Discutii libere

DeletedUser

Nu am gasit in aceasta sectiune un topic dedicat discutiilor libere (Spamm) si m-am gandit sa va deschid unul.

Urmatoarele reguli NU vor fi luate in considerare:

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

2.4. Pentru a evita repetarea argumentelor, mai ales in cazul discutiilor lungi, va sugeram ca intotdeauna sa cititi intregul topic inainte de a posta un raspuns. Înainte de a posta un topic nou, folositi functia de cautare pentru a va asigura ca nu exista un topic asemãnãtor.

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiti sã îl mute sau sa il stearga mai tarziu.


Spor la Spamm:)

Cu ocazia asta, doresc tuturor celor care poarta nume de floare, LA MULTI ANI!, multa sanatate, fericire, implinirea tuturor dorintelor si o primavara eterna in sufletele voastre.
 

DeletedUser2821

Spam pe o lume moarta =)) ?

Crede-ma rubrica L15 se poate desfiinta , nu mai da nici dracu' pe aici .

A fost cel mai tare forum la inceput pe lumea asta , era cel mai activ din toate acuma insa nu mai e cazul .
 

DeletedUser

Doar vine Invierea :) de ce sa nu speram ca resuscitam si forumul asta? :p
 

DeletedUser16039

Aldana, mami, crede-ne ... nici Papa Pius de la Roma nu mai intra aici. :)
 

DeletedUser

Eu nu ma las!... nu ma faceti sa imi fac cont sa va dau circulare la toate triburile din top 20 :D:D:D:D
 

DeletedUser

bine, bine... primele zece triburi :D

e mai bine asa? cateva sute de mesaje cu raspunsuri pline de injurii sunt sigura ca nu au omorat pe nimeni!:))
 

DeletedUser2821

Nu , cred ca primele 2-3 triburiMAXIM , dar nici alea nu mai conteaza , primul si atat .
 

DeletedUser

Ancuta este de fapt Anca, dar ii place lui sa imi foloseasca diminutivul, ca atunci o sa para ca suntem la fel :))
 
Sus