii libere

DeletedUser

25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
25a1dhf.gif
 

DeletedUser

marusk89 sa mor de te inteleg...sincer sa fiu eu cred ca nu vrei sa iti mai deranjam forumul,daca vrei liniste spune si se rezolva...eu stiu ca forumul e facut pt a discuta,chiar daca nu o facem la tema potrivita asta nu face o diferenta prea mare(parerea mea)!

1.5. Membrilor forumului le este interzis să provoace moderatorii sau adminii în mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte între jucători şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi pedepsiţi aspru.
6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe această temă pe forum se va considera infracţiune şi va fi pedepsită cu sancţiune, iar tema va fi închisă/ştearsă.
Excepţie de la regulă este discuţia la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiune primită. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22839

rigipsare vezi k iti umblu la proteza k dinti am vazut k nu prea ai :))
 

DeletedUser

Ce ai cu omul??..poate o sa-i creasca..sa vezi atunci ce ciuda o sa-ti fie cand iti va zambii
 

DeletedUser

da zeuus...am fost concediat pt ca nu dadeam randament....sunt cel mai ,,vai de mama mea,,, jucator de pe L16
 

DeletedUser41053

asta e nuincerkti ... si-au dat seama si tribul tau ca esti slab :D
 

DeletedUser22839

mah u cn mai esti de ai aparut pe aici ??
nu imi aduc aminte de tn sa insemni ceva pe l16 asa k jet ;)
 

DeletedUser

da...asta e si motivul pt care v-am luat 60 de sate in ultimel 24 de ore:)
 

DeletedUser41053

is un nimeni palyuka dar imi place sa rad de voi :p

asta e se mai pierde se mai recupereaza ... intrebarea este le poti pastra satele alea?
 

DeletedUser22839

razi de tn nu de noi ;). din cate vad esti de rasul curcilor cu abordarea asta de 2 lei :). te rog fr oferane satisfactia de a disparea ;)
 
Sus