Discutii libere

DeletedUser

Discutii libere​

Inainte de a posta aici va rog sa cititi sau recititi Regulamentul forumului.

Atacurile la persoana, jignirile , atacurile asupra moderatorilor/adminilor nu vor fi trecute cu vedere, se vor sanctiona drastic.​




P.S: Tema de spam, va fi stearsa lunar, si trecuta in arhiva
 

DeletedUser

ce este tripla alianta?...pentru cei care nu cunosc?

asa ca pentru mine? :D :p
 

DeletedUser16370

O alianta formata din trei triburi.Ce este asa de neinteles.Iar cum tu ai blocat threadul de anunturi pe lumea asta am deschis eu un topic pe care te rog sa nu il inchizi.
 

DeletedUser16370

il poti edita ca sa fie mai sus sa vada toata lumea si sa mai stergi si tu din topicurile astea unde nu s-a mai postat de luni de zile
 

DeletedUser

am priceput ca este o alianta formata din 3 triburi...nu e greu insa, cum au acceptat cele 3 triburi familia e intrebarea mea?
Ca sa stii c fragmente putem da fiecare dintre noi...ceream si eu un raspuns mai amplu despre tripla alianta, nu din 2 cuvinte
 

DeletedUser16370

am priceput ca este o alianta formata din 3 triburi...nu e greu insa, cum au acceptat cele 3 triburi familia e intrebarea mea?
Ca sa stii c fragmente putem da fiecare dintre noi...ceream si eu un raspuns mai amplu despre tripla alianta, nu din 2 cuvinte

MSW s-a saturat sa mai continue alianta cu SNOW si [W!zz].
Motivele nu cred ca isi au rost.
Asa cum SNOW a lucrat frumos impotriva =TdN= si a acaparat toata zona de Nord impotriva noastra,asa facem si noi acum.Incercam sa aducem impotriva lor triburile importante care m-ai sunt pe aceasta lume.Sunt foarte multe semne de intrebari acum in SNOW probabil si eu de abia astept sa vad cum se vor descurca impotriva celor 3 triburi mai ales ca ei nu faceau fata nici macar granitei cu =TdN= :D
 

DeletedUser30241

doamne ... esti patetic omule ? ”am incercat sa aducem tot nordul impotriva voastra” =))))) BAIETE DE CAT TIMP JOCI PE LUMEA 16 ? DE LA INCEPUTUL INCEPUTURILOR SNOW SI WIZZ AU FOST ALIATE SI AU AVUT UN DUSMAN COMUN -___QUIT___ ... VOI TDN VA TRAGETI DIN QUIT LA FEL SI POTOP NORMAL CA V-AM MENTINUT LA DUSMANI =))))


E ASA DE GREU SA PRICEPETI SAU TREBUIE SA MA APUC SA VA FAC O DESENEZ IN PAINT ? :)))
 

DeletedUser30525

doamne ... esti patetic omule ? ”am incercat sa aducem tot nordul impotriva voastra” =))))) BAIETE DE CAT TIMP JOCI PE LUMEA 16 ? DE LA INCEPUTUL INCEPUTURILOR SNOW SI WIZZ AU FOST ALIATE SI AU AVUT UN DUSMAN COMUN -___QUIT___ ... VOI TDN VA TRAGETI DIN QUIT LA FEL SI POTOP NORMAL CA V-AM MENTINUT LA DUSMANI =))))


E ASA DE GREU SA PRICEPETI SAU TREBUIE SA MA APUC SA VA FAC O DESENEZ IN PAINT ? :)))

da tu de cand joci pe lumea 16?
asa ca fapt divers ca vad ca esti confuz rau mai ales cand vine ** de originea tdn
 

DeletedUser30241

nu ma refeream de tot tdn-ul ... o parte din el vine din quit ... tot aia e :)))

joc de la inceput
 

DeletedUser30241

:)) haha ce glumet esti ... o furati pe terenu de lupta .... mai bine prastie decat **** cum esti tu :))
 

DeletedUser33163

Vreau sa vad cat vor rezista nervii moderatorilor... Buna Ziua !
 

DeletedUser16370

:)) haha ce glumet esti ... o furati pe terenu de lupta .... mai bine prastie decat **** cum esti tu :))

Amice...cred ca tu ai luat'o de mult timp pe cai gresite.
In fiecare razboi exista "soldati" care or sa pice la datorie...numai ca voi aveti prea multi cazuti definitiv daca intelegi ce vreau sa zic.
 
Sus