Discutii libere

Patrykana

member
Scor reacție
0
ii este dor de L16....lasatil mah si pe el...acum...Pipirel si Glentore s-au facut de rusine cand au ales sa mearga in Potop....insa asa au fost mereu...de rasul lumii....tinetio asa:D
 

DeletedUser

:)))...sincer niciodata nu am crezut ca o sa se injoseasca asa mult incat sa plece in potop...care dupa mine e cel mai nenorocit trib care a existat pe L16...

daca e sa-l descriu in cateva cuvinte ar suna cam asa...Trib fara absolut nici un viitor :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Doar aici stiti si voi sa vorbiti...

Potop este un trib care a demonstrat multe de la deschiderea lumii 16.Asta pt ca acolo au jucat doar fraieri....aici in tribul asta de 2 lei, oameni ca voi pot intra doar pe baza diplomei de BAC..

in cazul vostru frate, "cereti invitatie" in alta parte .....
 
Ultima editare:

DeletedUser

pivot...tu joci pe L16 s-au te bagi in seama ca tanga-n ... pe aici? :D

In general, pentru orice pe lumea asta este tratament......in unele cazuri rezultatele vin greu.S-ar putea sa fie si cazul tau.
De-a lungul timpului, pe forumul lumilor pe unde am jucat , am scris tot felul de prostii si culmea n-am starnit atata vehementa......Hai sictir!

Salut inca o data cu surprindere reintoarcerea lui Sergiu......."vezi bre' sa nu le strici astora p-aci smenurile"

Ps.
Leaga-ti "s-au"-ul ala de limba, ca astia p-aci sunt academicieni si or sa-ti spuna ca esti si agramat......iti spun din proprie experienta ,se intampla oricui dar in cazul tau azi, prea s-au aliniat planetele......
 
Ultima editare de un moderator:

Patrykana

member
Scor reacție
0
a venit revelatiile lumii 16 in Potop...si oamenii fac gat....uitativa la statistici voi jucatori din Potop...

o sa va sara impresiile ca de fiecare data:))
 

DeletedUser

Cateva trucuri pentru micsorarea nasului.


Daca te-ai nascut cu un nas prea mare, trebuie sa cunosti cateva trucuri care te ajuta sa il faci mai mic. Operatiile estetice sunt scumpe si dureroase, asa ca cea mai buna optiune este machiajul. Produsele necesare Daca vrei sa-ti conturezi forma nasului ai nevoie de niste produse speciale: - fond de ten in nuanta potrivita tenului tau; - un corector intr-o nuanta mai inchisa; - pudra bronzanta; - fard iluminator; - pudra pulbere; - o pensula unghiulara; - un buretel. Cum functioneaza
1. Pentru inceput, aplica fondul de ten pe toata suprafata tenului.
2. Aplica corectorul pe lateralele nasului, de la nari pana la ochi. Intinde foarte bine corectorul spre exterior. Ia buretelul si estompeaza marginile. Ai grija ca produsul sa fie cu 2 tonuri mai inchis decat fondul tau de ten.
3. Aplica fardul iluminator pe centrul nasului, de sus pana jos, cu ajutorul pensulei unghiulare.
4. Aplica pudra pulbere pe toata fata si apoi pe cea bronzanta pe obraji si sub nari. Alte trucuri: - Contureaza-ti buzele mai intens sau machiaza-ti ochii mai puternic pentru a atrage atentie de la nas. - Mergi la hairstilist si roaga-l sa it gaseasca o tunsoare potrivita pentru forma fetei tale si care sa reduca marimea nasului.
 

DeletedUser

Ce e cu linistea asta asa profunda? :))

Apropo...cum arata statisticile? :)
 

DeletedUser

bai asta lui pipirel mereu a mers dupa puncte multe,sate moca si cat mai multa caldurica....cum a avut un atac cum hop a pierdut 1000 de sate....de jucatori de astia buni am mai auzit si la primele atacuri sau retras de pe conturi....
tot timpu pe lumea 16 potop a fost tribul nr 3....toata lumea sa ferit sa atace potop pt ca se luptau cu sate parasite si devenea monotona lupta.....hai la somn cu voi ca nu faceti fata stresului de aici
 
Sus