Discutii libere

DeletedUser34416

Nu e plina harta?
Sincer nu stiu....dar pare aiurea sa se inchida o lume fara ca ea sa fie plina....
 

DeletedUser34416

Eu cred ca am pierdut firul undeva.
Voi astia din ADHD erati spuma L16.
Erati ca fratii , si acu nu inteleg.
Voi nu jucati in aceeasi tabara?
De ce va alintati asa de elegant?
 

DeletedUser

si cate conturi fantoma mai au inca si o sa le piarda toate....acuma nu zic nik....tac chitic toti :)
 

DeletedUser34416

din tota afacerea asta numita fuziune , cei din adhd si-au vandut ffff ieftin pielea.....si din pacate , de castigat au avut doar snowl.....
asta e.....e doar un joc......
 

DeletedUser22839

frica le-a fost si la adhd si la snow deaia au facut manevra cu fuziunea.
aveau morcovul ambele triburi ;)
 

DeletedUser

johny tata intra repede inapoi in trib ca te vad hienele si sar pe tine...parca vad cum te suna deja mantel si rigipsaru...va pupati fesele unu la altu de numa...cum va iau astia putin din jucarii cum iesiti din trib?
vai de voi...sunteti niste penibili.daca ati avea putin carcter in voi altfel ar fi
 

DeletedUser

am uitat sa il mentionez si pe marinar....si ala trebe neaparat sa te sune.....si stiu deja ce povesti aveti :))))))) fir intins va urez
 

DeletedUser

domnule bogdan florin nu mai ** in numele tuturor jucatorilor din ks ca esti penibil decit sa zici ca pupam pe mantel pe fese tu lai supt pe palyuka si tot tribul sparta.esti un om de nimik si fara scru**** pt ca uni teau considerat prieten si tu iti bati jok de ei halal prieten.te crezi destept ca jignesti in stinga si in dreapta cum ai plecat din ks teai dus repede sa le arati cit de bun esti la lins si la supt probabil pt tine e ceva natural.sa ti minte bogdane nu tot ce zboara se maninca.esti o nulitate de om.un fost prieten si coleg iti doresc sati revi vreodata din prostia de care dai dovada in fiecare zi.o seara placuta.
 

DeletedUser34416

domnule bogdan florin nu mai ** in numele tuturor jucatorilor din ks ca esti penibil decit sa zici ca pupam pe mantel pe fese tu lai supt pe palyuka si tot tribul sparta.esti un om de nimik si fara scru**** pt ca uni teau considerat prieten si tu iti bati jok de ei halal prieten.te crezi destept ca jignesti in stinga si in dreapta cum ai plecat din ks teai dus repede sa le arati cit de bun esti la lins si la supt probabil pt tine e ceva natural.sa ti minte bogdane nu tot ce zboara se maninca.esti o nulitate de om.un fost prieten si coleg iti doresc sati revi vreodata din prostia de care dai dovada in fiecare zi.o seara placuta.


Scuza-mi indiscretia amice, aici era o discutie intre jucatorii L16....
Banuiesc ca e prima ta prezenta aici, caci nu ti-ai facut contul pe extern de mult timp....dat lasa-i pe cei care joaca sa discute....
 

DeletedUser

esti cumva ob jok pe lumea 16 si stie bogdan cine sunt daca nu a uitat un ia fost prieten si la respectat
 

DeletedUser

chiar ar trebui sa te cunosc?zau ca nu imi spune nik numele tau.esti cumva ceva fantoma din ks si tu?unu dintre aia ce tine galeria?
intai zi cine esti si apoi probabil dezvoltam subiectul
 

DeletedUser

chiar nu iti zice numele adrian nimik.dar tu de cite ** trebuie sa jignesti pe toata lumea imi pare rau de tine sincer ai ajuns foarte rau.nikul meu pe 16 cavalerul1alb. team considerat un prieten dar nu sti aceste lucruri prea mult ai jignit bogdane sper sati vina mintea la cap poate o sa te respect din nou si sa te consider prieten.si te rog nu mai jigni si sa judeci pe toti la fel.ms pt intelegere.o seara buna bogdane
 

DeletedUser

johny tata intra repede inapoi in trib ca te vad hienele si sar pe tine...parca vad cum te suna deja mantel si rigipsaru...va pupati fesele unu la altu de numa...cum va iau astia putin din jucarii cum iesiti din trib?
vai de voi...sunteti niste penibili.daca ati avea putin carcter in voi altfel ar fi

ultima mea postare a fost stersa de admini,sper ca ai citito.....si laso mai moale pacaliciule cu jignirile......apropo pe paliuka si nuincerkati i-ai cunoscut cand ai fost in cursa cu utu?stii tu unde!!!!! sau ai devenit ca ei(fredy)
 

DeletedUser28191

johny tata intra repede inapoi in trib ca te vad hienele si sar pe tine...parca vad cum te suna deja mantel si rigipsaru...va pupati fesele unu la altu de numa...cum va iau astia putin din jucarii cum iesiti din trib?
vai de voi...sunteti niste penibili.daca ati avea putin carcter in voi altfel ar fi
gogonele-bogdanele cred ca tu esti foarte traumatizat de triburile astea...tu de ceea ce se intimpla pe harta si sotia tzutzi de ceea ce se intampla cu colegii de te traumatizeaza...ramane intre noi ce ti-am scris ;) ...asa se vorbeste pe coferintze :eek::eek:...asa ca las-o cu vrajeala ca ramai singur cuc cu paliukaka si nu stiu cum o sa o scoti la capat....:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser34416

...ca si pina acuma......
...mai multa politica si palavre...:rolleyes:
 

DeletedUser

palyuka....mai traiesti? cam esti pe zero la activitate.....da' ai scuza...s-au terminat barbarele!
 
Sus