Discutii Libere !

DeletedUser47142

Asta spune multe despre castigatorii lumii 1. Daca nici macar pe lumea asta care a fost "pe gustul lor" nu reusesc sa faca fata, avand in vedere ca multi jucatori buni nu participa din cauza setarilor, atunci ce ar mai fi de adaugat ?! :confused:
 

DeletedUser40602

asezarea proasta a planetelor in concordanta cu anul astrologic aferent vazut din prisma stelelor din cele nspe mii de galaxii
 

DeletedUser

axul central nu a mers cu trebe.....da,da cred ca a fost o problema cu axul central
 

DeletedUser44271

Asta spune multe despre castigatorii lumii 1. Daca nici macar pe lumea asta care a fost "pe gustul lor" nu reusesc sa faca fata, avand in vedere ca multi jucatori buni nu participa din cauza setarilor, atunci ce ar mai fi de adaugat ?! :confused:

Buna seara!
Am impresia ca ma intalnesc cu un prieten mai vechi...sau ma insel?
 

DeletedUser4863

asezarea proasta a planetelor in concordanta cu anul astrologic aferent vazut din prisma stelelor din cele nspe mii de galaxii

Pe la ora trei, trei si ceva s-a constatat o furtuna din care n-am putut sa dorm cu nevasta-mea impreuna in pat fiindca s-a declansat o extorsiune al unui degajament al unei constructii de.... intr-o apa si dupa care puteti Uita. Acum ma duc sa-l caut pe... Gigi sa il intreb daca mai e coada la oua.
 

DeletedUser47120

Hai sa va spun eu una :D

Pe aceasta lumea si-a facut aparitia inca de la deschidere MARELE trib CIRC de pe lumea 1.. Cu aproape aceiasi jucatori de pe lumea 1, jucatori care ocupa primele locuri acolo si care ar trebui, avand in vedere ca sunt cei mai buni dintre cei mai vechi pe acest joc, sa defileze printre restul "novicilor" din zilele noastre..

Dar, se pare ca lucrurile nu au mers deloc in aceasta directie.. Caci, dupa o vreme in care au fost pusi la respect de niste jucatori nu asa de blazati ca si sus-numtii, MARELE trib CIRC a decis sa dea inceput nou pentru a lua o gura proaspata de oxigen la marginea hartii. Si pentru a putea reveni in forta, dorind sa ajunga pe locul 1 dupa cum singuri si-au trecut la profilul tribului.

Dar se pare ca evolutia proasta de la inceputul acestei lumi si deznodamantul "tragic" nu sunt departe de a se intampla din nou, caci acum sunt luati la rost de un trib nu asa de renumit ca si ei, TAG si academiile, care le-a si declarat razboi astazi. Si care ii cam curata rand pe rand pe acesti renumiti si experimentati jucatori .

Continuam dupa publicitate... :cool:

CIRC , nu voia sa intre pe aceasta lume , erau imprastiati pe diferite lumi , unii nu mai jucau .. Eu fiind prieten cu Puyut , am vrut sa ne bagam pe aceasta lume , tribul circ a fost condus de mine timp de o luna..
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni CIRC 05th June 2015 - 20:12:22 0
CIRC SLAP! 05th July 2015 - 02:14:09 4,845

Ca am primit foarte multe mesaje de la jucatori cum ca eu am tradat tribul CIRC , nu as fi tradat niciodata acel trib deoarece ma intelegeam foarte bine cu Puyut ( un om de nota 10 ) , si ce e cel mai important chiar eu il conduceam cu ajutorul bineinteles al lui Puyut , care a pus target de 1000 lance si 1000 spada pe cazarma 10 ( timp : 3 zile ) !
Ajungand pe contul lui Puy ca sitter , a primit un mesaj , credeam ca eu am primit acel mesaj si de aceea am apasat pe el , citind constat ca : Marele Puyut este cu 2 fete, de ce spun asta ?!

(de jos in sus )

Puyut ieri la ora 12:46
Cand o sa termin cu botezul ii iau drepturile..
cosminatorul ieri la ora 12:44
Tribul CIRC trebuie condus de vechii jucatori nu de mascarici

Pai cum domnule Iulian , te foloseai de mine si apoi voi sunteti aia tari in gura ?!?
Vechiul Proprietar Noul proprietar
Keep Calm and watch Immortal (577|534) K55 3,297 Puyut [CIRC] I M M O R T A L [SLAP!] 2015-07-06 19:11:07

Pai ce , le-ai spus baietilor ca mi-ai cedat satul ? Stiu ... cand ai doar trupe de atac , nestiind sa faci split si cei mai grav cand nu primesti sprijin , e greu 1-1 .
Pe scurt : CIRC ( Trib de n00bi ) - Cand am bagat eu si Mercenary niste atacuri la secunda pe un jucator . CONDUCATOAREA CIRC , locul 7 pe Lumea 1 spune :
=)))))))
[7/2/2015 4:47:32 PM] gagik: acum am fost sa imi iau tigari
[7/2/2015 4:47:49 PM] gagik: mama dar ce reusita
[7/2/2015 4:49:38 PM] gagik: nu cred asa ceva
[7/2/2015 4:49:50 PM] gagik: cum adica sa bagi asa? invatama si pe mine
[7/2/2015 4:50:43 PM] gagik: te rog

CIRC-ul e circ ! Number One pe lumea noobilor ( Lumea 1 si atat !! )
 

DeletedUser23519

EasY6QR.png


http://prntscr.com/809wom

Buna ziua dragi mei colegi si bine v-am gasit!!! ... de mult timp nu am mai postat si eu pe forumul extern dar se pare ca cineva mie foarte drag adica domnul I M M O R T A L a avut grija ca sa faca posibil sa mai stam de vorba si aici pe forumul extern :p de ce nu zic eu :))

pai dragi mei vin sa va arat dovada ca domnul I M M O R T A L v-a mintit referitor la cea ce a zis mai sus la faptul ca l-as fi rugat eu sa ma invete sa bag nobili la secunda rusinica rusinica rusinica domnule I M M O R T A L si mai zici ca noi avem ceva cu tine ....se pare ca tu ai avut dintodeauna ceva cu noi probabil invidia hmmmm nu stiu si iti spun sincer ca inca odata mai dezamagit nu numai ca jucator cand ai parasit tribul pe furis ci si ca persoana ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bla Bla Bla cand vedem si noi un razboi pe harta asta plictisitoare.... :D est - vest, nord - sud....toti cuminti merg pe neutralitate...Fie care astepata miscarea cea mare...sa dea un feedback :D
 

DeletedUser47120

Ia si nu mai iesi pe extern lingusitoare-o cu dovezi dinastea !
Ai grija la TAG ca pierdeti sate la fel cum pierdeati in favoarea NWO :)
 

DeletedUser36684

IMMORTAL :) Mergi sa inveti sa joci :) Ca nu ai stofa de jucator :).Mai mult cu schimbatul taberelor te faci remarcat :) Trafincantul de Pufuleti ti se potriveste.Cam asta e si ocupatia ta pe joc :).Gagik ti-a aratat o parte frumoasa a jocului.Cea in care iti faci prieteni real-life..Ai multe de invatat de la ea si de la grupul CIRCARILOR.Pentru ei nu e important un joc.Da,aici s-au intalnit,dar ei acum sunt prieteni uniti.Orice trib mamut si de top se poate rupe instant din cauza neclaritatilor din interior.Sa te vad cum poti rupe tu oamenii vechi ai circului unu de celalalt.Multe lumi au avut triburi cu renume si cu playeri buni.Problema e ca numai cei care sunt uniti in interior au rezistat.Prin modul cum ai reactionat in circ arati ca esti alt player de umplutura care isi vede de interese :).In modul asta este de partea celor care parasesc un trib cand acesta se balanseaza.Numai bine.Ramai tatii in NWO,pentru ca tu o sa-i rupi si pe aia in doua :)
 

DeletedUser13059

pericol mare immortalu asta :D hai bre cu printu la ce ai postat tu acolo :)))
 

DeletedUser36684

Daca se numea Immortal r ziceam si eu ca e player de player :).Dar asa :) Nu ne da palpitatii :))
 

DeletedUser

Daca se numea Immortal r ziceam si eu ca e player de player :).Dar asa :) Nu ne da palpitatii :))

noi am ramas cu impresia ca tu si gagik sunteti unul si acelasi cont....
Radu nu se cobora la mintea voastra de noobi...:)))
 

DeletedUser47120

Daca se numea Immortal r ziceam si eu ca e player de player :).Dar asa :) Nu ne da palpitatii :))

Natasha =)) In locul tau as tace din gura , cum sa iti instalezi fel si fel de programe pentru a avea voce de fata sa vorbestii cu alti baieti , sa te dai la ei pe deasupra , tu ce jucator esti ? Cresteti punctele la aparare pe lumea aia nebuna ... Ca de atacat nu stii .
Ce ziceai ca eu rup nwo in doua ? Nicidecum , am gasit un trib cu niste conducatori foarte buni .
Nu mai baga vorbe d'astea dragul meu sau mai bine spus draga mea , pentru ca din CIRC am plecat pentru ca Puyut a jucat la doua capete , si plecasem doar eu si Mercenary , restul au venit dupa noi , de ce? Pentru ca doar eu ridicasem moralul jucatorilor din CIRc , eu am aduc CIRCUL pe locul 3 atunci , vezi de diplomatiile tale , ca iar va rup in doua TAG-ul , pierdeti sate in favoarea academiiei TAG-ului si ai tupeu sa iesi cu gura mare pe aici ...
 

DeletedUser36684

Care e faza cu tipul de jucator?.Ca nu ma prind.Ai jucat tu vreodata cu mine si nu stiu eu?.Ca vad ca te umflii in pene fara rost.Marele jucator de speeduri ..haha :)) Oricine poate juca speed si sa castige.Poate te mai vad ca te lauzi cu aia.Ca incep iar toti sa radem
 
Sus