Discutii Libere !

DeletedUser523

cel mai fain la lumile speciale, pe langa vit mare, e ca sunt fara facilitati cu PPuri :)
Aici, sa curga PPurile!! ;)
 

DeletedUser42770

Eu cel mai curios sunt de duelul dintre jucatorii Cotzanul respectiv Ev0lution care cu totii stim ca sunt jucatori foarte buni si extrem de buni starteri. La distanta de 5 10 campuri sunt curios cum se intersecteaza :) va fi interesanta zona lor. Diferentele dintre ei e ca unul joaca acceptabil iar celalalt baga Pp. Doar ca amandoi au experienta :)
Voi ce spuneti ?
 

DeletedUser46511

Eu cel mai curios sunt de duelul dintre jucatorii Cotzanul respectiv Ev0lution care cu totii stim ca sunt jucatori foarte buni si extrem de buni starteri. La distanta de 5 10 campuri sunt curios cum se intersecteaza :) va fi interesanta zona lor. Diferentele dintre ei e ca unul joaca acceptabil iar celalalt baga Pp. Doar ca amandoi au experienta :)
Voi ce spuneti ?

si eu sunt curios ce face cotzanu asta pe o lume speciala
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Eu cel mai curios sunt de duelul dintre jucatorii Cotzanul respectiv Ev0lution care cu totii stim ca sunt jucatori foarte buni si extrem de buni starteri. La distanta de 5 10 campuri sunt curios cum se intersecteaza :) va fi interesanta zona lor. Diferentele dintre ei e ca unul joaca acceptabil iar celalalt baga Pp. Doar ca amandoi au experienta :)
Voi ce spuneti ?

daca isi pun spike-uri... se numeste tot duel? ca mai departe de spike... nu il vad pe mafi luptandu-se. el are altele obiective pe jocul asta.
 

DeletedUser46863

Ce fac pp-urile din oameni =)) . Mai este un pic si cumparam cu pp sate :D
 

DeletedUser42770

Da sa fi langa el si sa ii furi satul nu ai fi mai boier ? Mai ales ca are 10 sate atacate ? E patetic. Immortalule unde esti si toata garda veche ca asta e penibil si jalnic. Am mai vazut oameni patetici da ca asta niciunu. Inno games sa va fereasca dumnezeu. Tot jocu asta frumos e distrus.

Repet . Patetic
 

DeletedUser42770

Apropo urmeaza Ban. Ca de obicei chiar daca nu e conform regulamentului.
Dar oare e normal sa scoti curtea inainte de protectie. Oameni jalnici si ieftini ca ma supara
Sunt curios.si de parerea lui rakanishu :) dar nu in conformitatea regulamentului. In conformitatea dansului ca player
 

DeletedUser46812

39ab5dfed1acf998cb86dc4596c3da1b.png

500 de oferte si 10 juc atacati :)
Atat!
 

DeletedUser46551

Realizarea aia cu ataca jucatori e ok,dar aia cu 10 sate atacate e pff
 
Sus