Discutii libere

DeletedUser

pffff iar latrii pe aicea?
credeam ca ai pierit dracu si eram si eu bucuros....tu ** de activitate.....pana acuma ai plans dupa demodan?

tu esti omul de casa a lui palyuka? banuiam asta....acum sunt sigur! daca el nu este in stare sa raspunda si lasa asta pe seama secretarei.....inseamna ca nu-l duce capul!
 

DeletedUser

dai dovada de marinar sa stii.....stii de unde ne putem da seama?pe seama prostiei tale......
eu cred ca stai cateva zile si te gandesti la cateva replici...bineinteles iti ies banale...scrise pe carnetel,evident nu le poti tine minte ca este prea mult pentru tine.....dupa aia care cum scrie pe aici iti cauti repejor hartia si scrii de pe ea.....evident cum le ai scrise din timp nu iti tare ies replicile.....orice se scria tu aceeasi replica o aveai...era urmatoarea in carnetel :)
SFAT: dute la pescuit,ia cu tine o sticla de rom si nu ne obosii ochii cu postarile tale....ial si pe ala cu replicile gen.....in olanda in vitrine.....sunt ieftine si nu sunt amuzante....exact ca si o placa zgariata...
 

DeletedUser41019

in afara sa va jigniti intre voi ,mai stiti si altceva ?

poate va vine o data mintea la cap va purtati ca , copii mici ,plngeti dupa jucarile altora .
 

DeletedUser37659

25a1dhf.gif
 

DeletedUser

Sa traiti bine:D...doooamne ce dor imi era sa va umplu frigiderele:D


editat de TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iar ai venit pacaliciule? abia ne obisnuisem fara tine! crede-ne ca era asa de bine ....fa-ti un bine si dispari Gabi!
 

DeletedUser

Bai putzifer...sincer sa fiu numai de dumele tale plictisitoare nu aveam nevoie in momentul asta...din cate observ vocabularul tau a ramas la fel ca si atunci cand Adam avea prima erectie...acum hai dispari in ceatza ca eu am chef sa defilez pe covorul rosu:))
 

DeletedUser

palyuka....mai traiesti? ai dat bir cu fugitii? daca la bogdan ma asteptam...la tine nu! by the way....cred ca din cauza statisticii....nu mai razi cu toti dintii palyuka? cred ca te-ai laudat prea repede.....ajungem acum langa tine si vreau sa vad cum dai stergere! viteaz (tiketar mai bine spus)de doi lei!
 

DeletedUser34416

Tu cred ca esti miezul flacaule.......
dinca cauza cred ca acum sunteti bine in sondaje, din cauza jucatorilor din potop care au intrat la noi....
 

DeletedUser34416

adik nu din cauza celor care au fost in potop si au intrat la noi, stati voi bine in sondaje.........
 

DeletedUser

Tu cred ca esti miezul flacaule.......
dinca cauza cred ca acum sunteti bine in sondaje, din cauza jucatorilor din potop care au intrat la noi....

zau? dar cine i-a recrutat fortat cu amenintari ieftine si rugaminti fierbinti? noi sau voi? dati afara ca sa nu va strice statistica!
 

DeletedUser

si nu mai spune ca din cauza lor cocacolazero si r!zzy nu erau in potop din cate imi aduc eu aminte!
 

DeletedUser34416

aaaaa. si tu ce merit ai aici?.....
daca mi-aduc bine aminte cind erai in ADHD cam tot asa te bateai cu pumnii in piept...
Nu zii HOP, ca mai sunt zile destule de jucat pe 16....
 

DeletedUser

ete na? daca mai spui odata....dar apasat incep sa te si cred! nu cred ca mai aveti viata lunga......da... cand nu stii numarul pui interpretabilul "destule"!
 

DeletedUser34416

esti cam plictisitor sincer.......
te vezi cumva cu laurii pe cap?
 
Sus