Discutii libere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41708

Daca numai ai de cine sa asculti...Adica george e un prieten bun,dar nu-l vad ca un conducator:D
Si nu are cum sa ma dea afara din trib;)
 

DeletedUser2821

Daca nu cumva tu esti intemeietor si el conducator, are =))

ORicum cristocea e " seful " acolo, nu george sau mai stiu eu ce no-name.
 

DeletedUser2821

Vad ca esti din oras de la Diaconescu, esti fan OTV :))? Daca da, da un ochi pe forum la voi si o sa vezi cum se leaga numele satelor de viteza serverelor =))
 

DeletedUser16966

Vad ca esti din oras de la Diaconescu, esti fan OTV :))? Daca da, da un ochi pe forum la voi si o sa vezi cum se leaga numele satelor de viteza serverelor =))

Sper ca nu ai de gand sa divulgi secretul maririi vetezei la server prin redenumirea satelor...
 

DeletedUser41708

Nici nu ma intereseaza...Oricum daca ma bag in discutii cu voi sunt luat la misto..Asa ca nu vad rostu:D
Si diaconescu a fost luat la misto si acum majoritatea prostilor din romania se pare ca-l v-or vota:)),btw.
 

DeletedUser2821

Nici nu ma intereseaza...Oricum daca ma bag in discutii cu voi sunt luat la misto..Asa ca nu vad rostu:D
Si diaconescu a fost luat la misto si acum majoritatea prostilor din romania se pare ca-l v-or vota:)),btw.

Vezi, de asta esti luat la misto :( Ca esti votant al lui DD sau ma rog, viitor votant in caz ca nu ai inca drept de vot.
 

DeletedUser41708

Fi serios..Chiar crezi ca as vota toate scursurile din romania?:)))Doar daca ii merge papagalul nu inseamna ca va face ceva..Si apropo eu am zis ca-l v-or vota,nu ca-l v-oi vota::D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Bad and crazy, nu mi-o lua in nume de rau, de obicei nu fac asta; "vor" este o forma a viitorului, la fel si "voi". Se scriu ambele legat. Imi cer scuze daca te vei simti ofensat, nu este scopul meu acesta, ci doar sa te ajut pe viitor sa nu mai faci greseala asta, ce este destul de comuna in zilele noastre.
 

DeletedUser16966

Bad and crazy, nu mi-o lua in nume de rau, de obicei nu fac asta; "vor" este o forma a viitorului, la fel si "voi". Se scriu ambele legat. Imi cer scuze daca te vei simti ofensat, nu este scopul meu acesta, ci doar sa te ajut pe viitor sa nu mai faci greseala asta, ce este destul de comuna in zilele noastre.

Like, like, like.

Vine bacul din septembrie :D
 

DeletedUser41708

Mai am 2 ani..si mersi domnu' moderator,n-am de ce sa ma simt ofensat..este o greseala si imi place sa invat din greseli:D
 

DeletedUser2821

Ce dracu nu ai prins nici macar o " subtilitate evidenta " ( daca intelegi aberatia clocita de mintea mea ) :))? Si adenauer daca tot te-ai apucat sa il corectezi fa-o pana la capat.
 

DeletedUser16966

nu stiu. pe mine ma intreba ce nume am pe joc....deci nu cred
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus